Любима компютърна игра

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Любима компютърна игра

Мнение от PolandBall » 23 Апр 2018, 19:31

Grozdanoff написа::OT: Ааа!!! Това било тема на firstduo93, която НЕ Е заключена!!! :mhihi: :mhihi:


По темата, изби ме на ретро: https://www.gamespot.com/resident-evil-4/

Който не я е играл, заслужава си!


Истинския RE - http://store.steampowered.com/app/30424 ... _REMASTER/
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 23 Апр 2018, 21:15

PollandBall написа:
Grozdanoff написа::OT: Ааа!!! Това било тема на firstduo93, която НЕ Е заключена!!! :mhihi: :mhihi:


По темата, изби ме на ретро: https://www.gamespot.com/resident-evil-4/

Който не я е играл, заслужава си!


Истинския RE - http://store.steampowered.com/app/30424 ... _REMASTER/


:yes: Римеика и RE0 ги изиграх преди няколко години на Dolphin емулатора, мисля че първо бяха излязли за Game Cube, знам че вече ги има и за PS4. Resident evil Remake е супер яка! Мечтая си да направят и римеик на RE2 и RE3...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Любима компютърна игра

Мнение от PolandBall » 23 Апр 2018, 21:39

Grozdanoff написа:
PollandBall написа:
Grozdanoff написа::OT: Ааа!!! Това било тема на firstduo93, която НЕ Е заключена!!! :mhihi: :mhihi:


По темата, изби ме на ретро: https://www.gamespot.com/resident-evil-4/

Който не я е играл, заслужава си!


Истинския RE - http://store.steampowered.com/app/30424 ... _REMASTER/


:yes: Римеика и RE0 ги изиграх преди няколко години на Dolphin емулатора, мисля че първо бяха излязли за Game Cube, знам че вече ги има и за PS4. Resident evil Remake е супер яка! Мечтая си да направят и римеик на RE2 и RE3...


Да мамка му ДА!!! Само можем да се надяваме за римейк на 2 и 3! :) :bchug:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 24 Апр 2018, 17:07

PollandBall написа:Да мамка му ДА!!! Само можем да се надяваме за римейк на 2 и 3! :) :bchug:


То всъщност римейка на РЕ2 го има само че е фен меид и не много сполучлив: https://youtu.be/X98lnbJPKkg?t=436

Завалийката го е направил, като се е надявал capcom да го купят, но не... Накрая ако му писне може пък и да я пусне безплатна за феновете, кой знае...

Сега прочетох това: http://www.trustedreviews.com/news/resi ... er-3261369

Цитирам: First announced back in 2015, Resident Evil 2 Remake is intended as a modern iteration of the 1998 release. Fans have been requesting the project for years, and following the success of the original Resident Evil and Zero remasters, Capcom is finally listening.
At the helm is Hiroyuki Kobayashi, and as yet it remains unclear whether the title will maintain the fixed camera angles of its predecessor or opt for a first-person view as seen in Resident Evil 7. Maybe both?

Все пак работят върху RE2 remake :)
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Любима компютърна игра

Мнение от sub_eleven » 26 Апр 2018, 20:48

Ufo series, Commandos series, Warcraft series, Red alert series, Heroes of might and magic, Quake 2 Arena, Hitman, Mafia... спомени, спомени....

От Playstation заглавията, бих отличил Warhawk, The last of us, Uncharted series, Battlefield series, GTA series.......


Много заглавия съм пропуснал.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от firstduo93 » 27 Апр 2018, 19:08

Аз започнах hunt showdown ,доста приятна игра особенно като те пусне през ноща в голям филм се вкарваш . Играе се пвп и пве едновременно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Pisobella » 27 Апр 2018, 19:23

Аз се заиграх в Papers, please и съм доста приятно очарована от играта. За сега, само в началото съм, е доста готина :)
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Любима компютърна игра

Мнение от acho.rs » 30 Апр 2018, 7:39

Oblivion написа:Koлко безсънни нощи съм прекарал в матрицата играейки warcraft 3 само като се сетя :kuku: :mhihi: Там съм виждал Здравко sk.insomnia и сумати още звезди беше лудница, жалко че вече всичко пропадна и не се разви e-sport сцената в нашата родина въпреки огромния потенциал и интерес :(

На Уоркрафт и после на Фроузен Троян изкарах 2 незабравими зими. Когато нямаше 3дта и нито един смислен фентъзи филм, тези игри филмирана здраво -една от първите 3д стратегии, сюжет, синематикс, геймплей, саундърак... :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Re: Любима компютърна игра

Мнение от inspite » 05 Май 2018, 6:32

Играл съм доста от игрите споменати в темата, но най-много съм играл само две. Като ученик Диабло 2, съм блъскал нон-стоп. 5 години по цяла вечер съм бил Мефисто и Баал за руни. Любимото ни беше със съученици да се напием с евтино вино и да сглабяме рецепти след това. Една такава вечер ми се усмихна късмета, най-силния Грейф в града 40/398, все едно ми се падна М-ка от лотарията. Втората ера Дота 1. Тука вече един Господ знае колко хиляди игри съм изиграл. Като студент пак 5 години със съквартирантите гледахме да не падаме под 7 -8 доти на ден без rmk-тата....След време като разбрах че са спряли гарената за бг, чак ми стана тъпо (а вече не цъках) и осъзнах колко много съм играл. Сега от време на време цъкам дота 2, ама точно преди няколко дена си отворих акаунта и последната игра беше от август миналата година....

Sent from my Lenovo A2020a40 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от firstduo93 » 06 Май 2018, 11:38

Колеги файте един съвет искам геймърски лаптоп до 2500 лв.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 24.02.2019
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Ghostdriver » 15 Яну 2020, 14:51

Апекс ми е новия фаворит, преди беше старкрафт 2, на 29 Януари пускат warcraft reforge, (ще видим)!


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Моджо » 22 Яну 2020, 15:24

Играл съм доста игри /е, не чак токова много/, но играта която съм играл най-дълго /и до ден днешен/ е WOT /world of tanks/. Вече по-рядко, но поне 1-2 пъти в седмицата поигравам за час.
Любимия ми жанр са куестове, /даже сега играя Grim Fandango/ ама от syberia2 насам нещо не ми е попадал хубав.
И пуцалки - Call of Duty, разбира се. Имам ги всичките като старите по ми харесват /1,2/ и си ги поигравам.
Хм,хм...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Любима компютърна игра

Мнение от alx » 22 Яну 2020, 16:26

Моджо написа:Играл съм доста игри /е, не чак токова много/, но играта която съм играл най-дълго /и до ден днешен/ е WOT /world of tanks/. Вече по-рядко, но поне 1-2 пъти в седмицата поигравам за час.
Любимия ми жанр са куестове, /даже сега играя Grim Fandango/ ама от syberia2 насам нещо не ми е попадал хубав.
И пуцалки - Call of Duty, разбира се. Имам ги всичките като старите по ми харесват /1,2/ и си ги поигравам.


нямам време да играя на пц, но wot blitz едно време ми беше любим.. имам 27к+ битки...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Любима компютърна игра

Мнение от drifty » 22 Яну 2020, 17:02

GTA San Andreas е играта, в която съм прекарал най-много часове и имам много забавни моменти, че и приятели от там.

В момента разпускам с Euro Truck Simulator 2

ets2_20200103_224836_00.png
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от BMW_POWER » 23 Яну 2020, 0:18

Аз последно съм се зарибявал от European Air War. Не съм я играл много отдавна....

https://en.wikipedia.org/wiki/European_Air_War

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook