Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 7.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M62B44

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от anttonev » 18 Ное 2019, 23:07

Аз така един рецидивист го дръпнах на улицата и го зарязах. Беше запушил колата на жената, че и детето вътре. Аз пък с W210 4matic V8 и го дръпнах за теглича лееекинко и застана наполовина на улицата. Имаше и счупени чистачки после, и надрана боя. И оправданието все е е ти през нощта къде ще излизаш с колата...

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от randity » 23 Ное 2019, 18:49

Тва със запушването е ясно. Вече навсякъде е пренаселено. Запуши, па си напиши номера на 1 лист. Толкова ли е сложно? Никой не е длъжен да те чака и да ти се моли. Наскоро приятелката ми я бяха запушили, непознат автомобил. Обаче си оставили хората телефона. Звъннахме, странното беше, че жената дойде от долния блок :mhihi:, но за 4 минути беше при колата. Чиста работа. Но тия старците, дето не изкарват гроба, ама нали - нема да ме запушваш, че ще излизам са ми любими. Има един, дето си спира колата толкова напред, че муцуните на колите до него му идват малко преди задните калници. Все се моля да мине някой Краз да го закачи леко :mhihi: А има още 3 коли и се редят и пререждат постоянно като домино - човек без работа. Сигурно е навъртял повече пробег да ги мести и гласи, от колкото по народните пътища.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от Dextuar » 23 Ное 2019, 23:47

Не е ок да те запушват без значение дали си е оставил телефона!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от randity » 24 Ное 2019, 1:12

Dextuar написа:Не е ок да те запушват без значение дали си е оставил телефона!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Що? Предпочитам да запуша някой пред входа, от колкото да спра пред горния блок и да си намеря колата с обърнати чистачки и срязани гуми. Да, има ситуации, в които на човек му трябва колата спешно и не може да чака. Ама до сега не съм попадал в тази ситуация.
Впрочем и мен са ме запушвали, нямам нищо против. Преди да тръгна, поглеждам през прозореца и виждам кой е. По път надолу му звънна на вратата, докато слезе на мен колата ми е загряла и тръгвам
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от Dextuar » 24 Ное 2019, 3:33

randity написа:
Dextuar написа:Не е ок да те запушват без значение дали си е оставил телефона!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Предпочитам да запуша някой пред входа, от колкото да спра пред горния блок и да си намеря колата с обърнати чистачки и срязани гуми. Да, има ситуации, в които на човек му трябва колата спешно и не може да чака. Ама до сега не съм попадал в тази ситуация.
Запуши ми колата и в 3ч да ми трябва нещо спешно, ще си намериш колата в много по-лошо състояние след това. Научете се, че никой не е длъжен да се съобразява с вас. Искаш да си спираш пред входа - купи/наеми си гараж, няма такъв - купи си абонамент към общината за парко място, общината не дава - смени квартала. Никой не е длъжен да те знае кой си, да ти звъни като телефонист по нощите и да те чака.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от randity » 24 Ное 2019, 14:16

Dextuar написа:
randity написа:
Dextuar написа:Не е ок да те запушват без значение дали си е оставил телефона!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Предпочитам да запуша някой пред входа, от колкото да спра пред горния блок и да си намеря колата с обърнати чистачки и срязани гуми. Да, има ситуации, в които на човек му трябва колата спешно и не може да чака. Ама до сега не съм попадал в тази ситуация.
Запуши ми колата и в 3ч да ми трябва нещо спешно, ще си намериш колата в много по-лошо състояние след това. Научете се, че никой не е длъжен да се съобразява с вас. Искаш да си спираш пред входа - купи/наеми си гараж, няма такъв - купи си абонамент към общината за парко място, общината не дава - смени квартала. Никой не е длъжен да те знае кой си, да ти звъни като телефонист по нощите и да те чака.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Евала Ганьо. И като ми натрошиш колата ще успееш да излезнеш ли? Вместо по път надолу просто да се развъниш и да сляза по слипове да я преместя, та даже и ако се налага да ти помогна.
Ей такива като тебе най-много ги обичам. :banghead:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от Dextuar » 24 Ное 2019, 20:28

randity написа:
Dextuar написа:
randity написа:
Dextuar написа:Не е ок да те запушват без значение дали си е оставил телефона!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Предпочитам да запуша някой пред входа, от колкото да спра пред горния блок и да си намеря колата с обърнати чистачки и срязани гуми. Да, има ситуации, в които на човек му трябва колата спешно и не може да чака. Ама до сега не съм попадал в тази ситуация.
Запуши ми колата и в 3ч да ми трябва нещо спешно, ще си намериш колата в много по-лошо състояние след това. Научете се, че никой не е длъжен да се съобразява с вас. Искаш да си спираш пред входа - купи/наеми си гараж, няма такъв - купи си абонамент към общината за парко място, общината не дава - смени квартала. Никой не е длъжен да те знае кой си, да ти звъни като телефонист по нощите и да те чака.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Евала Ганьо. И като ми натрошиш колата ще успееш да излезнеш ли? Вместо по път надолу просто да се развъниш и да сляза по слипове да я преместя, та даже и ако се налага да ти помогна.
Ей такива като тебе най-много ги обичам. :banghead:
Ганьо си ти, че спираш пред на хората колите и гаражите! Като кихнеш една определена сума няколко пъти цената на Е39-ката ти, за да не пречиш на никого с курника си на улицата и някой калъф като теб те запушва и кара да му звъниш и да му се молиш все едно си му длъжен, може да схванеш какво имам предвид, капиш? Това, че няма къде да си спреш колата, е изцяло твой проблем и не трябва по никакъв начин да ме ангажира мен. Щото аз си спирам в момента на 950м колата от нас, за да има място за Цаньовци като теб, които ако не им е на 50м от входа на панелката автомобила, не могат да заспят вечер...


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от Don_Diego » 24 Ное 2019, 20:35

randity написа:Вместо по път надолу просто да се развъниш и да сляза по слипове да я преместя


А какво правим ако спрелия не е в блока? Някой дошъл на гости или любимото " Аз съм за малко..."
Разберете, че спирането по какъвто и да е повод пред кола, която е видимо, че се ползва или гараж НЕ Е редно! Никой не ви е длъжен да чака дойдете и да започнете с маневрите за да направите място, не сте център на вселената :idea:

Онзи ден единия от любимците ми при офиса докато чакаше да му напишат акта ми вика: "Знам, че ти викаш всеки път полиция!", аз му отговорих да се замисли заради кого я викам и ако си отговори на въпроса и вземе мерки, може и да спра да ги викам :mhihi: :winky:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от DaGa » 24 Ное 2019, 21:38

randity написа:
Dextuar написа:
randity написа:
Dextuar написа:Не е ок да те запушват без значение дали си е оставил телефона!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Предпочитам да запуша някой пред входа, от колкото да спра пред горния блок и да си намеря колата с обърнати чистачки и срязани гуми. Да, има ситуации, в които на човек му трябва колата спешно и не може да чака. Ама до сега не съм попадал в тази ситуация.
Запуши ми колата и в 3ч да ми трябва нещо спешно, ще си намериш колата в много по-лошо състояние след това. Научете се, че никой не е длъжен да се съобразява с вас. Искаш да си спираш пред входа - купи/наеми си гараж, няма такъв - купи си абонамент към общината за парко място, общината не дава - смени квартала. Никой не е длъжен да те знае кой си, да ти звъни като телефонист по нощите и да те чака.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Евала Ганьо. И като ми натрошиш колата ще успееш да излезнеш ли? Вместо по път надолу просто да се развъниш и да сляза по слипове да я преместя, та даже и ако се налага да ти помогна.
Ей такива като тебе най-много ги обичам. :banghead:
Ей тарикатче, заради един такъв като тебе дето ме беше запушил трябваше спешно да будя съсед да ми даде колата му,защото бебето ми беше с температура 40 градуса и трябваше спешно да тръгвам към спешното. После си плати с лихвите тоя,но както и други ти казаха - като те мързи ,да си намериш място ако трябва и през три преки, никой не ти е длъжен ! Аз съм паркирал и през четири преки,като не е имало места. Никога няма да си позволя някой и да си оставя телефона дори през деня, камо ли чрез ноща.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от TNT » 24 Ное 2019, 22:00

Това с телефона важи точно, ако ще е за 2-5мин. Да чакам някой да ми слиза посред нощите е абсурдно просто. Това с телефона и аз го правя, ама е 1 път на 2 месеца. Досега само веднъж се е случвало да ми звънят, бях на 30 метра. Пред нас понякога спирам така, когато ми трябва да разтоваря нещо, ама комшиите си спират така след 17ч и до към 9ч сутрин. Без да си оставят телефон :no: С двама съм в приятелски отношения - на майтап съм им подмятал, че е не ок. Хахо-хихи и тва е. Колата трябва да е на 10м от входа - точка.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от drago_pavlov » 24 Ное 2019, 22:05

randity написа:Що? Предпочитам да запуша някой пред входа, от колкото да спра пред горния блок и да си намеря колата с обърнати чистачки и срязани гуми.

Къде са тия блокове?
Аз понеже се прибирам късно, винаги е пълно пред блока, та в 90% от случаите спирам пред околните блокове. За 6 години не съм си намирал колата с обърнати чистачки или нарязани гуми.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от zAcK » 24 Ное 2019, 22:14

Никога не съм запушвал някого! Но съм спирал и на стотици метри, за да не преча на хората. Въпрос на възпитание, а и не само :idea: Представи си, че някой трябва спешно да тръгне към болница и т.н., с малко дете и всякакви подобни сценарии! Какво правим тогава??? Та това с тия бележки е най-малоумното нещо, което може да направи човек. Запушвали са ме така с бележка и съм чакал 10 мин. да дойде човека, а ми е било наистина важно да тръгна веднага...
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от randity » 24 Ное 2019, 22:25

Да бе, въпрос на възпитание. И аз рядко запушвам, ма по някой път няма начин. Ето, на горния блок спреш ли, веднага слиза Ганьо и ми обръща чистачките, щото не съм от тоя блок. Спирам пред другия-пак същия сценарии. Еми, като нямам избор, запушвам. Минавам през човека и му казвам "Спрял съм пред теб, ако има нещо звънни" и готово. Това, че някой се няма с комшиите и не го харесват, не е мой проблем. Аз като спра пред някой (което е рядък случай, но се случва), никой не ми е казал "Махай се".

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от Club BMW » 24 Ное 2019, 22:33

По-добре е да си е оставил телефона, който е спрял и е запушил някой, отколкото да не е.
А който налита на бой и нанася щети по коли е същия цървул като тия, които запушват.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Как се справяте със спрелите пред входове/гаражи?

Мнение от DaGa » 24 Ное 2019, 22:38

Много ми е чудно как така паркирате,че само по ед на кола запушват ?! Щото някой наглец,като вас запушва две коли

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook