За тези които се мислят за център на вселената!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 5.07.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90 325i
Мечтае да кара: M3 e46
Детайли за колата: BMW 325i леко пипната.

За тези които се мислят за център на вселената!

Мнение от Infinity_bg » 10 Мар 2018, 15:49

E братко или сестро моя, когато трябва да ти се случи всички закони за всеобщата гадост, на Мърфи и прочие ще ти се струпат на веднъж.

Петък, прибирам се от работа и както винаги места зад блока ми за паркиране няма. Карам бавно и опаааа, виждам едно местенце пред вратите на един бивш супер маркет от времето на комунизма...врататата (двойна врата от две крила, доста голяма) практически затварят достъпа до двора на този супермаркет, където са рампите за товарене и разтоварване. Викам си е той така и така не работи тоз магазин от години и съм виждал и коли да паркират пред тези врати, явно това място ще е моето за днеска. Паркирам аз така, че хем да не преча (ако случаййййййно някой се сети, че трябва да ги отваря тези врати), като за да влезна на мястото минавам покрай един джип, който пък беше паркирал така, че запушваше едната врата, и на мен ми се падаше от дясно... Зад колата ми на растояние повече от метър имаше паркирано едно такси което, до някъде ме запушваше за излизане на заден ход. Тоест за да вляза на моето място трябваше да се провра през място колкото за една кола между таксито и джипа. Викам си само остава да паркира някой идиот пред джипа и ще стане интересно... и точно това стана разбира се! :ranting: :ranting: :ranting: По закона на Мърфи за всеобщата гадост, се намери някакъв дебил с Мерцедес комби, който паркира точно пред Джипа и то така, че даже да е малко на криво и така стесни прохода през който бях минал... стана достатъчно тястно та дори 2 мм да не ти стигнат да минеш. Абеее то не бяха псувни... първо по мой адрес, че хем знаех, че може да стане нещо такова, после по адреса на наглеца, който явно се мисли за център на вселената! Та той блокира не само мен ами и този човек който е с джипа!

Чудех се какво да направя, че ми трябваше колата, но нямаше какво много да измисля освен, че и имах едни лепенки за подобни ситуации на които пише "Аз съм Наглец и предпочитам да преча на хората като паркирам толкова безобразно" която залепих на страничното му стъкло. Отлепят се много трудно, та белкем докато си я маха да осмисли неудобството което ми причини!

Вие какво бихте направили в подобна ситуация... и изобщо има ли начин да променим мисленето на някой подобен индивид който се мисли за Центъра на вселената.
BMW 325i M3 look.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook