Анкета: Какъв модел БМВ карате?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какъв модел БМВ карате?

E30
11
4%
E36
50
18%
E46
54
19%
E9x
30
11%
F3x
4
1%
E34
13
5%
E39
46
17%
E6x
25
9%
F1x/F07
11
4%
X1/3
7
3%
X5/6
10
4%
E28
5
2%
E38
5
2%
E65
4
1%
F01
2
1%
 
Общо гласове : 277
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Borymeckata » 04 Мар 2018, 12:01

Излишни нерви в неделя сутрин... Форумът е за всички, но може би наистина който не кара БМВ не трябва да попълва анкетата.
Excellent! Steven is my name!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Мар 2018, 14:30

Е, то последното е ясно, нали пише "карате", като не караме какво да попълваме? Особено като сме карали по куп различни модели, трябва да изберем някой от тях ли? Естествено не попълваме. То тука идеята е да се види какви коли има на пътя уж, във форума и т.н.

c04, сигурно никой от колегите нямаше да му се дразни и да има нерви ако просто си бе признал грешката в изразяването или мисленето и се бе задоволи със само "нямаше място в анкетата", а не кой има място тук. Те още не са го прочели всички, нали виждаш как някой реагира след време. :mhihi: Понеже не се извини сега ще го сложа и в бисерите. :mhihi:
Последна промяна Top Gun Maverick на 04 Мар 2018, 14:46, променена общо 3 пъти
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от c04 » 04 Мар 2018, 14:32

Само да тресна 2 изречения и аз тука. Декстъра си е казал мнението, добре няма лошо. И аз не съм съгласен с него, но предната страница е пълна с излишни нерви и поразнебитени клавиатури :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Grozdanoff » 04 Мар 2018, 14:33

dextuar написа:Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...


нямам думи просто :mhihi:

Значи аз като продавах старото Е34 и стоях 4 месеца без БМВ трябваше временно да изгубя право да влизъм във форума ли :kuku:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 04 Мар 2018, 14:47

Grozdanoff написа:
dextuar написа:Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...


нямам думи просто :mhihi:

Значи аз като продавах старото Е34 и стоях 4 месеца без БМВ трябваше временно да изгубя право да влизъм във форума ли :kuku:

Айде да четем до края :winky: Дори ти е написано с червено, да се вижда...

dextuar написа:Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...

dextuar написа:Може макс до 15 избора, иначе щях да го напиша

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от немо » 04 Мар 2018, 19:27

dextuar написа:Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...

dextuar написа:Може макс до 15 избора, иначе щях да го напиша

Едното няма връзка с другото,нещо се омота,струва ми се......
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от K_Ilkov » 04 Мар 2018, 19:39

Ти специално даже си позволяваш да хулиш марката, та изобщо не се намесвай в тоя кух спор :mhihi:

Извинявам се ако съм се омотал нещо и аз :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от bum_bum » 04 Мар 2018, 19:46

k.milanov написа:Анкетата върви от няколко дни и първото място се заема от Е36, което честно казано ме озадачава адски много :mrgreen: Седмично минавам 200-300+ км в София до работа и обратно + weekend-ите напред назад. Минавам през цяла София и ако видя повече от 1 Е36 на ден си е направо чудо.
:


Просто анкетата е направена по-скоро за забавление и няма никаква стойност.

Липсва й едно основно качество за да е валидна- представителност, няма обхват.

Правилното й име е - какво карат посетителите на Извън темата.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 04 Мар 2018, 20:24

немо написа:
dextuar написа:Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...

dextuar написа:Може макс до 15 избора, иначе щях да го напиша

Едното няма връзка с другото,нещо се омота,струва ми се......


Добре де, маааму стара, айде да четем ВСИЧКО. Специално за теб, изрязвам ненужното, за да го схванеш и повече няма да отговарям по този въпрос. Чети само написаното в червено.

dextuar написа:
Top Gun Maverick написа:А къде е отговора " в момента не карам БМВ"????????

Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...

dextuar написа:Може макс до 15 избора, иначе щях да го напиша

Пояснявам: Под "важи същото" имам предвид не да НЕ посещават форума, това е във връзка с питането защо няма всички модели. Надявам се вече да е ясно. Затова е важен и долния цитат в червено


Демек, ако имаше възможност за повече от 15, щеше да има опция "в момента не карам БМВ" :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от немо » 04 Мар 2018, 20:29

K_Ilkov написа:Ти специално даже си позволяваш да хулиш марката, та изобщо не се намесвай в тоя кух спор :mhihi:

Аз :shock: :shock: :shock: Цитирай ме,иначе съм невинен до доказване на противното ... 8)
K_Ilkov написа:Извинявам се ако съм се омотал нещо и аз :ok:

Извинен си 8) :mhihi:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от немо » 04 Мар 2018, 20:36

dextuar написа: но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото..

Твоята работа (ще ме прощаваш) е:направих гаф,ама вместо да го замажа го размазах...
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 04 Мар 2018, 20:49

немо написа:
dextuar написа: но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото..

Твоята работа (ще ме прощаваш) е:направих гаф,ама вместо да го замажа го размазах...

Както искаш го разбирай, аз се отказвам да обяснявам. Казах какво съм имал предвид, как ти и останалите искате да го прочетете, си е ваш проблем. Дори да не си го зацепил, едва ли си мислиш, че мога сериозно да напиша, че само който има в момента БМВ, има място във форума, що за абсурд? Но другото наистина го мисля...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 04 Мар 2018, 21:44

Слагам му го и тук да си го види и обещавам повече да не споря по темата.

Top Gun Maverick написа:Ясно ми е само, че отговора ти за 15-те неща, няма НИЩО ОБЩО с това кой и какво право има да бъде в този форум. Затова и 100 човека ти писаха едно и също, но ти си знаеш твоето, на всичко отгоре не спря и да цапаш тук. Сега дано ги изтрият тези последните мнения преди поста с бисера ти, а ти като си казал за последно, дано осъзнаваш значението на тази дума и държиш на нея.
П.п: Сега виждам че си писал същото и там макар и насочено към други хора, но си се почувствал длъжен да го постнеш и тук! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Прасето, агнето или квото и друго да си дал...
Прочети, вникни и евентуално, ще го го разбереш, дано ти изтрият и псевдо бисера...

dextuar написа:
Top Gun Maverick написа:А къде е отговора " в момента не карам БМВ"????????

за тези, които в момента НЕ КАРАТ, важи същото... "Може макс до 15 избора, иначе щях да го напиша"

Сега се питаме кое е това "щях да го напиша" и за какво се отнася - за безумния ти коментар, цитиран по-горе, демек за липсата на поле "в момента не карам БМВ"!
Само замести сказуемото "НЯМАТ" с "НЕ КАРАТ" и веднага ще го схванеш... евентуално

Пиша ти баш като за малките деца...

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от K_Ilkov » 04 Мар 2018, 22:08

немо написа:
K_Ilkov написа:Ти специално даже си позволяваш да хулиш марката, та изобщо не се намесвай в тоя кух спор :mhihi:

Аз :shock: :shock: :shock: Цитирай ме,иначе съм невинен до доказване на противното ... 8)
K_Ilkov написа:Извинявам се ако съм се омотал нещо и аз :ok:

Извинен си 8) :mhihi:

немо написа:
K_Ilkov написа:Честито! И същевременно моите съболезнования за портфейла ти :mhihi:

Е да достигнеш до положение,в което Е30 съществено да се различава от Лада 2106 не е евтино удоволствие... :lol:

На кво разчиташ, че не помня или че ше ме домързи да го изровя? :mhihi:

Има и други ама ше ги вадя ако упорстваш само :lol:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от pampo » 05 Мар 2018, 0:06

Само леко ще вметна, че когато много хора разберат нечие изказване грешно, най-вероятно проблемът е в изказването, не в това как хората го разбират...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook