Женска психика и пикъп

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от NGneer4eto » 13 Мар 2018, 21:43

Bogat-Beden написа:
firstduo93 написа:Момчета не се борете напразно кезийката е запазена за мен :bchug:

Ама то женското сърце е като автобуса, винаги има място за още един


Споко! Сигурен съм, че в сърцето ѝ има място за всички от форума. :mhihi: Не съм сигурен дали едновременно де.
Естествено, никой не ми схвана идеята. Естествено, че прави всичко за пари и вероятно много от съветите и са клиширани и не работят. А колко и се получава практиката само курсистите ѝ си знаят. И другите гурута едва ли са по-стока, тъй като всички изглеждат супер комерсиализирани. Относно Кезиа, обаче, доста от нещата, съдържащи се в двата семинара, си струва да бъдат изслушани и да се помисли над тях. Кой да познава по-добре женската психика от една жена? Най-малкото да слушаш този акцент цял час... :D Някои хора владеят умението "отсяване на полезна информация". Има си хора, които постоянно търсят информация, да се развиват и да научат нещо ново, има и такива, които мислят, че знаят всичко и тъпчат на едно място и се подиграват на първите. Всеки си знае от кои е. :D
Между другото мисля, че Кезиа имаше сестра, на която се пробваха курсистите със свалките. :mhihi:
Така и така няма да се получи нито диалог в тази тема, нито нещо полезно ще се научи, давайте с майтапите, да покажете кой е най-голямата алфа. :mhihi: Белким се появи колежката, да каже "Мяу" и да тръгне отново темата. :D
Засега firstduo93 води класирането, понеже има доказан частичен успех и е мачкал нянките на стриптизьорка. Колко могат да се похвалят с толкова? 8)

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от c04 » 14 Мар 2018, 0:04

NGneer4eto написа:
Bogat-Beden написа:
firstduo93 написа:Момчета не се борете напразно кезийката е запазена за мен :bchug:

Ама то женското сърце е като автобуса, винаги има място за още един


Споко! Сигурен съм, че в сърцето ѝ има място за всички от форума. :mhihi: Не съм сигурен дали едновременно де.
Естествено, никой не ми схвана идеята. Естествено, че прави всичко за пари и вероятно много от съветите и са клиширани и не работят. А колко и се получава практиката само курсистите ѝ си знаят. И другите гурута едва ли са по-стока, тъй като всички изглеждат супер комерсиализирани. Относно Кезиа, обаче, доста от нещата, съдържащи се в двата семинара, си струва да бъдат изслушани и да се помисли над тях. Кой да познава по-добре женската психика от една жена? Най-малкото да слушаш този акцент цял час... :D Някои хора владеят умението "отсяване на полезна информация". Има си хора, които постоянно търсят информация, да се развиват и да научат нещо ново, има и такива, които мислят, че знаят всичко и тъпчат на едно място и се подиграват на първите. Всеки си знае от кои е. :D
Между другото мисля, че Кезиа имаше сестра, на която се пробваха курсистите със свалките. :mhihi:
Така и така няма да се получи нито диалог в тази тема, нито нещо полезно ще се научи, давайте с майтапите, да покажете кой е най-голямата алфа. :mhihi: Белким се появи колежката, да каже "Мяу" и да тръгне отново темата. :D
Засега firstduo93 води класирането, понеже има доказан частичен успех и е мачкал нянките на стриптизьорка. Колко могат да се похвалят с толкова? 8)

Само който няма БМВ, може да си позволи да плаща на стриптизьорка :mhihi:. Ама то като имаш не ти трябват :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от r19 » 14 Мар 2018, 0:45

Жената е като закона: Само с един член не може! :mhihi:
Сега сериозно темата е брутална. Научих не само нови методи за сваляне на мацки, но и много нови думички...(пикапване, пикупене, писедане, пикабрио) :bowdown: :lol:
Автора ако е сериозен с историйте си за тези преживявания му съчуствам искрено. :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от DLVasilev » 14 Мар 2018, 8:42

r19 написа:Жената е като закона: Само с един член не може! :mhihi:
Сега сериозно темата е брутална. Научих не само нови методи за сваляне на мацки, но и много нови думички...(пикапване, пикупене, писедане, пикабрио) :bowdown: :lol:
Автора ако е сериозен с историйте си за тези преживявания му съчуствам искрено. :mhihi:

Забравил си препикъпване :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от Borymeckata » 14 Мар 2018, 9:02

c04 написа:Момчета стегнете се, преди 10 мнения се постна снимката и никой не казва стратегия как да пикъпнем учителката по пикАп. :mhihi:


Пичове, аз нищо не разбирам от свалки, но оставам с усещането, че и вие сте леко... как да кажа... неадекватни... Тая "учителка", ако наистина знае всичко за свалките, сигурно владее и някакви обратни техники - за противодействие и защита. Ако наистина е толкова отворена - ще ви затапи фатално...

И това да забиваш стриптизьорка, докато е на работа... даже и на мен ми е ясно, че такава свалка няма как да завърши успешно. Та тя бачка в момента, а ти какво очакваш - да скочи от пилона и да ти се метне на врата ли? :kuku: :kuku: Може да ти обърне явнимание само за да й бутнеш някой лев или да поръчаш нещо скъпо (не знам тия дали взимат процент от оборота на заведението?).

Темата наистина е много свежа. Особено ме кефи терминологията, още я усвоявам... :wave: :wave:
Excellent! Steven is my name!

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от K_Ilkov » 14 Мар 2018, 9:10

DLVasilev написа:
r19 написа:Жената е като закона: Само с един член не може! :mhihi:
Сега сериозно темата е брутална. Научих не само нови методи за сваляне на мацки, но и много нови думички...(пикапване, пикупене, писедане, пикабрио) :bowdown: :lol:
Автора ако е сериозен с историйте си за тези преживявания му съчуствам искрено. :mhihi:

Забравил си препикъпване :mhihi:

Не разбрах ...

След като си пикъпнал трябва да препикнеш завоюваното ли?
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от DLVasilev » 14 Мар 2018, 10:21

Изображение
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от drago_pavlov » 14 Мар 2018, 14:04

firstduo93 написа:аз бях със 2 и момичетата почти се изпотрепаха заради мен и то при положение че не ги харесвам и 2-те :D

То няма значение дали ти ги харесваш. Важното е, че те умират за такъв левент като теб :yes:
Даже колкото повече ги пренебрегваш, толкова повече се настървяват за теб :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от JOGI » 14 Мар 2018, 14:16

Borymeckata написа:И това да забиваш стриптизьорка, докато е на работа... даже и на мен ми е ясно, че такава свалка няма как да завърши успешно. Та тя бачка в момента, а ти какво очакваш - да скочи от пилона и да ти се метне на врата ли? :kuku: :kuku: Може да ти обърне явнимание само за да й бутнеш някой лев или да поръчаш нещо скъпо (не знам тия дали взимат процент от оборота на заведението?).

взимат, да. иначе не е проблем да се случи нещо ако си им симпатичен и си ходил поне няколко пъти. щом фейсбука си дават, смятай хаха

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от B U L L I » 15 Мар 2018, 22:31

край :!:
аргументи много,достатъчно е да си разгледате мненията
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook