Любима компютърна игра

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Phil » 24 Яну 2020, 12:36

Аз в последно време играя само CS:GO. Преди това се бях зарибил по PUBG, но в един момент ми писна яко и спрях да играя. Не съм я пускал от половин година.
Най-яката игра, която съм играл за последни поне 5 години е Мetro. В Steam бяха пуснали първата част от поредицата(Metro 2033) безплатnо и я свалих. Беше доста дървена, но като цяло историята й е много яка. След като я изиграх "намерих" :mhihi: втората част, която беше доста по-добре откъм графика и gameplay. 2019-та излезе Metro Exodus, която също успях да "намеря"...Една от най-добрите игри, които съм играл някога...Толкова ми хареса, че след като я изграх си я купих, за да подкрепя разработчиците. Та, някой ако обича shooter-и с история - може да я пробва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Pisobella » 25 Яну 2020, 0:07

vicho написа:
Pisobella написа:
vicho написа:някой да е чел нещо за Diablo 4? :dunno:



Че те го обявиха едва преди няма и 3 месеца... къде го бързате...


демек да го чакаме 2222-ра година

Диабло 4 - евентуално 2021 .... с повечко късмет :)

Напоследък си щъкам из дебрите на Диабло 3 аз, много си ми е добре да се разсейвам и да си бия гадинки ей тъй. И да си събирам разни работи.
И от време на време Papers, please си поцъквам.
Наскоро се сдобих с Orwell и ми я хвалиха, ама още не съм седнала да я разгледам как е.
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Любима компютърна игра

Мнение от bioz » 25 Яну 2020, 17:18

vicho написа:
bioz написа:Тия игри са като наркомания. Колко часове съм убил на тях вместо да правя пари.


правенето на пари също е сериозна наркомания, ако така ще обръщаме нещата... :yes:

alx написа:... направих една проста сметка- само за world of tanks blitz- 27k битки- по 5 минути битката- в Макдоналдс да работех на минимална заплата от $15/ час ... 33к + ... :ok:


и какво щеше да направиш с 33к което да ти донесе повече допамин? :dunno:
Колко урви щеше да врътне....

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Любима компютърна игра

Мнение от vicho » 25 Яну 2020, 17:29

bioz написа:Колко урви щеше да врътне....


330 броя х 100$ / час

Митьо Пищова 2 :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Pisobella написа:Напоследък си щъкам из дебрите на Диабло 3 аз, много си ми е добре да се разсейвам и да си бия гадинки ей тъй. И да си събирам разни работи. И от време на време Papers, please си поцъквам. Наскоро се сдобих с Orwell и ми я хвалиха, ама още не съм седнала да я разгледам как е.


аз 2-ката си прецъквам рядко... 3-ката ме разочарова.. меко казано...

аз мислех, че до средата на годината ще излезе Д4, ама явно празни надежди :(
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Superexstatic » 25 Яну 2020, 18:00

По празниците си взех пс4 с Far Cry 5. Игрицата е велика и все още не ми е писнала. Препоръчвам за почитателите на open world-а
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Любима компютърна игра

Мнение от vicho » 25 Яну 2020, 18:03

Superexstatic написа:По празниците си взех пс4 с Far Cry 5. Игрицата е велика и все още не ми е писнала. Препоръчвам за почитателите на open world-а


имам ps4 pro и цъкам само gran turismo ... и чат-пат мортал...

far cry-a колко време отнема да стане интересно?
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Superexstatic » 25 Яну 2020, 18:29

Ами самото стори(кампания мисиите) си е интересно още от началото. Но може да не ги изпълняваш и да си правиш, каквото си искаш. Нещо като ГТА e, ама ме кефи повече
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Zubcho » 25 Яну 2020, 19:57

Тука никой ли не кара симулатор с волан и пИдали?
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Любима компютърна игра

Мнение от vicho » 25 Яну 2020, 20:19

Zubcho написа:Тука никой ли не кара симулатор с волан и пИдали?


караме, ве... що да не караме?

https://www.youtube.com/watch?v=pJ5zYW7ifQ8

малко по-реалистично иде като набиеш спирачките със 185 км/ч, ама адреналина лесно се чисти от кожените седалки.. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Grozdanoff » 26 Яну 2020, 1:58

vicho написа:
Superexstatic написа:По празниците си взех пс4 с Far Cry 5. Игрицата е велика и все още не ми е писнала. Препоръчвам за почитателите на open world-а


имам ps4 pro и цъкам само gran turismo ... и чат-пат мортал...

far cry-a колко време отнема да стане интересно?


На Ps ако не сте изиграли Uncharted 1,2,3,4... направете го! Това е exclusive за PS и е може би най-добрата адвенчър поредица...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Jordana » 26 Яну 2020, 14:30

Тази ми е любимата ..стара но интересна . Пешеходците дават доста точки . Вече рядко излизат такива :cry:
https://www.youtube.com/watch?v=l7k52Dztm6g
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Любима компютърна игра

Мнение от kasho » 27 Яну 2020, 11:11

Jordana написа:Тази ми е любимата ..стара но интересна . Пешеходците дават доста точки . Вече рядко излизат такива :cry:
https://www.youtube.com/watch?v=l7k52Dztm6g


Ооо, кармагедон колко съм играл, и вкъщи и по залите. И единицата и двойката, страхотни бяха. Сега с два дребосъка вкъщи (едното на година и половина, другото на 2 месеца) игрането на игри е някакъв блед спомен от миналото. Но в изключително редките случаи на възможност си пускам или Диабло 2 или Хироус 3 или Цезар 3. За съжаление Panzer General 2 не ми тръгва вече, иначе и там много обичах да правя блицкрийг на руснаците :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Rainbow » 27 Яну 2020, 11:40

Zubcho написа:Тука никой ли не кара симулатор с волан и пИдали?


Има, бяхме писали и в друга тема. В момента главно Assetto Corsa Competizione :driving:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Jordana » 27 Яну 2020, 12:03

kasho написа:
Jordana написа:Тази ми е любимата ..стара но интересна . Пешеходците дават доста точки . Вече рядко излизат такива :cry:
https://www.youtube.com/watch?v=l7k52Dztm6g


Ооо, кармагедон колко съм играл, и вкъщи и по залите. И единицата и двойката, страхотни бяха. Сега с два дребосъка вкъщи (едното на година и половина, другото на 2 месеца) игрането на игри е някакъв блед спомен от миналото. Но в изключително редките случаи на възможност си пускам или Диабло 2 или Хироус 3 или Цезар 3. За съжаление Panzer General 2 не ми тръгва вече, иначе и там много обичах да правя блицкрийг на руснаците :)

Ако ти харесват такива военни стратегии , виж на CDV interactive излязоха няколко мода Blitzkrieg кампаниите преди 2-3 години . За мен това е една от най добрите стратегии
https://www.youtube.com/watch?v=Dj_pNtDsp_k
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Pisobella » 27 Яну 2020, 17:05

vicho написа:
Pisobella написа:Напоследък си щъкам из дебрите на Диабло 3 аз, много си ми е добре да се разсейвам и да си бия гадинки ей тъй. И да си събирам разни работи. И от време на време Papers, please си поцъквам. Наскоро се сдобих с Orwell и ми я хвалиха, ама още не съм седнала да я разгледам как е.


аз 2-ката си прецъквам рядко... 3-ката ме разочарова.. меко казано...

аз мислех, че до средата на годината ще излезе Д4, ама явно празни надежди :(


И аз не съм очарована, ама реших малко да разнообразя. Това е и първата игра, която си купувам ... ама не е като да не са си заслужили за славното минало и изобщо Близард като цяло :mhihi:
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook