Хубавите номера поскъпват 10 пъти

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Фев 2018, 21:11

Фидел Кастро написа:Само да Ви открехна за нещо от социализЪма, което го знаем по-дъртите форумджии:
Членовете и кандидат-членовете на Политбюро на компартията нямаха предни номера на персоналните си държавни Мерцедеси. Отзад обаче имаха.
Представям си ако сега се въведе това, като скъпоплатена услуга колки кисели гъзета ще цакат само и само да се отличават от простосмъртните. :mhihi:



bum_bum написа:Ми те някои коли просто не са правени за преден номер. Добре би било да има подобна услуга.



С навлизането на все повече камери не виждам къде би бил проблема. В щатите е доста разпространено, но там един щат едно, друг друго, в трети е пето и така. :mhihi:
Маежду другото тия дни видях едно Швейцарско ХаЛуди, което нямаше преден номер, а там по принцип имат колите защото скоро докараха една Хонда от тия места. Но тоя отпред някак му беше модифицирана бронята и не мисля, че можеше на нея да стои както трябва номера, не знам дали има връзка.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Don_Diego » 18 Фев 2018, 21:16

Факт, че Ганцо се впечатлява от "скъпи" табели. 8цата е с 6 цифрен номер (така си дойде от предния собственик) и досега никога не са ми свирили когато съм с нея, пък и навсякъде път ми правят :mhihi:
Друг факт е, че колкото и да вдигнат цените тукашните комплексари винаги ще вадят пари за да изпъкнат :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от steeN » 18 Фев 2018, 21:25

За мен са безсмислени тези предни номера. Само проблеми създават заради кражби и т.н.
Поне да ги направят да са стикери като в Англия или нещо подобно. Нито са пломбирани, нито нищо така или иначе.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от K_Ilkov » 18 Фев 2018, 21:26

Да направим протест по този важен въпрос ли? :mhihi:

А гадни номера има ли? Ако дават 300 лв за гаден номер аз ще си взема такъв :mhihi:

ukelichko написа:
bum_bum написа:Всеки път като си купувам винетка тичам до колата да и видя номера, щото не го зная :shock:

:yes: И аз така. Ама веднъж в живота си имах много хубав номер, като извинение от шефа на КАТ Монтана, защото подчинените му, ме направиха луд с едно швейцарско Паджеро. Селските гъзари умряха от завист.

станахме 3ма, ако стигна до момент дето давам пари за цифрите на номера трябва вече да няма кво да си купя ептем :mhihi:

Маверика както винаги не пропусна да покаже връзките си в КАТ :clap:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Mollov » 18 Фев 2018, 21:40

bum_bum написа:Всеки път като си купувам винетка тичам до колата да и видя номера, щото не го зная :shock:


E твойто вече граничи с престъпно безразличие :mrgreen:

Иначе никога не съм могъл да схвана тоя зор за "тарикатски номер"... 'се ми е тая...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от немо » 18 Фев 2018, 21:44

steeN написа:Нито са пломбирани, нито нищо така или иначе.

Задните като са пломбирани какво...?
Е,не можеш да го дръпнеш за 15 сек. на улицата (като предния),ама....пломбиран към задната броня или към пластмасов панел на капака на багажника,който се сваля със все номера :dunno:
Плащал съм 2 пъти за номера по избор за старите ми кочини :lol: но не за поредни,симетрични и т.н.,а за комбинация,която ме кефи или има някаква символика за мен.
:OT: Преди време случайно попаднах на обява в OLX за предплатени карти с номера от типа на:0ххх аа вввв или 0xyx ввв ааа.Бяха оферирани десетина такива номера с цена от 2000лв. :shock: Имаше продадени :shock:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от k.milanov » 18 Фев 2018, 21:45

Номера на колата ми е 1130 , нищо особено, но бих си взел за следващата пак 1130 ей така просто, ама 100лв не знам дали ще ми се дават :kuku:
Спомням си, че на опашката в КАТ бях с един човек след мен пак с бмв :mhihi: . Регистрираше си ф10тката и май въобще не му дремеше какъв номер ще му се падне, то пък му се падна 1131 :clap:
Последна промяна k.milanov на 18 Фев 2018, 21:46, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 20.05.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Yamaha R1
Мечтае да кара: E38 740IL

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Oblivion » 18 Фев 2018, 21:46

veso ludia.jpg


Знам, че на много от вас ще им се стори селско но пък мен подобни номера ме радват :mhihi:


Също така не виждам какъв е проблема с хората които си купуват подобни номера нали тези пари отиват за благото на всички останали :wave: Би трябвало да са стимулирани, че технически плащат за една и съща услуга 100-200 пъти по-скъпо.

Лично аз ако карах г-класа или нещо подобно бих си купил задължително "специален" номер просто за да се вписва с стила и визията на автомобила или някаква лична символика :driving:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Фидел Кастро » 18 Фев 2018, 22:09

Oblivion написа: селско но пък мен подобни номера ме радват :mhihi:

И аз здравата бих се израдвал ако пишеше VESO PESA! :mhihi:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от alx » 18 Фев 2018, 22:53

Top Gun Maverick написа:
Фидел Кастро написа:Само да Ви открехна за нещо от социализЪма, което го знаем по-дъртите форумджии:
Членовете и кандидат-членовете на Политбюро на компартията нямаха предни номера на персоналните си държавни Мерцедеси. Отзад обаче имаха.
Представям си ако сега се въведе това, като скъпоплатена услуга колки кисели гъзета ще цакат само и само да се отличават от простосмъртните. :mhihi:



bum_bum написа:Ми те някои коли просто не са правени за преден номер. Добре би било да има подобна услуга.



С навлизането на все повече камери не виждам къде би бил проблема. В щатите е доста разпространено, но там един щат едно, друг друго, в трети е пето и така. :mhihi:
Маежду другото тия дни видях едно Швейцарско ХаЛуди, което нямаше преден номер, а там по принцип имат колите защото скоро докараха една Хонда от тия места. Но тоя отпред някак му беше модифицирана бронята и не мисля, че можеше на нея да стои както трябва номера, не знам дали има връзка.


аз имам возила които не са правени за преден номер. на всичките съм и сложил стойка за номер която се навива в куката за теглене. естетично и просто решение.

https://www.cravenspeed.com/the-platypu ... t-for-bmw/
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от steeN » 18 Фев 2018, 23:01

А има ли нещо в българския закон дали може да си монтираш табелата не в средата на бронята?
Иначе това не е много практично за България, защото някой идиот ще ти я отвие само за мизерията.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от E34 » 18 Фев 2018, 23:10

Аз само да вметна, че "тарикатските" номера се дават, те не се взимат ;) ...ко ма разбирате правилно. Така че колко и да се напъва кандидат Ганьо, с номера изпъква само в собствените си очи. Иначе много ме кефи за баварците номерата като 5550 или пък 5530, или пък 7745 или пък 3335, това си е тарикатско щото има няква мисъл в него простотиите от рода 1111, ся как да го разбираме, че е номер едно ли селяка :dunno: ...нема как.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Lenco » 18 Фев 2018, 23:16

Отне ми малко повече от година да запомня последния номер, добре, че са СМСите за паркитане и платените паркинги.
"Лесните" номера са хубаво нещо, но преди време колега беше съгрешил с КАТаджийска съпруга ..... искаше му се да няма номер, като го усетиха.
Иначе си е сериозен проблем това увеличение, тамън бях събрал някой леФ.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от bum_bum » 18 Фев 2018, 23:20

E34 написа:Аз само да вметна, че "тарикатските" номера се дават, те не се взимат ;) ...ко ма разбирате правилно. Така че колко и да се напъва кандидат Ганьо, с номера изпъква само в собствените си очи. Иначе много ме кефи за баварците номерата като 5550 или пък 5530, или пък 7745 или пък 3335, това си е тарикатско щото има няква мисъл в него простотиите от рода 1111, ся как да го разбираме, че е номер едно ли селяка :dunno: ...нема как.


На скутера ми явно предишния собственик беше кихнал за номер 0046 (Роси). За такова нещо като се замисля бих дал някой лев.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от steeN » 18 Фев 2018, 23:26

Интересните неща според мен стават с букви и цифри.

Аз се чудех дали да не си взема "S52 B32" за спомен... все още беше свободен последния път като проверих.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook