Любима компютърна игра

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Любима компютърна игра

Мнение от firstduo93 » 26 Фев 2018, 18:13

Видях темата за настолни игри и създадох тази тук да коментираме какво сме играли или играем на компа . Аз не знам с кое да започна играл съм доста неща . Започнах с nintendo от 90-те години , после минах на sega ,после на пс1 . После минах на пц мастър рейс уана бее, играх world of warcraft , max payne,gta ,prince of persia (всички серии и това ми е най-любимата поредица правена някога ) ,diablo 2,3 , warcraft 3, sc 1,2 , need for speed и много други които не се сещам , може всеки да сподели своите любими игри на пц или пс .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Любима компютърна игра

Мнение от drago9205 » 26 Фев 2018, 18:31

Играл съм какво ли не (от 15 години насам разцъквам преди доста редовно и разнообразно, но от около 3-4 години рязко намалих), но последните 2 игри, които ме впечатлиха наистина много са:
The Witcher 3: Wild Hunt - наистина предефинира RPG жанра и особено концепцията за Open World (малко съм пристрастен, защото съм фен на книгите и предните 2 игри). Не искам да говоря за 2-та експанжъна (или DLC-тата), които са си цели игри направо.
The Last Of Us - много ми хареса, все едно гледаш филм, но си в него. Много добре изградени персонажи и емоции на героите.

Също играх доста и StarCraft 2 и ми е на сърце игрицата - беше ми много яко прекарано време, наистина се изискват доста умения, за да си сред добрите, да не говоря ако става дума за профи гейминг.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от (bubsa) » 26 Фев 2018, 18:34

Скоро не съм играл нищо,но имам доста интересни спомени от едно време в компютърните зали :mhihi:
Цяла нощ контра страйк,беше страшна работа :mrgreen: Колин макрий пак в мрежа и age of empires.
Също си правехме добри турнири на мортал комбат.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Любима компютърна игра

Мнение от BorislavB » 26 Фев 2018, 18:44

И аз доста игри съм цъкал: GTA (San Andreas,Vice City,IV,V),Diablo,Counter Strike (1.6,GlobalOffensive),Call of Duty,Need For Speed (Underground,Underground 2,Most Wanted,Carbon,Hot Pursuit) Assetto Corsa, Grid, Grid 2, Farming Simulator (2009,2011,2013,2015,2017), Ride 2 и още други.

1 игра обаче съм играл най-много и продължавам да разцъквам въпреки,че почти няма хора вече. Live For Speed S2 (вече S3). Доста реалистичен рейсинг симулатор,който може да подкараш на старото пц с приемливи настройки.Графиката не е като на новите игри,но съм прекарал доста приятни часове в състезания,някой от които по 3,4,6,8,12,24 часа. Имаме отбор в който сме главно българи,но сме имали и чужденци за кратко. Даже съм си закупил волан Logitech G27. За който пък рейсинга не е достатъчен има дрифт сървъри.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 26 Фев 2018, 18:55

CS > all :ok: Още играя чат-пат, като се разболея и кисна вкъщи. Тези дни гледах някъде, че става на 18 годинки. А и след толкова години не съм някакъв ултра-слаб, ако ще и 1 година да не съм пускал. Формата е временна, класата е вечна :mhihi: :smoke:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 7.10.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от bmwpowaa' » 26 Фев 2018, 19:00

ПЕС-а и ЦС-а трябва да са ми двата фаворита. ЦС-а даже още си го разцъквам, когато няма какво да правя. Откакто съм хванал мишок пуцам разни индивиди. :D

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Любима компютърна игра

Мнение от c04 » 26 Фев 2018, 19:21

CS, Age of empires и др. де, но №1 се е GTA. :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Eмилио Димитров » 26 Фев 2018, 19:25

Blade of darkness или позната като Severance -Единствената игра, която съм я играл над 10 пъти и всеки път нещо ново съм откривал. Изключителен боен арсенал, геймплей и история за годината, в която е издадена. Та дори и по-добра от много игри към днешна дата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от STEVAL » 26 Фев 2018, 20:21

В края на 80-те любими ми бяха Нептун-а и Диамантената мина и до някъде Каратеката и Мун патрула - всички на една педя големи дискети :lol:
В края на 90-те Ейдж ъф емпайърс и Куейк - то като студент или се напиваш или цяла вечер на мрежа
В новия век май няма много време за игри - но чакам да излезе новия Ейдж и съм обещал на хлапето да има безсънни нощи :)

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 11.12.2008

Re: Любима компютърна игра

Мнение от blacksnoopy » 26 Фев 2018, 20:27

Deus Ex, Wolfenstein и Bioshock са ми били от най-увлекателните single player игри
Rock n roll

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Любима компютърна игра

Мнение от PolandBall » 26 Фев 2018, 20:46

Хубава тема....ма само една любима игра....абсурд.

Battlefield series (без BF1)

Escape from Tarkov - игра без аналог.

Horizon Zero Dawn

The Division

Mortal Kombat series

GTA.... или как трябва да се играе GTA http://steamcommunity.com/profiles/7656 ... pid=271590
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Cyberloner » 26 Фев 2018, 21:16

Ех спомени... :)
Quake 3, Freelancer, Starlancer, Heroes 3 WoG и CS

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Любима компютърна игра

Мнение от top » 26 Фев 2018, 21:29

Wolfenstein 3D :mrgreen: През няколко години се сещам за нея и я разцъквам по малко, ей така да ми се върнат спомените и се оказва, че все още я знам на изуст :bang:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Любима компютърна игра

Мнение от In_Memoriam » 26 Фев 2018, 21:58

PC игри:
Starcraft Brood War и в последствие малко 2-ката
много Dota 1 (още от 6.18 :mhihi: ) и малко 2-ката в последствие
World of Warcraft - не съм бил от най-големите зарибени да развива герои, но много ми харесваше заради атмосферата и саундтрака
Roller Coaster
Quake 2, в последствие Quake 3 и малко Quake Live
GTA - от 3 нататък всичките
Call of duty
Battlefield
Crysis
Need for Speed - най-вече Hot Pursuit 2, Undeground-ите и Most Wanted, след която за мен приключи интересното
Midtown Madness (не особено известна класика от 2000-та, но някой може да я помни :mhihi: )
Serious Sam 2 - какви мултиплеър мелета ставаха :mhihi:

Playstation:
God of war
Gran Turismo
Tekken

Отскоро играя Mobile Legends на телефона.

Като се замисля колко цъканье е паднало, ако бях вложил това време в нещо друго по-полезно дали нямаше да е по-добре :mhihi:
Последна промяна In_Memoriam на 26 Фев 2018, 23:47, променена общо 1 път
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Любима компютърна игра

Мнение от vld » 26 Фев 2018, 23:12

Вероятно изпускам някои, но тези съм ги играл по много всичките :)
Red alert 2
Warcraft 3, Дота от 3.18 нагоре почнах.
Colin McRae Rally 2
NFS 3,4,5,6, NFSU, NFSU2, NFSMW
GTA3, GTA VC GTA IV
Mafia
Max Payne
Prins of Persia
Heretic 2
Delta force 2, 3, 4 и тн.
Superbike 2000
Midtaun madness
Revolt
CS по рядко, по скоро от скука.
8) 8) 8)
Ех хубави времена бяха, не съм играл на компютърна игра вече сигурно десетина години.
Изображение

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook