Анкета: Какъв модел БМВ карате?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какъв модел БМВ карате?

E30
11
4%
E36
50
18%
E46
54
19%
E9x
30
11%
F3x
4
1%
E34
13
5%
E39
46
17%
E6x
25
9%
F1x/F07
11
4%
X1/3
7
3%
X5/6
10
4%
E28
5
2%
E38
5
2%
E65
4
1%
F01
2
1%
 
Общо гласове : 277
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 03 Мар 2018, 20:05

Top Gun Maverick написа:А къде е отговора " в момента не карам БМВ"????????

Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...

dextuar написа:Може макс до 15 избора, иначе щях да го напиша

Пояснявам: Под "важи същото" имам предвид не да НЕ посещават форума, това е във връзка с питането защо няма всички модели. Надявам се вече да е ясно. Затова е важен и долния цитат в червено
Последна промяна Dextuar на 04 Мар 2018, 15:11, променена общо 6 пъти

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Мар 2018, 20:09

Ами нещо си се объркал тотално според мен. Да ти кажа една голяма част от хората не карат БМВ за определен период от време. Все едно да ти кажа, че аз като плащам членски внос от години, а ти не, то реално трябва да се изметеш от тук, това как ти звучи? :mhihi: Сега очаквам и на събора да ни забраниш да ходим, за който ние знаем от месец и повече кога и къде ще е. :mhihi:
Очаквам те на входа на събора с камерата в колата да питаш всеки има ли БМВ или е взел назаем, а пешеходците да ги гониш направо с думи анатема. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 03 Мар 2018, 20:11

Top Gun Maverick написа:Ами нещо си се объркал тотално според мен. Да ти кажа една голяма част от хората не карат БМВ за определен период от време. Все едно да ти кажа, че аз като плащам членски внос от години, а ти не, то реално трябва да се изметеш от тук, това как ти звучи? :mhihi: Сега очаквам и на събора да ни забраниш да ходим, за който ние знаем от месец и повече кога и къде ще е. :mhihi:

Надявам се другия път, като си плащаш членския внос, да ти направят един тест четене с разбиране :winky:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Мар 2018, 20:14

Те са ми правили тестове в училище едно време, писали са ми 5.50 в дипломата по БГ и Литература и то защото ме мързеше не бе максималната. :ok:
Но може и агне да съм дал, знае ли се. :mhihi: Мисълта ми беше, че небива да определяш кой има място в този форум и кой не, дори цвят за тази работа нямаш.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 03 Мар 2018, 21:38

Няма да ти го повтарям като на първолак, написал съм ти го, ако го препрочетеш няколко пъти, съм сигурен, че ще го схванеш :yes: А това, какво мнение да изразявам заради някакъв си цвят, не искам въобще да го коментирам. Това ми беше мисълта... А относно събора, нямам намерение да ти обяснявам, че много ще се засегнат, бил съм и съм видял достатъчно. Този форум не е само да платиш едни 40лв на година и да висиш в "Извън темата". Разбирай го както искаш :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Фидел Кастро » 03 Мар 2018, 22:30

dextuar написа:Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...

Имам много положително впечатление за теб и не очаквах да си толкова краен. От февруари до октомври 1999 г. имах невероятно Е34 525 TDS, което закупих от бившата Източна Германия лично от собственика благодарение на мой приятел, който завърши висшето си при комунизма там. Разделих се с печалба от почти 3000 тогавашни дойче марки, но и до момента съжалявам, а приятелят ми беше сърдит. Даже италианско БМВ няма такива екстри, каквито имаше 34-ката. Абсолютно нетипично за комплектация на автомобил купен от немец. Само ще спомена, че продавачът здравата беше дръпнал с парите напред след обединението на двете Германии и не приличаше на немец по характер!
Такъв автомобил в автокъща не се намира, а по обява е въпрос на огромен късмет. Всъщност го купихме по схемата "с питане на общи познати, състуденти и колеги". Не ме питайте как се вадеха тогава шенгенски визи, но всичко е вече в миналото. :)
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Мар 2018, 22:33

Под цвят имах предвид, че който решава е оторизиран и има подобен цвят. За написаното е ясно, нали го оцвети чак. :mhihi: И за отговора разбрах, трябваше май да обединиш обаче Х-овете в един отговор и готово. :mhihi:
А за висенето, ами не мога да пиша навсякъде по всички теми ако пък ти ме разбираш. :mhihi: Достатъчно неща съм писал в другите раздели де(а и всеки са избира какво иска да каже и къде) при това повечето пъти са в обширни мнения, но не виждам къде е общото, че толкова измести темата.
За събори не виждам как ще ме засегнеш, нямах предвид всички като цяло(макар със сигурност едно време като сме ходили по събори ти да си снимал с домашната камера количките у вас, че тогава нямаше и ГСМ-ми :mhihi: това не е за да се засягаш, а някакъв факт, все пак си млад и зелен)а специално за тазгодишния и то просто, че някои неща рано се научават.
Вместо да се впускаш във всички обяснения кой, къде има или няма място, можеше само да отговориш за анкетата, но ти реши да добавиш и това хич не на място. Сигурно си го усетил после. Толкова от мен.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от k.milanov » 03 Мар 2018, 23:10

Анкетата върви от няколко дни и първото място се заема от Е36, което честно казано ме озадачава адски много :mrgreen: Седмично минавам 200-300+ км в София до работа и обратно + weekend-ите напред назад. Минавам през цяла София и ако видя повече от 1 Е36 на ден си е направо чудо.

Къде са тези коли ? Какво криете :mhihi: :mhihi: :mhihi: хехехе

За мен най-масовите коли са Е46 и след това Е90/60. После може би са първа серия и хиксове от първите :smoke:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от TNT » 04 Мар 2018, 4:27

Форума да не е станал софийски :wave:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 04 Мар 2018, 7:23

Фидел Кастро написа:...

Top Gun Maverick написа:...

:OT:
Без да изпадам повече в лирически отклонения, идеята ми беше, че това предимно е автомобилен форум на тема БМВ и някак, поне според мен, е хубаво в даден етап от живота си, повечето потребители да са имали поне веднъж БМВ - нали това е нещото, което ни обединява и заради което сме точно в този форум, а не в някой генерален автомобилен форум? Иначе се получава като при един новоизлюпил се във форума колега, който няма нито Е39, нито Е60, но тръгва да ни обяснява кое е по-добро от двете и да пълни "Извън темата"...

И за когото не е станало ясно, за да не се повтарям както вече няколко пъти това се случва,

ако в анкетата не видите вашия модел БМВ, опцията друг автомобил/не БМВ/, това е напълно преднамерено поради технически причини/макс 15 избора/. Подбрал съм най-масово според моите наблюдения карани модели към момента в БГ/ Е30-ката е само заради Илков :winky: /

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Мар 2018, 10:48

k.milanov написа:Анкетата върви от няколко дни и първото място се заема от Е36, което честно казано ме озадачава адски много :mrgreen: Седмично минавам 200-300+ км в София до работа и обратно + weekend-ите напред назад. Минавам през цяла София и ако видя повече от 1 Е36 на ден си е направо чудо.

Къде са тези коли ? Какво криете :mhihi: :mhihi: :mhihi: хехехе

За мен най-масовите коли са Е46 и след това Е90/60. После може би са първа серия и хиксове от първите :smoke:

Честно казано аз лично на първо място виждам най-много Е46-ци, след това Е39-ки и Е36-ци като не мога да определя кои са повече по пътя от тях двете. Говоря предимно за региона на централна България. След това идват Е90 и Е60.
Възможно е Е36 да не се вижда много из София вече защото колата отива към кандидат за нео-ретро и хубавите екземпляри се "крият", карат се по-рядко, правят се разни проекти по тях по сервизите и разни други неща. Освен мангалите май само маниаците останаха да карат Е36 и много рядко някой, който просто искал да си купи кола и му попаднала тази. При Е39 е различно, кара се от всякакви хора, дори такива, които не държат въобще на марката. Скоро един даже обясняваше как щял да я продава, че жена му много лошо и поднесло зимата и щял да купува ХаЛди. :mhihi:
Е60 се кара от заможните цигани защото вече има колкото щеш за под 10(както е казал въпросния визиран от Декстъра, вместо Е39, за тия пари има Е60 :mhihi: :mhihi: :mhihi: )и в някои случаи от маниаците, на които им се дават пари или от такива, които вече са дали бая пари преди години, гледали са колата и просто не им се продава евтино. Често се кара и от "мутри" без големи финансови възможности или от някои с не особено големи такива, но пък искащи да изглеждат някак. Лично аз си умирам от кеф като видя маниашка Е60-ка на някой колега, която си личи, че е КОЛА и почти няма забележки, в някои случаи дори няма, в повечето случаи е с голям двигател бил той бензин или дизел(от 3.0 или 3.5).
Е90 се кара от всякакви хора, но и много маниаци си го карат, манговците още не са го налазили защото не е толкова представително като Е60( :mhihi: )а иначе струва доста пари за да го налазват както Е46. Като стигне 6-7 и са те и там.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от K_Ilkov » 04 Мар 2018, 11:25

dextuar написа:само заради Илков /

:mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от randity » 04 Мар 2018, 11:28

dextuar написа:Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...


Чакай малко бе, Финци. Аз пък никога не съм имал БМВ. Е, имах една 36-ца за около 1 седмица, ама замина със солидна печалба. Та кой беше ти, че да казваш кой ще е в този форум и кой не. От 15 годишен ходя по сбирки, мероприятия и повечето събития, организирани от клуба. Познавам адски много хора от този форум, които заради такива като теб отдавна не слагат и буква тук. Много от хората, с които БМВ Клуб България ме е събрал, са ми много близки приятели и до ден днешен. Участвал съм в създаването и организирането на много сбирки в София, на които съм сигурен, че ти дори не си стъпвал. Мога да съм сигурен, че като човек, който не е имал БМВ до сега, съм в пъти по-запознат с техническите характеристики на повечето автомобили от тази марка. И в този ред на мисли, да взема да напусна този форум, или по-скоро някой модератор да ме махне, така ли? :dunno: Вземи и се стегни малко, и преди да напишеш поредната простотия, прочети я два пъти, преспи една нощ и се замисли, дали трябва да я напишеш или по-добре да замълчиш.

Айде със здраве, собственико на БМВ :bowdown:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от Dextuar » 04 Мар 2018, 11:49

randity написа:
dextuar написа:Може да прозвучи грубо, но хората, които никога не са имали БМВ, според мен нямат работа в този форум. А за тези, които в момента нямат, важи същото...


Чакай малко бе, Финци. Аз пък никога не съм имал БМВ. Е, имах една 36-ца за около 1 седмица, ама замина със солидна печалба. Та кой беше ти, че да казваш кой ще е в този форум и кой не. От 15 годишен ходя по сбирки, мероприятия и повечето събития, организирани от клуба. Познавам адски много хора от този форум, които заради такива като теб отдавна не слагат и буква тук. Много от хората, с които БМВ Клуб България ме е събрал, са ми много близки приятели и до ден днешен. Участвал съм в създаването и организирането на много сбирки в София, на които съм сигурен, че ти дори не си стъпвал. Мога да съм сигурен, че като човек, който не е имал БМВ до сега, съм в пъти по-запознат с техническите характеристики на повечето автомобили от тази марка. И в този ред на мисли, да взема да напусна този форум, или по-скоро някой модератор да ме махне, така ли? :dunno: Вземи и се стегни малко, и преди да напишеш поредната простотия, прочети я два пъти, преспи една нощ и се замисли, дали трябва да я напишеш или по-добре да замълчиш.

Айде със здраве, собственико на БМВ :bowdown:


Поне като цитираш, цитирай докрай иначе си играем на развален телефон и не вади думи от контекста :winky:

За мен логичният въпрос е, като си такъв иииибаси и маниака, що не притежаваш нещо от марката, а я използваш само за алъш-вериш?

А колко си запознат с техническите характеристики, по-добре някой друг да дава оценки, че от твоята уста не звучи много сериозно, нали го знаеш лафа за циганката :winky:

Кога ще се научат такива като теб, че всеки има право да си изразява мнението свободно и ти не си тук няква морална полиция да налагаш цензура?

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Анкета: Какъв модел БМВ карате?

Мнение от randity » 04 Мар 2018, 12:00

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook