Автомивка във Варна

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Автомивка във Варна

Мнение от Grozdanoff » 05 Мар 2018, 1:31

Здравейте, колеги. Попринцип сам си мия колата и не използвам автомивка, но последно време ме домързява, та закарах бимера на една измеркярска автомивка(само защото е собственост на приятел), но изобщо не ми хареса как я измиха и тъй като е на мой човек мивката нищо и не им казах :mhihi:

Моля препоръчайте ми автомивка във Варна, няма значение по колко взимат, въпроса е да ми измият колата като хората...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 11.06.2015
Местоположение: морско
Пол: Мъж

Re: Автомивка във Варна

Мнение от Black-Power » 05 Мар 2018, 2:02

Такава няма :)
Stop me, if you can ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 22.04.2009
Местоположение: Варна
Кара: M57, N52, S65

Re: Автомивка във Варна

Мнение от tintirimintiri » 05 Мар 2018, 3:15

Единстваната която мият с гъба е автокозметичен център "Мир"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Автомивка във Варна

Мнение от Jordana » 05 Мар 2018, 10:48

Няма такава автомивка . Отделно че дори някъде да уцелиш качествена работа това е просто инцидентно .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Автомивка във Варна

Мнение от Grozdanoff » 05 Мар 2018, 12:47

tintirimintiri написа:Единстваната която мият с гъба е автокозметичен център "Мир"


Трябваше да уточня, че не ми хареса как я измиха колата вътре, отвън беше ОК. Просто може би имаше доста коли след мен и бързаха да я измият, което не ги оправдава! Ебати плащам си и нищо не вършат, получавам "дежавю" и от други автоуслуги във Варна. Попринцип сам си правя колата, стига да не е ходова част или съединител нещо, защото нямам канал, но в тези студове не мога да бачкам, а трябва да обслужа новото Е39 и ще го дам на друг "приятел", където знам че също ще се изнервя... :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Автомивка във Варна

Мнение от kolp » 05 Мар 2018, 14:16

Пред мол Варна става, сядаш в кафето на Варчев и след 45мин си готов. Пред спортен център Палах също става

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1658
Регистриран на: 4.11.2009
Местоположение: Край морето
Пол: Мъж
Кара: седнал
Детайли за колата: Правиланта 39-ка

Re: Автомивка във Варна

Мнение от gentata » 05 Мар 2018, 14:44

Автомивка "Стадиона" тази до Сектрон, автомивка "Карамел" до автогарата, червената на околовръстното не знам името какво е има и автосервиз там. Но това как ще си свършат работата много зависи на кой от работниците се попадне, не само за тези за които съм писал а по принцип за автомивките из града.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 22.04.2009
Местоположение: Варна
Кара: M57, N52, S65

Re: Автомивка във Варна

Мнение от tintirimintiri » 05 Мар 2018, 15:05

Grozdanoff написа:
tintirimintiri написа:Единстваната която мият с гъба е автокозметичен център "Мир"


Трябваше да уточня, че не ми хареса как я измиха колата вътре, отвън беше ОК. Просто може би имаше доста коли след мен и бързаха да я измият, което не ги оправдава! Ебати плащам си и нищо не вършат, получавам "дежавю" и от други автоуслуги във Варна. Попринцип сам си правя колата, стига да не е ходова част или съединител нещо, защото нямам канал, но в тези студове не мога да бачкам, а трябва да обслужа новото Е39 и ще го дам на друг "приятел", където знам че също ще се изнервя... :mhihi:


Дай им втори шанс, и си запазвай час понеже са си натоварени. А когато нещо не е доизчистено им казвай :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 194
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Варна

Re: Автомивка във Варна

Мнение от vangelov » 05 Мар 2018, 16:47

Това е много разпространена болка, за която скоро лек няма да има. Масовия клиент гледа да мине "тънко" и не му пука много за резултата. В тази връзка, "бай Иван /събирателен образ/ е без никакви специални очаквания, което кара бизнеса да реагира адекватно с посредствено или никакво качество. Идеята е само да стане работата. Реалността е трагична, като почти нито един бранш /мога смело да го кажа/ не предлага нищо специално или запомнящо се. Погледнете цялата посредственост около нас и не се чудете защо няма читава мивка във Варна /предполагам и не само там/. Та с две думи - ние сме си виновни за това посредствено отношение към всичко, защото не изразяваме ясно и точно конкретните си очаквания /а и дали можем?/. Ако го направим, оставаме неразбрани и ни гледат с откровена неприязън, само защото нямат идея колко са зле...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Автомивка във Варна

Мнение от Grozdanoff » 05 Мар 2018, 17:38

vangelov написа:Това е много разпространена болка, за която скоро лек няма да има. Масовия клиент гледа да мине "тънко" и не му пука много за резултата. В тази връзка, "бай Иван /събирателен образ/ е без никакви специални очаквания, което кара бизнеса да реагира адекватно с посредствено или никакво качество. Идеята е само да стане работата. Реалността е трагична, като почти нито един бранш /мога смело да го кажа/ не предлага нищо специално или запомнящо се. Погледнете цялата посредственост около нас и не се чудете защо няма читава мивка във Варна /предполагам и не само там/. Та с две думи - ние сме си виновни за това посредствено отношение към всичко, защото не изразяваме ясно и точно конкретните си очаквания /а и дали можем?/. Ако го направим, оставаме неразбрани и ни гледат с откровена неприязън, само защото нямат идея колко са зле...


Тъжно, но мисля че си много прав...
Ще пробвам автомивката на ул.Подвис(в долната част на улицата), един приятел каза че само там си мие колата и момчетата се стараели, ще видим...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 194
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Варна

Re: Автомивка във Варна

Мнение от vangelov » 05 Мар 2018, 18:01

Точно заради това съм се обзавел с какви ли не продукти за почистване и поддръжка... Мога да допълня, че на МИР горе-долу стават. След 15 минути "инструктаж" и "висене на главата"...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Автомивка във Варна

Мнение от Grozdanoff » 05 Мар 2018, 18:17

vangelov написа:Точно заради това съм се обзавел с какви ли не продукти за почистване и поддръжка... Мога да допълня, че на МИР горе-долу стават. След 15 минути "инструктаж" и "висене на главата"...


Абе маи и аз трябва да има правя "инструктаж" :mhihi: За коя мивка говориш на Мир, тази която е на светофара с околовръстното или тази по-долу?
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 29.10.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d Mpack
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: E90 330dA 12.2007 Titan Silber / M SPORT package / Style 193 / Navigation / Recaro / Shadow Line / Xenon / Light package
VD86338

E91 330dA 12.2006 Black sapphire metallic / Navigation / Recaro / PDC / Light package
SOLD

328iА sedan Technoviolett 12.1996 Mpack,LSD 3.15
AU60415
SOLD

318is coupe 10.1998 SOLD

E39 530d 1999 Mpack SOLD

Re: Автомивка във Варна

Мнение от Powerslide » 05 Мар 2018, 18:42

Пробвай на Оазис (до метанстанцията метро) или ако ти се дават 27 лв (ако не се лъжа) отиваш на изхода на аспарухово посока галата - автомивка AMG , правиш си VIP измиване и караш :mhihi:
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Автомивка във Варна

Мнение от c04 » 05 Мар 2018, 20:10

gentata написа:автомивка "Карамел" до автогарата

Да не би да имаш предвид "Шоколад"? Ако е за нея, аз пък съм крайно недоволен.Мито недоизмито, където са минавали да подсушават, следи да искаш, разбърникали цялата кола, абе не :no:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1658
Регистриран на: 4.11.2009
Местоположение: Край морето
Пол: Мъж
Кара: седнал
Детайли за колата: Правиланта 39-ка

Re: Автомивка във Варна

Мнение от gentata » 05 Мар 2018, 20:46

c04 написа:
gentata написа:автомивка "Карамел" до автогарата

Да не би да имаш предвид "Шоколад"? Ако е за нея, аз пък съм крайно недоволен.Мито недоизмито, където са минавали да подсушават, следи да искаш, разбърникали цялата кола, абе не :no:

"Шоколад" е да, моя грешка все сладки работи :mhihi: . Има там едно момче което преди това работеше на "Водопада" и той като ми е мил колата не съм имал забележки. Но както казах явно много зависи на кой попаднеш.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook