Паркинг около Софияленд

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Паркинг около Софияленд

Мнение от BMDrago » 19 Фев 2018, 20:47

Понеже ми се налага едната кола да седи през деня около Експо2000 и не ми харесва варианта да кисне на некое уличЕ, та някой зане ли платен паркинг на що-годе разумен абонамент в района? :roll:
П.С буферния на "черни връх" ми е далече
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от N.Mihaylovski » 19 Фев 2018, 21:11

Има платен паркинг до Софияленд
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от ивчо » 19 Фев 2018, 21:32

Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от BMDrago » 19 Фев 2018, 21:41

на малеевите бил само за членове. Аз паркингите ги знам, оферти с конкретни цени ме интересуват :mhihi:
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от N.Mihaylovski » 19 Фев 2018, 22:01

Забрави.
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от Don_Diego » 19 Фев 2018, 22:16

Спирай в уличката от Кошарите към американското, че да ти е мирна главата :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от drago9205 » 19 Фев 2018, 22:35

Мисля, че не е драма да паркираш и на паркинга на Токуда (Сега аджибадем сити клиник) - 3 лева за първият час и после по 2 лева на час. В малееви също няма драма да паркираш, но не знам каква е тарифата, за "членове на клуба" просто е безплатно. Другият ти вариант (но ти идва може би далеч) е в мол Парадайс - 4 часа фрий и след това по 2 лева на всеки час. Окло Токуда специално трябва да има и други платени паркинги.

Хинт за безплатно паркиране там - ако по някаква случайност си преди 8-8:30 може да се паркираш точно на Вапцаров и Черни връх, има една дълга сграда с Доминос, Матраци и Бодега и след сгрдадата точно преди кръстовището има около 10-тина регламентирани паркоместа, все още не е зона.
Хинт 2 - колегата горе ти сподели за Кошарите.

Абе като цяло възможности за паркиране има, особено ако не ти се свиди да платиш някакви пари.

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от BMDrago » 19 Фев 2018, 22:45

drago9205 написа:Мисля, че не е драма да паркираш и на паркинга на Токуда (Сега аджибадем сити клиник) - 3 лева за първият час и после по 2 лева на час. В малееви също няма драма да паркираш, но не знам каква е тарифата, за "членове на клуба" просто е безплатно. Другият ти вариант (но ти идва може би далеч) е в мол Парадайс - 4 часа фрий и след това по 2 лева на всеки час. Окло Токуда специално трябва да има и други платени паркинги.

Хинт за безплатно паркиране там - ако по някаква случайност си преди 8-8:30 може да се паркираш точно на Вапцаров и Черни връх, има една дълга сграда с Доминос, Матраци и Бодега и след сгрдадата точно преди кръстовището има около 10-тина регламентирани паркоместа, все още не е зона.
Хинт 2 - колегата горе ти сподели за Кошарите.

Абе като цяло възможности за паркиране има, особено ако не ти се свиди да платиш някакви пари.

Парадайс е къде,къде по-далече от рум "черни връх"......А за токуда: 3 лева на час+ още 9 по 2 е равно на 21 за 22 работни дни прави 462 лева. Има хора дето плащат по-малък наем да обитавт жилище :mhihi:
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от N.Mihaylovski » 19 Фев 2018, 22:53

BMDrago написа:
drago9205 написа:Мисля, че не е драма да паркираш и на паркинга на Токуда (Сега аджибадем сити клиник) - 3 лева за първият час и после по 2 лева на час. В малееви също няма драма да паркираш, но не знам каква е тарифата, за "членове на клуба" просто е безплатно. Другият ти вариант (но ти идва може би далеч) е в мол Парадайс - 4 часа фрий и след това по 2 лева на всеки час. Окло Токуда специално трябва да има и други платени паркинги.

Хинт за безплатно паркиране там - ако по някаква случайност си преди 8-8:30 може да се паркираш точно на Вапцаров и Черни връх, има една дълга сграда с Доминос, Матраци и Бодега и след сгрдадата точно преди кръстовището има около 10-тина регламентирани паркоместа, все още не е зона.
Хинт 2 - колегата горе ти сподели за Кошарите.

Абе като цяло възможности за паркиране има, особено ако не ти се свиди да платиш някакви пари.

Парадайс е къде,къде по-далече от рум "черни връх"......А за токуда: 3 лева на час+ още 9 по 2 е равно на 21 за 22 работни дни прави 462 лева. Има хора дето плащат по-малък наем да обитавт жилище :mhihi:

В тази част на София, друг начин няма, то едвам се паркира по уличките, освен да ти дам ключа от моя гараж ама и той е на Парадайс :)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от BMDrago » 19 Фев 2018, 23:01

Още в първия пост написах,че за улици и дума не става. Ако ще стои на улицата по-добре да ползвам СКГТ.....ех, верно- няма да съм гъзара който обикаля един час да спре за без пари някъде :mhihi: Обаче Scott ако не успея да се абонирам в някоя от бизнес сградите, си запазвам право за преговори за дневен наем за гаража ти :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Паркинг около Софияленд

Мнение от speeder88 » 19 Фев 2018, 23:03

Защо не попиташ на бензиностанция Еко или да намериш някаква връзка за паркингите на бизнес сградите. Всичко над 50-60 до 80 лева според мен ще е обир. Попитай и на Малееви - според мен може да са склонни.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook