Купуване чрез посредник от Германия и др.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 3.02.2016
Пол: Жена

Купуване чрез посредник от Германия и др.

Мнение от Giggles » 13 Мар 2018, 12:51

Здравейте,
Питам за конкретно мнение за един посредник - карс-хе**.ком.
Сайтът се поддържа от човек, който предлага посреднически услуги за купуване на коли от Германия, Австрия, Швейцария.
Срещу предварително преведена сума анализира до 3 обяви и съдейства при сделката.
В сайта е публикувана подробна информация за целия процес по покупката, евала за което!
Някой знае ли повече за човека?
Истински ли е или е измама?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Купуване чрез посредник от Германия и др.

Мнение от kolp » 13 Мар 2018, 14:25

преди време ми препоръчаха http://bit.ly/2FO9hbq, май са сериозни.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 3.02.2016
Пол: Жена

Re: Купуване чрез посредник от Германия и др.

Мнение от Giggles » 13 Мар 2018, 14:26

Благодаря!
Но ме интересува мнение за този посредник конкретно, пътуването не е съществената част.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Купуване чрез посредник от Германия и др.

Мнение от madafaka_donkele » 13 Мар 2018, 15:19

При морето от джамбази, дето гледат как да те метнат и изцоцат допълнителен лев за всичко, този си е направо цвете. Само заради сайта и подробното описание на всичко и най-вече цените за всяко нещо си заслужава да се пробва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Купуване чрез посредник от Германия и др.

Мнение от Мордехай » 13 Мар 2018, 21:13

Ама на снимката от рекламата малко мръскав ми се струва. То не че сме много бели, ма мангалските черти понякога подсказват на човек да не се занимава. Аз не го познавам, само изказвам предположение.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook