Хранителни добавки - суплементи

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 611
Регистриран на: 18.10.2008
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: 323ci M52tuB25
Мечтае да кара: ///M3 e30

Хранителни добавки - суплементи

Мнение от luizov » 08 Апр 2018, 19:37

Пускам темата с цел всеки, който използва суплементи да сподели опита си - какво използва, какви марки, как ги пие и ако не е проблем (нека модератор се изкаже) от къде пазарува.

Аз лично съм доста зелен още в тази област, тренирам от 4 месеца. Но все пак ще започна пръв. Използвам BCAA, L-glutamine, creatine и Суроватъчен протеин - всичко от марката Olimp, като за 4 месеца имам добрър напредък като резултати в залата и визия. Като се има в предвид и, че почти не спазвам хранителни режими. Суплементите ги пия както следва - сутрин BCAA, преди и след фитнес BCAA и glutamine, след фитнес протеин и креатин, преди лягане glutamine. Свърших протеина на Olimp и в момента си взех на Rule 1, нямам наблюдения над него все още, но съдържа цели 5 грама bcaa и глутамин, при което следва, че вече не вземам от тях след треннировка. Имам въпрос към по-знаещите и използвалите. Какво мислите за Optimum Nutrition, чувам доста различни отзиви, някои казват, че са супер, други, че в България са ментета.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Хранителни добавки - суплементи

Мнение от firstduo93 » 08 Апр 2018, 19:43

Aз като човек който доста дълго съм се занимавал с това ти казвам че добавките са загуба на пари . Напредъка го имаш защото си новак, след 1-вата година вече няма да виждаш напредък и ще трябва всичко да се направи перфектно , хранителен режим , тренировки, 8 часа сън задължителни и тн.. :yes: . А този глутамин защо въобще го взимаш ? Добавките не правят нищо ама глутаминът хептен нищо не прави :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Хранителни добавки - суплементи

Мнение от Exclusive89 » 08 Апр 2018, 20:25

Изображение

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook