Как спряхте цигарите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 18.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 316ti
Мечтае да кара: 325ti

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от da_ne » 09 Май 2018, 21:54

Аз ги отказах с Табекс. Първия път не пуших 5 месеца, а сега вече 7 години. Според мен помага. Просто не ти се пуши толкова и ги спираш по лесно. Обаче трябва си мотивация въпреки хапчетата иначе няма да се получи.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от efren » 09 Май 2018, 22:13

Както писах и в другата тема, при мен не се получаваше дълги години и пушех 2-3 кутии на ден, но когато голямата дъщеря стана на 2 години, желанието ми никога да не си спомня баща си с цигара в ръка се оказа по-силно от цигарите и така вече 9 години. Спрях кафето няколко месеца по-рано, защото не си представях как ще пия кафе без цигара. От време на време сънувам как пуша дори и 9 години по-късно :mhihi: .
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от (bubsa) » 09 Май 2018, 22:14

Според мен волята е 100%-товото решение!Нямаш ли силна воля и мотивация ако ще и с лайна да ги мажеш си е все тая :mhihi:
Аз се замислих и не повече от 4-5 цигари на ден са ми приятни.Другите ги пуша е така от скука и по навик :confused:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от Сондьора » 10 Май 2018, 7:10

Аз от два месеца не пуша, минах на тая новата глупост дето нагрява тютюна, че било уж 95% по-безвредно от цигарите. Ама тва нещо взе да ме съмнява много.
Иначе повечето хора, които познавам ги спряха от раз, ама аз нямам тая воля.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от Grozdanoff » 10 Май 2018, 19:27

Сондьора написа:Аз от два месеца не пуша, минах на тая новата глупост дето нагрява тютюна, че било уж 95% по-безвредно от цигарите. Ама тва нещо взе да ме съмнява много.
Иначе повечето хора, които познавам ги спряха от раз, ама аз нямам тая воля.



Аз също нямам тая воля, от "раз" ги спрях за 1 ден :mhihi: после не издържах и запалих... От 18 години пуша, поне аз не мога да ги спра от раз, може би нямам такава мотивация. Поне ги намалих пушех по 30-40 цигари, сега пуша 20. Ще се опитам постепенно да ги спра...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от vladobate » 10 Май 2018, 22:52

Grozdanoff написа:
Сондьора написа:Аз от два месеца не пуша, минах на тая новата глупост дето нагрява тютюна, че било уж 95% по-безвредно от цигарите. Ама тва нещо взе да ме съмнява много.
Иначе повечето хора, които познавам ги спряха от раз, ама аз нямам тая воля.



Аз също нямам тая воля, от "раз" ги спрях за 1 ден :mhihi: после не издържах и запалих... От 18 години пуша, поне аз не мога да ги спра от раз, може би нямам такава мотивация. Поне ги намалих пушех по 30-40 цигари, сега пуша 20. Ще се опитам постепенно да ги спра...

Точно. Важен е резултата. Успех.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от Kroki » 11 Май 2018, 9:36

Аз пък тепърва ги почвам.
Ароматен тютюн обаче и се уча да си свивам сам. Защо?
Както вече споменахте, всичко е на психическа основа. Случиха се някакви неща, от които все още не мога да се отърва психически и ме държат "под стрес", та с такива цигарки разпускам и разбира се алкохол. Лошото е, че за да ме удари и олекне заминава половин бутилка :confused:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от smamf » 11 Май 2018, 10:28

Kroki написа:Аз пък тепърва ги почвам.
Ароматен тютюн обаче и се уча да си свивам сам. Защо?
Както вече споменахте, всичко е на психическа основа. Случиха се някакви неща, от които все още не мога да се отърва психически и ме държат "под стрес", та с такива цигарки разпускам и разбира се алкохол. Лошото е, че за да ме удари и олекне заминава половин бутилка :confused:
Направи си сам услуга и спри преди да си се зарибил.



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от Bogat-Beden » 11 Май 2018, 10:30

smamf написа:
Kroki написа:Аз пък тепърва ги почвам.
Ароматен тютюн обаче и се уча да си свивам сам. Защо?
Както вече споменахте, всичко е на психическа основа. Случиха се някакви неща, от които все още не мога да се отърва психически и ме държат "под стрес", та с такива цигарки разпускам и разбира се алкохол. Лошото е, че за да ме удари и олекне заминава половин бутилка :confused:
Направи си сам услуга и спри преди да си се зарибил.



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
+1
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от Kroki » 11 Май 2018, 10:57

Ааа няма грижи. В щатите вечер или по-скоро сутрин след 16 часови смени удрях по 1-2 бири и по една ментова цигарка. Върнах се и спрях.

Аз пуша по 1-2 цигари през няколко дена. Много ми е добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от smamf » 11 Май 2018, 11:01

Kroki написа:Ааа няма грижи. В щатите вечер или по-скоро сутрин след 16 часови смени удрях по 1-2 бири и по една ментова цигарка. Върнах се и спрях.

Аз пуша по 1-2 цигари през няколко дена. Много ми е добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Така се започва, пич. Ако питаш по-голямата част от писалите в темата ще ти кажат, че са започнали с по 1-2, или само като излезеш някъде да пиеш, и тн (включително и аз в това число).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от kasho » 11 Май 2018, 11:06

Малко :OT: ама... в първия момент заглавието на темата ми се видя като "Как спряхте цигаНите" и тъкмо се зарадвах, че ще чета за електрически огради и миниране на дворове, пък то било за цигаРите :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от Kroki » 11 Май 2018, 14:58

Момчета, любовните мъки не минават лесно.


Sent from my iPhone using Tapatalk
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от Mollov » 11 Май 2018, 16:08

С един приятел (на 9 и 10 години) решихме, че е време да почнем да пушим... седнахме, изтребихме по 10 броя "Червена Фемина", една след друга и... се имунизирахме :D От тогава нямам никакво желание, нито намерение да пуша... :D Така се почват и съответно - спират цигарите :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Как спряхте цигарите

Мнение от firstduo93 » 11 Май 2018, 18:14

Това любовното наистина много трудно минава . Аз със моята приятелка се разделих преди 2 години и още ме държи влагата , някой път ми става неприятно че така се случи . Ама цигарите и алкохола не са решение , единственното което ще се случи е че ще ти остане за по-дълго , защото ти реално бягаш от проблема с цигари. Това което трябва да направиш кроки е просто да приемеш реалността и да спреш да се занимаваш със разни неща и да бягаш от проблема . Просто си стой и приеми болката , поплачи няколко дена , повярвай ми в дългосрочен план така ще ти е по-лесно . Повярвай ми аз не съм случаен човек и знам какво говоря :P

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook