Защо хейтвате Mercedes-Benz?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Bogat-Beden » 11 Май 2018, 17:10

Както и в половин западна европа, ама така ще е, като там не четат нашия форум и мненията на светилата и не знаят какво да карат :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от BaDxBoY » 11 Май 2018, 17:13

За сметка на това всички в полицията са с бмв ф31-ки и много рядко някое е90. Магистрална са само с е60ки до ден днешен, даже имам снимка на как ме спряха 2 такива е60ки като пробвах да вдигна 240км на магистралата от Пасау до Регенсбург.


Тук в Кам ме догониха пак с около 220км/ч май ги минах и до няколко км ме догониха даже ми викат че ще съм бил катастрофирал, че беше замръзнал много пътя.


Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от firstduo93 » 11 Май 2018, 17:39

Да де в Германията всичко е по-предназначение . Мерцедес със добрата возия за такси и бмв за полиция с вървежа :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от немо » 11 Май 2018, 21:24

c04 написа:Е, обаче не може да се отрече че 1,5 дци на Рено/Дачия си е доста здрав мотор, икономичен и се мърда що годе :mhihi:

Това може и да е така,но не е в това въпросът......

Спомням си част от автобиографията на Лий Якока...Става въпрос как той е бил в Япония и е постигнал договорка със Соичиро Хонда за сделка,в която Форд (президент на компанията е Якока) да купува по 300 000 двигателя със ск.кутии за по 711$.Това се развива около и по времето на петролната криза от 1973,когато американските производители рязко трябва да се ориентират към малолитражки с предно предаване,ако искат да останат конкурентни на японците.
Якока има планове за такъв автомобил и фактът,че може да получи двигател и предавки,готови за монтаж го изпълва с увереност,че проектът ще е успешен (разработване на 4 цил. двигатели и съответното им серийно производство ще струва милиони долари като инвестиция).
Само че сделката е стопирана от Хенри Форд,който казва:
"Няма да позволя кола с моето име да бъде с японски двигател".
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от steeN » 11 Май 2018, 22:03

В момента Форд имат доста добри 4 цилиндрови между другото.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от c04 » 11 Май 2018, 22:14

немо написа:
c04 написа:Е, обаче не може да се отрече че 1,5 дци на Рено/Дачия си е доста здрав мотор, икономичен и се мърда що годе :mhihi:

Това може и да е така,но не е в това въпросът......

Спомням си част от автобиографията на Лий Якока...Става въпрос как той е бил в Япония и е постигнал договорка със Соичиро Хонда за сделка,в която Форд (президент на компанията е Якока) да купува по 300 000 двигателя със ск.кутии за по 711$.Това се развива около и по времето на петролната криза от 1973,когато американските производители рязко трябва да се ориентират към малолитражки с предно предаване,ако искат да останат конкурентни на японците.
Якока има планове за такъв автомобил и фактът,че може да получи двигател и предавки,готови за монтаж го изпълва с увереност,че проектът ще е успешен (разработване на 4 цил. двигатели и съответното им серийно производство ще струва милиони долари като инвестиция).
Само че сделката е стопирана от Хенри Форд,който казва:
"Няма да позволя кола с моето име да бъде с японски двигател".

Ама аз някъде да съм казал, че мястото му е в Мерцедес.Казвам, че двигателя е добър. И според мен няма място в Мерцедес, било то и в безличните А и Б класа :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от немо » 12 Май 2018, 6:12

Vra4anin написа:Сигурно е неволна грешка, но Хенри Форд е умрял малко след втората световна война, т.е. това което пишеш няма как да е истина.

Грешка е,че не съм уточнил,че става въпрос за Хенри Форд 2-внук на основателя на компанията Хенри Форд,който наистина почива през 1947.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от Top Gun Maverick » 12 Май 2018, 18:11

И в обобщение може да кажем, че както винаги във форума всички пътища водят към Дачия. :mhihi: Ако трябва да вкараме нотка сериозност, тогава вече всички пътища отиват към Хонда.
Може да закривате темата, ако може и Рено, ъъъ... Дачия, ъъъ... Мерцедес, обърках се вече. :mhihi:
Предлагам само народния лаф Мерцедеса си еМердес да се смени на нещо от сорта "не е сигурно дали Мерцедеса си е Мерцедес" или "не е сигурно Дачията дали е Дачия или Мерцедес".
А Соичиро Хонда си е голям човек каквото и да говорим. Създал е не един и два наистина хубави автомобила и е най-големия производител на двигатели с вътрешно горене в света. Сега тука може да влизат всякакви неща, но са си ДВГ-та.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Защо хейтвате Mercedes-Benz?

Мнение от B U L L I » 13 Май 2018, 20:37

Биньо тука се е развихрил яката :mhihi:
Темата на майтап навъртя 25 страници и след като получих два доклада
за нейното безсмислие реших да заключа и да ви препратя тук
http://mercedes-bulgaria.com/forum/
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: momo-1st, zAcK

Последни теми
Facebook