Любима компютърна игра

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 01 Мар 2018, 18:37

На ПС4 нали знаеш, че всичко върви на макс, а не на минимални :mhihi: С тази карта далеч няма да върви всичко. То и на мен ЦС 1.6 и Свен ми вървят на макс. А с 270лв оставащи за чисто нови рам, захранване, кутия, хард диск... ама добре.

Grozdanoff написа:
То по твоята логика искам ти кажа, че никак не е скъпо да се кара БМВ! Сериозно! Вземаш си една 316и пред разпадане, закърпваш я от моргата, слагаш една метанка и готово :kuku:

Твоята кола е чисто нова ли ? 60к евро от магазина ? И старите коли си ги пазиш, а не ги продаваш ? А също така ги ползваш по 1-2 пъти и ги хвърляш :mhihi: Само дето ФИФА или Мортал Комбат от олх е абсолютно същата като тази на витрината в мола. Също така не изискват поддръжка като неадекватния ти пример :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 01 Мар 2018, 20:29

TNT написа:На ПС4 нали знаеш, че всичко върви на макс, а не на минимални :mhihi: С тази карта далеч няма да върви всичко. То и на мен ЦС 1.6 и Свен ми вървят на макс. А с 270лв оставащи за чисто нови рам, захранване, кутия, хард диск... ама добре.

Grozdanoff написа:
То по твоята логика искам ти кажа, че никак не е скъпо да се кара БМВ! Сериозно! Вземаш си една 316и пред разпадане, закърпваш я от моргата, слагаш една метанка и готово :kuku:

Твоята кола е чисто нова ли ? 60к евро от магазина ? И старите коли си ги пазиш, а не ги продаваш ? А също така ги ползваш по 1-2 пъти и ги хвърляш :mhihi: Само дето ФИФА или Мортал Комбат от олх е абсолютно същата като тази на витрината в мола. Също така не изискват поддръжка като неадекватния ти пример :ok:


OLX, втора ръка игри... :mhihi: сега разбирам защо твърдиш че е евтино да се играят игри. аз вкъщи имам PS3 60gb (единственият, който поддържа игри PS2), PS4 1TB конзола. В колекцията си имам над 50 PS2 игри, около 30 PS3 игри и 10-11 PS4. Просто преди да се изфукам не можех изглежда да ти обясня, че какво и хоби да имаш, отдаден ли си на него НЕ е евтино! :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 01 Мар 2018, 20:58

Като във всяка тема, появи се тука и батка на видео-игри :mhihi: Може да се наредиш гордо до хората-батки с Е60 за 25к поне, с колелета за няколко бона, с уискита за няколко стотака (хиляде), с гуми Континентал на макс 3 месеца (после нови, че за нищо не стават) :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 01 Мар 2018, 21:04

TNT написа:Като във всяка тема, появи се тука и батка на видео-игри :mhihi: Може да се наредиш гордо до хората-батки с Е60 за 25к поне, с колелета за няколко бона, с уискита за няколко стотака (хиляде), с гуми Континентал на макс 3 месеца (после нови, че за нищо не стават) :ok:


Нещо по умно не можа ли да измислиш за отговор :mhihi:
Това имах предвид, че не за всеки е евтино да се играят игри, мен специално НЕ ми е евтино, но съм сигурен че има и хора с други стандарти
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Любима компютърна игра

Мнение от PolandBall » 01 Мар 2018, 22:43

@Grozdanoff цените които си написал са верни. НО, има начини и места игрите да се взимат на доста по-нормални цени и не говоря за скапания олх. Също много често има разпродажби в американскиа ПСН с найстина големи намаления. Прост пример са игри които в нормален ден струват по 40-50 долара на разпрождаба ги има за по 5-10 долара.

Колкото до геймърския лаптоп.....sounds good - doesn't work. Ако да играеш игри ти е хоби това е възможно най-грешния избор на машина. :bchug:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 02 Мар 2018, 7:55

PollandBall написа:@Grozdanoff цените които си написал са верни. НО, има начини и места игрите да се взимат на доста по-нормални цени и не говоря за скапания олх. Също много често има разпродажби в американскиа ПСН с найстина големи намаления. Прост пример са игри които в нормален ден струват по 40-50 долара на разпрождаба ги има за по 5-10 долара.

Колкото до геймърския лаптоп.....sounds good - doesn't work. Ако да играеш игри ти е хоби това е възможно най-грешния избор на машина. :bchug:


Знам цените в PSN, купувал съм си и 5 игри за 29,99 $ в ebay, това което се опитвах да обясня е, че ако си наистина зарибен и си купуваш новите игри, а и си правиш колекции от игри както мен и много други хора не излиза чак толкова евтино...
За лаптопите незнам, аз съм конзолен маниак.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Phil » 02 Мар 2018, 9:28

PollandBall написа:Колкото до геймърския лаптоп.....sounds good - doesn't work. Ако да играеш игри ти е хоби това е възможно най-грешния избор на машина. :bchug:


Ами не е баш така. Аз играя на лаптоп и нямам ядове...почти...Само PUBG играя на Low, но тая играе толкова неоптимизирана, че и на desktop не върви като хората.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Rainbow » 02 Мар 2018, 11:10

По евтини игри (за PC говоря, конзоли не харесвам :mhihi: ) https://www.g2a.com/ и Steam (особено на промоции като са).

Иначе за вечер горе-долу ми е както я описа - бутилка сингъл малц 12+ години 8)
Аз покрай работата така или иначе в седмицата мога да изляза веднъж - петък или събота, та гледам да си заслужава :mhihi:

За геймърски компютър и евтин е малко оксиморон... Мен само периферията ми е над 500 лева...

P.S.: Ако има FPS фенове само да споделя, че на 144Hz+ монитор е лудница да се играе, мега мазно... Аз си взех 240Hz Alienware направо не ми се вярва колко е мазно (опреснителната честота на нормалните е 60Hz за сравнение). Да видите за какво говоря (естествено ти трябва и достатъчно бърз компютър, за да имаш 240 кадъра в секунда де):
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 02 Мар 2018, 16:27

Grozdanoff написа: а и си правиш колекции от игри както мен

Ми то сигурно и вафли, ако колекционираш, няма да е много евтино. Предлагам на Rainbow да не ги пие тея уискита, а само да ги колекционира :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 02 Мар 2018, 17:39

TNT написа:
Grozdanoff написа: а и си правиш колекции от игри както мен

Ми то сигурно и вафли, ако колекционираш, няма да е много евтино. Предлагам на Rainbow да не ги пие тея уискита, а само да ги колекционира :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Извинявай тролче ти за игри ли си влязъл да пишеш в темата или аз съм ти по-интересен? Това, че ти/или някои се ровиш из OLX с надеждата някой да продава исканата от теб игра, а аз влагам малко повече пари в хобито си е смешно или какво?!

Излагаш се... по твоята логика дай да се присмеем на хората, които имат повече от една кола, щото са балъци и не ги продават!?! :kuku:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 02 Мар 2018, 20:52

Първо изразявам мнение, че е по-евтино от алтернативни развлечения навън. Ти после ми излизаш с някакви теории за колекции от игри по няколко хиляди едва ли не, а аз съм говорил глупости. После аз съм бил трол :mhihi: Всички, които познавам с ПС4, имат 3-5 игри вкъщи, които постоянно се бартеросват. Примерите ти също са глупави. По твоята логика не може да има автомобилен фен с 1 кола примерно :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 03 Мар 2018, 3:12

TNT написа:Първо изразявам мнение, че е по-евтино от алтернативни развлечения навън. Ти после ми излизаш с някакви теории за колекции от игри по няколко хиляди едва ли не, а аз съм говорил глупости. После аз съм бил трол :mhihi: Всички, които познавам с ПС4, имат 3-5 игри вкъщи, които постоянно се бартеросват. Примерите ти също са глупави. По твоята логика не може да има автомобилен фен с 1 кола примерно :dunno:


Аз също изразявах мнение, а именно че това доколко е евтино да се играят игри зависи много от теб самият, а на това че имам ps колекция незнам кое ти беше толкова смешно? Аз пък познавам доста хора, които нямат само по 3-5 игри за конзолите си, това по-тъпи ли ги прави от хората, които си купуват игрите от OLX???
"да съм колекционирал вафли" :mhihi: нямам думи просто...

Ако не знаеш какво е трол:

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0 ... 0%BE%D0%BB
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 04 Мар 2018, 4:22

Не съм казал по-тъпи, ама има много разлика между развлечение, хоби, вманиячаване и т.н. То има хора, дет цъкат билярд с щека за 2 бона, ама има и такива на жетончета за 50ст. Има хора на пистата с Лада, има и с GT3 Cup. Има хора с колело за 150лв, други имат 3 вида колелета според случая. Като съм гледал за какви пари има колелета, на доста коли е по-евтина и цена, и поддръжка. И после какво ? Чакаме да се появи някоя форумна "батка на колелетата" да почне да обяснява как са по-скъпи от Е36 и колелета били много скъпи :kuku: :kuku: :kuku:


Аз спирам, че преебахме темата :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от firstduo93 » 04 Мар 2018, 11:08

Зарибих се отново да играя For Honor бях я спрял но сега играта са я пачнали и подобрили доста , засега ми харесва :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Любима компютърна игра

Мнение от BorislavB » 05 Мар 2018, 9:32

Колеги някой от Вас цъка ли iRacing? Заслужава ли си тоя абонамент или няма файда?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook