Любима компютърна игра

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Exclusive89 » 27 Фев 2018, 22:44

Counter-Strike :bang: Цъкахме 5ци, имахме сървър Ма3х :mhihi: ходихме по зали и т.н. но всичко това преди 12-13 години.. иначе 2008г. откакто си купих първия лаптоп не съм инсталирал нито една игра.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Любима компютърна игра

Мнение от BorislavB » 28 Фев 2018, 8:40

dextuar написа:
kolp написа:Много ми е странно колеги на 35+ години че играят още.
И на мен това ми направи впечатление, аз спрях с игрите някъде 10-ти клас и не ми липсват, но имам колеги на 30+, цъкат по цели нощи :dunno:
Иначе към списъка да добавя и Crysis, Singularity - много добра игра!!!, Prototype.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Я погледнете в световен мащаб как е. Има на по 50-60г.+ дето играят игри. За мене това е един вид хоби или убиване на време. Виж да си геймър е друга работа някой с това се прехранват ( не и в БГ).
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от (bubsa) » 28 Фев 2018, 9:00

Има и в Бг хора прехранващи се от това.За ФИФА става въпрос.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Любима компютърна игра

Мнение от kasho » 28 Фев 2018, 10:24

Едно време по Евроком имаше едно много яко предаване - Геймъри шоу. Сигурно си го спомняте, или поне колегите от Пловдив. От там бая черпих идеи за нови игри, които да разцъквам. Пък и водещата хващаше окото ;)

Ей да имаше как да се върне това време, толкова безгрижно беше! Цяла нощ в някоя зала Starcraft: Brood War, Counter Strike или Need for Speed: Porsche unleashed.

Или зарибявки в MIRC - a/s/l pls :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Rainbow » 28 Фев 2018, 11:33

kolp написа:Много ми е странно колеги на 35+ години че играят още.


Мен пък е странно защо да е голям проблем :mhihi:

Особено в кофти време след натоварен ден на работа, не ти се занимава с жена/деца, не виждам нищо лошо да се разцъка нещо за разпускане с някое питие.

В последно време доста хора правят това и на телефоните де. И за мен не е много по-различно (в някой случаи може и по-добре да е) от цикленето във форума/фейсбук да речем.

Аз лично макар и не на 35+ имам периоди, които пак ми се преиграва нещо имам и периоди от цяла година да не бутам нищо.
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от firstduo93 » 28 Фев 2018, 12:10

Ми защо да не поиграе човек какво като е възрастен . То и аз така си виках че аниметата са за деца ама като почнах да ги гледам осъзнах че те имат свое съобщение което дават и то изобщо не е за деца . Има и хора които си купуват оригинални игри и цъкат в мултиплейър и в това няма нищо лошо . По-добре човек да си купи 1-2 игри примерно на месец струващи 70-80 лв отколкото да даде 150 лв на месец за цигари и това сметнато ако пуши по кутия на ден , тези които пушат по 2 кутии не ми се мисли . :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 28 Фев 2018, 19:58

firstduo93 написа:Ми защо да не поиграе човек какво като е възрастен . То и аз така си виках че аниметата са за деца ама като почнах да ги гледам осъзнах че те имат свое съобщение което дават и то изобщо не е за деца . Има и хора които си купуват оригинални игри и цъкат в мултиплейър и в това няма нищо лошо . По-добре човек да си купи 1-2 игри примерно на месец струващи 70-80 лв отколкото да даде 150 лв на месец за цигари и това сметнато ако пуши по кутия на ден , тези които пушат по 2 кутии не ми се мисли . :)


Няма лошо да се поиграва разбира се, човек трябва да си има някакво хоби. Лично аз съм моторджия, а зимно време се скъскам да играя на плейстейшъна :mhihi:
Любима игра ли? Чакайте да помисля:
- Gran Turismo
- Uncharted
- Diablo
- Resident Evil
- Battlefield
- Fallout и много много други...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 28 Фев 2018, 23:18

На фона на алтернативните забавления навън, видео-игри вкъщи излизат доста евтино забавление.... Това не е за подценяване. И все пак - нямам плейстейшън :mhihi: Чат-пат ми се играе нещо, но бързо губя интерес вече и ми минава мерака.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 01 Мар 2018, 7:52

TNT написа:На фона на алтернативните забавления навън, видео-игри вкъщи излизат доста евтино забавление.... Това не е за подценяване. И все пак - нямам плейстейшън :mhihi: Чат-пат ми се играе нещо, но бързо губя интерес вече и ми минава мерака.


Колега извинявай, но не знаеш каква глупост каза :mhihi: Новите игри за PS4 струват по 139лв, като станат няколко годишни са между 49-69лв. Ако искаш да си PC геймър ти трябват едни 2,5к за геймърски лаптоп...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Rainbow » 01 Мар 2018, 11:13

Пак е евтино, една игра я играеш доста време. Компютъра на мен ми трябва и за работа така или иначе. А забавление навън ми е 200-300 лева на вечер :mhihi:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от firstduo93 » 01 Мар 2018, 11:28

Хаха моя комп съм го направил за 500 лв и всики игри ми вървят,проблемът е че нямам старото си желание да играя. Вярно частите му са 2ра ръка но все пак

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 01 Мар 2018, 15:29

Я сподели с какви части е за 500лв и кои са тези всички игри. Щото за новите игри... тея 500лв само за видео картата няма да си стигнат. А пък, ако имаш топ видео-карти по 200-300лв бройката, давай да взимам 10-20 броя да копам криптовалути :mhihi:

Grozdanoff написа:
TNT написа:На фона на алтернативните забавления навън, видео-игри вкъщи излизат доста евтино забавление.... Това не е за подценяване. И все пак - нямам плейстейшън :mhihi: Чат-пат ми се играе нещо, но бързо губя интерес вече и ми минава мерака.


Колега извинявай, но не знаеш каква глупост каза :mhihi: Новите игри за PS4 струват по 139лв, като станат няколко годишни са между 49-69лв. Ако искаш да си PC геймър ти трябват едни 2,5к за геймърски лаптоп...

Ти всяка седмица ли ще си купуваш игра ? Игри се продават/разменят и на вторичен пазар. По 140лв са само топ-заглавията. Като си купиш примерно нова ФИФА за 120лв и играеш до следващата ФИФА... и сметката излиза 10лв на месец. 10лв за кино трудно ще ти стигне. Трябва да гледаш да не е 3Д, да не ядеш пуканки и да стоиш жаден :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 01 Мар 2018, 17:37

Rainbow написа:Пак е евтино, една игра я играеш доста време. Компютъра на мен ми трябва и за работа така или иначе. А забавление навън ми е 200-300 лева на вечер :mhihi:


Колега хайде стига глупости моля те, ти всяка вечер като излизаш харчиш ли по 300лв :kuku: За това, че могат да се изхарчат тези пари за една вечер може разбира се, ако си решил да полудяваш може и доста повече, но колко от вас харчат по 300лв всяка/почти всяка вечер, когато са решили да излизат. Аз освен ако не изпиеш 1 бутилка марково уиски в дискотеката сам(което поне аз не правя) или не си в стриптийз бара/бордея ( което понякога правя :mhihi: ) не виждам как точно ще изхарчиш 300лв.
Познавам хора, които годишно дават над 2к за игри/аксесосари и отделно ходят в чужбина да гледат разни геймърски състезания на живо, тъй че кое е по-скъпо мисля, че е човек както сам го си направи...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 01 Мар 2018, 17:46

TNT написа:Я сподели с какви части е за 500лв и кои са тези всички игри. Щото за новите игри... тея 500лв само за видео картата няма да си стигнат. А пък, ако имаш топ видео-карти по 200-300лв бройката, давай да взимам 10-20 броя да копам криптовалути :mhihi:

Grozdanoff написа:
TNT написа:На фона на алтернативните забавления навън, видео-игри вкъщи излизат доста евтино забавление.... Това не е за подценяване. И все пак - нямам плейстейшън :mhihi: Чат-пат ми се играе нещо, но бързо губя интерес вече и ми минава мерака.


Колега извинявай, но не знаеш каква глупост каза :mhihi: Новите игри за PS4 струват по 139лв, като станат няколко годишни са между 49-69лв. Ако искаш да си PC геймър ти трябват едни 2,5к за геймърски лаптоп...

Ти всяка седмица ли ще си купуваш игра ? Игри се продават/разменят и на вторичен пазар. По 140лв са само топ-заглавията. Като си купиш примерно нова ФИФА за 120лв и играеш до следващата ФИФА... и сметката излиза 10лв на месец. 10лв за кино трудно ще ти стигне. Трябва да гледаш да не е 3Д, да не ядеш пуканки и да стоиш жаден :mhihi:



То по твоята логика искам ти кажа, че никак не е скъпо да се кара БМВ! Сериозно! Вземаш си една 316и пред разпадане, закърпваш я от моргата, слагаш една метанка и готово :kuku:
Последна промяна Grozdanoff на 01 Мар 2018, 17:49, променена общо 1 път
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от firstduo93 » 01 Мар 2018, 17:47

Tnt за видеото съм броял 150 лв ,моделът му е р9 270х бях го купил от продавалника , процесор и дъно бях дал около 100 лв от един приятел 4 ядрено амд + нелошо дъно. Рам и захранване ги купих ново но не помня какви пари бях дал но общо компа ми излезе около 500 и 20 надолу или 20 нагоре не знам точно. От 3 години на тоя комп не съм инсталирал игра която да не ми е вървяла ,дори някои на минимални настройки но все пак . :bang: :bang: :bang: . На пс4 хубавото е че купуваш , и като я изиграеш продаваш , или пък като излезе нова игра чакаш няколко дена след премиерата да се появи в олх и я купуваш по-евтино . После продаваш и така , също така има мега готини игри на пс4 които ги няма за пц , ънчартед е една от тях .

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook