Авто Каско в Лев-Инс

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 16.09.2014
Пол: Мъж
Кара: 730D F01

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от mrlargo » 17 Сеп 2018, 9:14

smamf написа:Поствам тук за да не отварям нова тема.

Една от колите ни предстои да стане на 4 години. Сегашния застраховател (Булстрад) оправяше щетите при официалния сервиз на марката, но след четвъртата казват, че вече ще трябва да се прави в посочен от тях, т.е. доверен.

Има ли някой друг застраховател, който да позволява ремонти в официален сервиз, но и след 4-тата година? Някой ми каза, че в Алианц било до 8-мата, може ли някой застрахован при тях да сподели как е положението?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Aрмеец предлат официален сервиз от 4-тата до 8-мата година с доплащане към премията. Лев Инс предлагат официален сервиз за коли с каско над 30000 лева, Асет Иншурънс също предлат официален сервиз до 8-мата година след допълнително заплащане. Сигурно има и други. Аз лично съм при Армеец, но не съм доволен от тях и не ти ги препоръчвам.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от Maxmadness » 19 Сеп 2018, 22:28

Лев Инс си остават същите помяри !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 8.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 318ci

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от Mladenoff » 21 Сеп 2018, 15:43

FaceOff написа:Бавят се. Докато ми изплатят една щета, племенничката ми направи две, и й ги изплатиха, в Булстрад.


Не знам до колко е масова практика, но за 5 години вече каско и ГО в Булстрад, съм завеждал поне 5-6 щети не по моя вина и винаги са били коректни във всяко отношение. По 2 снимки преди и след, протокол или както му е там терминът и до 2 седмици си превеждат парите без да задават допълнителни въпроси. Не че им правя реклама, но засега си оставам при тях.
Изображение

320ci
320ci
Аватар
Мнения: 573
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Детайли за колата: M52B20TU

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от mumford » 05 Апр 2019, 21:31

След малко над 2 месеца чакане Лев Инс ми платиха, а аз си мислех че Армеец са зле. Повече никога Лев Инс ! Преди години Армеец са ми плащали щета за 5 дни, след като се смени шефа Геориев вече са зле де. Но такива помяри като Лев Инс не бях срещал. Като подадох оплакване за ниската сума: "Има китайска реплика на тази част господине, нея може да купите " :kuku:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от Maxmadness » 06 Апр 2019, 0:34

Казах го горе и ще се повторя,ЛЕВ ИНС СА ПОМЯРИ !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от klintan66 » 06 Апр 2019, 10:35

На втория ден след като купих е65 ми счупиха дясно външно огледало.
Армеец го платиха 2000 лв с ддс без никакви проблеми освен 20- дни забавяне докото дойде огледалото.
Техен експерт беше написал резолюция в протокола за щета че реплика не се препоръчва а само оргинална част.

С две ръце съм за АРМЕЕЦ! :yes: :yes:
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 7.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E70 3.0D, '06 E83 3.0SD
Мечтае да кара: нещо с WBS

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от stinger » 07 Апр 2019, 7:09

За две години с ЛевИнс - 2 зимни гуми на 3 години UltraGrip от "неравност" :mrgreen: 560 лева, ляв калник (подпрян леко на паркинг от неизвестен) и десен калник (леки драскотини от паднал "клон") 448 лева

и от преди 2 седмици задна броня за боя без спукване (от един много бързащ нов пасат, който не можа да спре) - 280 лева.

Всичко платено от тях в рамките на 2 седмици. :dunno: :smoke:

П.С. При тях съм защото, бяха единствените които не искаха допълнителна аларма :nono: , а само GPS модул и бяха с най-голяма стойност на застрахователната премия.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от DaGa » 07 Апр 2019, 21:15

Лев инс и плащане в срок 2 седмици.... тия ги разправяй на някой друг.

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 26.12.2012
Пол: Мъж
Кара: e91 2.0d
Мечтае да кара: e30 m3

Re: Авто Каско в Лев-Инс

Мнение от T.Dumanov » 02 Юни 2019, 12:55

Паркинг щета на предна броня - Лев Инс не я изплатиха. В писмото, което ми изпратиха пише, че щетата си я е имало и преди. Не очаквах да получа нещо повече от 100лв, но явно прецениха, че няма да изплатят нищо. Както и да е, бронята вече е боядисана, а каско в Лев Инс - никога повече! :nono:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari брат, ///M-power е тя !

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook