.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

В този сняг карате ли БМВ-то?

Върви без грешка, няма спирка
113
80%
Не става, лятна кола
28
20%
 
Общо гласове : 141
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: В този сняг...?

Мнение от drifty » 24 Мар 2018, 14:30

Аз използвах времето между снега началото на месеца и снега сега да си взема Е39-ка. За жалост е на летни гуми и си стои в гаража от има няма 2 седмици. Тъжен съм :Д

Четох из коментарите как доста хора си хвалят предното. Аз явно съм един от малкото хора, които го ненавиждат... трета зима се разкарвам с една астра ф 1.4 - 60 кончета - е в снега няма толкова гадна кола.. Това всеки път като падне сняг и волана да си взима почивен ден е меко казано неприятно. И ръчната му не държи, та завоите се взимат с 20.. И да кажеш да е проходима, хич не е, с Ханкук предни гуми е, втори сезон ги карам, нови съм ги взимал - върви колата, ама да кажеш да катери сериозни баири - не е много добре. А тук в Търново ако видите равна улица, си купете къща там :D. Иначе желязна кола, надежност да искаш, 3 години винаги съм стигал където искам и с каквито и повреди да съм се сблъсквам, съм се прибирал до вкъщи. А и до морето в Бургаско стига за 40лв в двете посоки :D. Но падне ли сняг и управление нулево. За другата зима ще глася Е39-ката за дейли и ще се радвам на волан и управление и стабилност на пътя! С колегата от горния пост снощи до Шипка като ходиме - 46-цата стои като залепена на тоя сняг като се кара нормално, а аз с моята кола тия завои ги взимам пъплейки..

Пък иначе, може малко да ме хейтите, но аз пък парко място не разривам. Разривам си около колата ако навали повечко сняг, но това е, колкото да мога да я обикалям без да газя в сняг. Миналата зима в големия сняг изкарах известно време така. Един ден нямах какво да правя и беше приятно времето, та слязох и си викам и аз да взема да свърша нещо полезно и ще си разрина парко мястото като хората. Тъпо решение, на следващия ден ми отне няколко минути да изляза от тъпото парко място. Малкото останал сняг се беше вледенил през нощта и колата няма излизане... Та затова вече не го чистя, набивам се в снега и си излизам без никакви ядове. Само улицата ако навали повече си разривам, че веднъж и по корем останах с астрата, та 35 минути излизах от улицата и от тогава ако падне повечко сняг слизам с лопатката. но парко мястото не го пипам, че после голям зор да изкоча. Та ако някой иска да кара предно зимата - астра ф с малък мотор е много лош избор! С двете Е36-ци преди ми е било хем по-приятно, хем по-лесно да карам, явно предното предаване не е за мен. С 36-ците съм закъсвал при нормално каране само 2 пъти, единия път се измъкнах с лашкане, втория път беше пред нас и не успях да стигна до коловозите и трябваше съседите да ударят по едно рамо да вляза в тях. Ма тая зима нищо и никаква, не съм закъсвал никъде, но ми липсва стабилността и усещането на бмв-то и чакам с нетърпение да се стопли и да яхвам 39-ката
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: В този сняг...?

Мнение от Borymeckata » 25 Мар 2018, 12:29

Тук пак заваля - сняг на парцали на 25-ти март, егааати... :kuku: :kuku:
Excellent! Steven is my name!

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook