Защо хейтвате Mercedes-Benz?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Grozdanoff » 21 Апр 2018, 12:25

Защо някои хора са такива игноранти, че тотално отричат качествата на Mercedes, заради това, че карат BMW, което е много срещано и при феновете на Mercedes. Не мога да разбера, защо хората не са реалисти и казват на бялото- черно... Макар да съм фен на BMW и да не смятам никога да си купя Mercedes, за мен двете марки автомобили са си еквивалентно яки, но понякога направо ми дотягва да споря с някой фен на BMW/Mercedes е че едната кола е МНОГО по-яка от другата :kuku: За мен BMW си е най-яката кола, но не мога да си кривя душата когато видя хубаво Audi/Mercedes и кажа едва ли не, че не е нищо особено, защото не е BMW :shock: :kuku: Интересно ми е какво кара някои хора, да се чувстват като богове с Бимера и със самочувствието, че карат позлатен Rolls-Royce :dunno:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от drago_pavlov » 21 Апр 2018, 12:42

Бмв и Мерцедес ок, но къде намесваш ВАГините в битката на големите...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Dextuar » 21 Апр 2018, 13:16

Това, което лично не ме кефи в Мерцедес, е, че системата им е супер затворена. Там забравяш с кабел от 50лв да си ръчкаш по колата. По този начин много от собствениците и като цяла част community-то, е много затворено и информация почти няма, тоест няма как да си ентусиаст в пълния смисъл и да си чоплиш по колата, както това е възможно при БМВ.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Exclusive89 » 21 Апр 2018, 14:49

Какво им е на ВАГините имат си кенефи както БМВ и Бенц също имат.. интериора няма да коментирам, до някъде е въпрос на вкус, но като качество си мисля, че са пред БМВ. Винаги съм бил реалист.. даже обичам да хейтвам БМВ групите У сурат тефтера :mhihi: макар, че и аз карам БМВ.
Ей така например:
:mhihi: :mrgreen:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от acho.rs » 21 Апр 2018, 14:56

:OT: тва да използваш праисторически лафчета за БМВ и зимата е толкова силен признак, че спрел в 89тата година, че не е истина. :OT:


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от efren » 21 Апр 2018, 15:24

Grozdanoff написа:Защо някои хора са такива игноранти, че тотално отричат качествата на Mercedes, заради това, че карат BMW, което е много срещано и при феновете на Mercedes. Не мога да разбера, защо хората не са реалисти и казват на бялото- черно... Макар да съм фен на BMW и да не смятам никога да си купя Mercedes, за мен двете марки автомобили са си еквивалентно яки, но понякога направо ми дотягва да споря с някой фен на BMW/Mercedes е че едната кола е МНОГО по-яка от другата :kuku: За мен BMW си е най-яката кола, но не мога да си кривя душата когато видя хубаво Audi/Mercedes и кажа едва ли не, че не е нищо особено, защото не е BMW :shock: :kuku: Интересно ми е какво кара някои хора, да се чувстват като богове с Бимера и със самочувствието, че карат позлатен Rolls-Royce :dunno:


Колкото и банално да звучи, хората са комплексари и един от най-лесните начини на избиеш комплекса и да се самоутвърдиш е да станеш част от някаква "кауза" -един вид да си фен. Без значение дали е футболен отбор, марка коли или поп певец. В това няма лошо - стига да не преминеш границата и да намираш величието на своята кауза чрез хейтването на останалите отбори/марки/певци и т.н. Пък и не знам, в анкетата май е фаворит след бмв-то :dunno: .
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Exclusive89 » 21 Апр 2018, 15:32

acho.rs написа::OT: тва да използваш праисторически лафчета за БМВ и зимата е толкова силен признак, че спрел в 89тата година, че не е истина. :OT:

Батен, карай си БМВтата и не ми обяснявай кое колко върви. Hello от 89та :lol:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от FaceOff » 21 Апр 2018, 15:34

Имах един колега, фен на Опел... (добре де.. как може да си фен на Опел :mhihi: :mhihi: ) изобщо не му обръщах внимание на глупостите.. Даже веднъж си седя и гледам някакъв календар, на който пише БМВ - безконтактни мултиплексорни вериги, и ми идва на ум една глупост - викам му - знаеш ли какво е БМВ? Той - какво, аз - Бегай Метай Веригите :mhihi: , еййй наср@ се от кеф, къде ли не го постна, фейс, мейс.. аз му гледам сеира..
:OT: Иначе темата ми се струва супер безмислена.. трябва ли да пуснеме - защо хейтвате Ауди, Краз, Камаз..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от drago_pavlov » 21 Апр 2018, 16:24

Exclusive89 написа:Какво им е на ВАГините имат си кенефи както БМВ и Бенц също имат.. интериора няма да коментирам, до някъде е въпрос на вкус, но като качество си мисля, че са пред БМВ.


Шегуваш се, нали?!?
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от vld » 21 Апр 2018, 16:41

Щото са за след определена възраст, там всичко се случва много БАВНО, и неусетно.
Няма връзка между шофьора и автомобила....
Като станеш бавен ( навършиш 60-70) може да си купиш мерц, тогава не бързаш за никъде и всичко те боли та не искаш да имаш връзка с пътя и не искаш да усещаш нищо, тогава си взимаш мерник и всичко е наред.
Хората обичащи да карат и да държат нещата под контрол докато го правят карат БМВ-та.
Дори най утрепаното БМВ с малък мотор има чудесно поведение на пътя, което не може да се каже за останалите.
Разбира се винаги има изключения, но те в общия случай не са от значение :mrgreen:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Grozdanoff » 21 Апр 2018, 16:52

drago_pavlov написа:
Exclusive89 написа:Какво им е на ВАГините имат си кенефи както БМВ и Бенц също имат.. интериора няма да коментирам, до някъде е въпрос на вкус, но като качество си мисля, че са пред БМВ.


Шегуваш се, нали?!?


За мен ВАГините имат най-якия интериор спрямо БМВ и Мерцедес...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от turieca » 21 Апр 2018, 17:11

Как се дървя на един Файтон, ама все не ми достигат точки.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Benord » 21 Апр 2018, 17:39

Grozdanoff написа:
drago_pavlov написа:
Exclusive89 написа:Какво им е на ВАГините имат си кенефи както БМВ и Бенц също имат.. интериора няма да коментирам, до някъде е въпрос на вкус, но като качество си мисля, че са пред БМВ.


Шегуваш се, нали?!?


За мен ВАГините имат най-якия интериор спрямо БМВ и Мерцедес...


Говорите за лампичките по таблото ли и безбройните копчалъци? Точно това ненавиждам във ВАГ,това усложняване.Иначе седалките им са с конфорта на градински пейки.
Да не говорим за измамите,които са въртяли като фирма.
Иначе за Мерцедесите, какво да им харесваш като идиотският дизайн,елементарната антикорозионна защита или неграмотните мотори?
Тридесет години за мобилност и поява на ръжда? Това си е пълна измама.Те половината коли още от завода си излизат дефектни. На десетата година са с изядени шасита,разпаднати седалки и умрял мотор.
Какво да им харесваме точно на Мерцедесите???? Корейци и японци правят в пъти по кадърни автомобили.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от немо » 21 Апр 2018, 17:47

viewtopic.php?f=4&t=428009

Е как ще го хейтят Мерцедеса :lol: виж с каква преднина в гласуването води :lol:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Хаос » 21 Апр 2018, 17:59

Exclusive89 написа:Какво им е на ВАГините имат си кенефи както БМВ и Бенц също имат.. интериора няма да коментирам, до някъде е въпрос на вкус, но като качество си мисля, че са пред БМВ. Винаги съм бил реалист.. даже обичам да хейтвам БМВ групите У сурат тефтера :mhihi: макар, че и аз карам БМВ.
Ей така например:
:mhihi: :mrgreen:

добре е да има и фейсбук планктон като теб, че да си вдигне самочувствието човек
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook