Избор на настолен компютър.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от madafaka_donkele » 23 Мар 2018, 10:58

STEVAL написа:Да използвам темата на колегата, някакви препоръки за лаптоп с подобни функции - малко игри и филми с цена около 2х.лв


Това е максималното, което може да се вземе до твърдо 2000лв. към момента.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от host » 23 Мар 2018, 11:25

За съжаление колегата е от Ямбол , но по случайност ако имаш работа в Пловдив мога да предложа
Legion Y520
Intel Core i7-7700HQ
NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB GDDR5
8 GB Ram
1000GB HDD
15.6" FullHD IPS (1920x1080) Antiglare

в момента е на промо при един от дилърите ми 2120лв и с това видео доволно ще е за игрички

може да го поръсиш дали някой друг не го предлага в Ямбол или онлайн ... вероятно централно вносителя е пуснал някакво промо ;)
Последна промяна host на 23 Мар 2018, 12:30, променена общо 3 пъти

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от firstduo93 » 23 Мар 2018, 11:27

Хосте ти за куриер чувал ли си? Иначе наистина добра оферта с това видео.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от host » 23 Мар 2018, 11:42

Чувал съм, но доста клиенти искат на място да им обясниш, да питат и т.н. ако може и да видят. Не го познавам колегата, за това просто давам идея.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от madafaka_donkele » 23 Мар 2018, 11:44

Aко е варианта без SSD той по принцип толкова си струва :mhihi: Даже тук е и по-евтин.
Последна промяна madafaka_donkele на 23 Мар 2018, 11:50, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от STEVAL » 23 Мар 2018, 11:46

madafaka_donkele написа:
STEVAL написа:Да използвам темата на колегата, някакви препоръки за лаптоп с подобни функции - малко игри и филми с цена около 2х.лв


Това е максималното, което може да се вземе до твърдо 2000лв. към момента.




Благодаря

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от host » 23 Мар 2018, 12:04

madafaka_donkele написа:Aко е варианта без SSD той по принцип толкова си струва :mhihi: Даже тук е и по-евтин.


Супер е на 2050 ... директно няма какво да му мисли.

Иначе както казах нз дали го има по-евтино , просто видях че в момента е на оферта. Мисля че колегата доволен ще остане с това видео.

_________________

варианта с 1тб хард е бил за който съм писал на тая цена... ако някъде и него го намери по-евтино вече ще е трепач офертата с SSD... защото с i7-чката дори 7мо поколение, 1060 и SSD ще е супер.
Последна промяна host на 23 Мар 2018, 12:29, променена общо 2 пъти

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от firstduo93 » 23 Мар 2018, 12:18

Зимай от колегата хост и не му мисли ,мега як лаптоп :-) . И въпросният дел не е лош ама това има по—мощно видео.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от host » 23 Мар 2018, 12:20

Не искам да излиза, че го зарибявам, нега си купи от който иска машина ;) тука просто гледам да му свършим работа. От където го има най-евтино от там да си го вземе и да си го ползва със здраве.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от Е.Димитров » 23 Мар 2018, 13:13

:OT:
Аз само да кажа.
Не си купувайте компютри от лаптоп бг.
Не смятам, че са качествени.
Това е като да си купиш някаква кола, която има гаранция, ама се разваля. Какво като има гаранция, като ти замине цялата информация 2-3 пъти и като стоиш без компютър примерно месец, б@л съм ти гаранцията.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от host » 23 Мар 2018, 13:17

Е.Димитров написа::OT:
Аз само да кажа.
Не си купувайте компютри от лаптоп бг.
Не смятам, че са качествени.
Това е като да си купиш някаква кола, която има гаранция, ама се разваля. Какво като има гаранция, като ти замине цялата информация 2-3 пъти и като стоиш без компютър примерно месец, б@л съм ти гаранцията.


между другото и аз знам за един определен Пловдивски дилър/reseller който като му се пусне по гаранция машина и всячески се опитва да прецака клиента, да я откаже, маскира проблема и т.н. и едва след връзка с вносителя или представител на марката се решават проблеми (ако нямаш връзка такава почти оставаш без гаранция) и това ми се е случвало на продадена от мен техника с гаранция към тоя дилър и въпреки, че с години е работено с тях елементарно коректно отношение не искат да покажат

та не са единични случаи

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от madafaka_donkele » 23 Мар 2018, 13:40

Всички имат изцепки - и никем, и скай, и мост. За момента май само за варио не са се чули негативи, но никога не е късно :mhihi: Иначе не насочвам никой да купува откъдето и да било. Просто търся и намирам оферти, без да съм асоцииран, с който и да е селър. Dell-a е с 3г. гаранция и една идея по-добра сглобка. Лично аз предпочитам само Dell и HP сериите от средния и горния им клас. Леново - по-скоро не. Може би бих взел само, ако е осезаемо голяма разликата в цените при сходни други параметри. Ама аз съм си biased в това отношение, така, че колегата, който питаше да не се подвежда, а да си избере това, което на него му харесва

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от host » 23 Мар 2018, 14:03

още един глас и от мен в подкрепа на DELL , като цяло дизайна на шаситата им и платките, сглобките и материалите на шасито са по-добри от конкурентите им ... обаче това видео nVidia 1060 ... най-много мразя клиенти да ми носят за ремонт или обслужване Lenovo ... но просто разликата в 1050 ще е голяма и ще си играе съвсем спокойно игрите с 1060 картата поне според мен и колкото и да не ги харесвам Lenovo го постнах

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от firstduo93 » 23 Мар 2018, 14:14

Аз в момента съм със dell inspiron само че по-стар и по-слаб модел . Няма такова куче , ползвам го от 10 години и изобщо не е мръднал . Може би това са най-здравите лаптопи . Но леновото на колегата бих го предпочел пред dell тъй като предлагат по-добра видео карта , освен това и леново също са здрави или поне така съм чувал . Oсвен това дизайна на Y520 ме кефи много със тези червени бутони . Ама нека човека си реши :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 12.12.2010
Пол: Мъж
Кара: E270 CDI W211
Мечтае да кара: Самолет
Детайли за колата: Mercedes-Benz E270 CDI 177 hp

Re: Избор на настолен компютър.

Мнение от SlackLine` » 23 Мар 2018, 16:26

Аз последно да питам за моя въпрос с настолния комютър..
Мисля да поръчам тази Конфигурация, ще си оставя Райзън 3-ката, гледах клипове и разликата между 3 и 5 е около 10%, което мисля не си заслужават 100 лв отгоре? Нещо друго да коригирам ли? Моля и колегата @Mollov да се включи отново. Благодаря.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook