Хубавите номера поскъпват 10 пъти

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от K_Ilkov » 20 Фев 2018, 20:28

andy написа:Задължително е да е изписан окръга. След това свободно съчинение от 6 букви и/или цифри, като буквите трябва да са на кирилица, които се изписват по същия начин и на латиница. (незнам дали го обясних добре)

Ако е така мога само да кажа, че хората способни да дадат толкова пари за номер очевидно са лишени от фантазия :dunno:

Тва да имаш право на избор и да наредиш Х еднакви символа...

Ама сигурно гроздето е кисело и не разбирам мисленето на хората с пари :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от speeder88 » 20 Фев 2018, 21:01

Явно само РВ ВАНКО 1 е проявил креативност! :mrgreen:
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от K_Ilkov » 21 Фев 2018, 8:27

Скапана държава, един креативен човек и те го пратиха в затвора :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от hell's angel » 21 Фев 2018, 8:47

Снощи видях едно ауди, спряло на куче касичка. 0В08080В - поспестил е някой лев, а отдалече изглежда добре. :mhihi: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Knoxville_ » 21 Фев 2018, 10:01

Вие извадете 7000 лева за номер, пък после страдайте от липса на креативност, колкото си искате :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 302
Регистриран на: 22.07.2009
Пол: Мъж
Кара: E46 320d facelift

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от acidburn-525tds » 21 Фев 2018, 15:53

Преди време нали имаше една С класа даже я даваха по новините с номер ОВ4444АР :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от mangini » 21 Фев 2018, 16:06

Kroki написа:Евалата на тоя с Майбаха.


Точно пък тоя с Майбаха можеше да си сложи "PB MAYBAH" :dunno: Хубавите номера ме кефят, само ако са тематични с колата - например 3443 на М3 Е46 или 0507 на М5 Е60 и т.н.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от randity » 21 Фев 2018, 17:39

Баш по темата :mhihi:

Изображение
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от K_Ilkov » 21 Фев 2018, 20:02

Knoxville_ написа:Вие извадете 7000 лева за номер, пък после страдайте от липса на креативност, колкото си искате :ok:

Викаш не е важно да си креативен, а 'ората да видят, че си дал 7к за номер, което става по-лесно с еднакви символи некви. Иначе кой видел, кой разбрал... нЬе сигурно :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от (bubsa) » 21 Фев 2018, 20:31

Явно знаят,че няма да се продават и започнаха да ги раздават на общо основание :mhihi:
Сутринта бях в КАТ и на мен ми се падна 0030,на един пич където там се заговорихме 0010,на един чичак 0020,на една кака 0080...Тези са които видях и не е плащано за тях :D Не,че са кой знае какво,но все кап не са като 4861 :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Bogat-Beden » 22 Фев 2018, 9:18

randity написа:Баш по темата :mhihi:

Изображение
:ahah: :ahah: :ahah:
Това е креативен номер, заслужава някой друг цент отгоре!
По темата, един път съм плащал 30 лъва за огледален номер тип "abba" (където a и b са произволни цифри :mhihi: ) и бях доволен, изглежда добре в моите очи. На Вселена разстояние съм от идеята да "впечатлявам" някого по какъвто и да е начин, последно пък с регистрационен номер :lol: . Но от друга страна ми прави супер приятно впечатление коли с цената на хубава къща и с напълно произволни номера :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Knoxville_ » 22 Фев 2018, 10:20

K_Ilkov написа:
Knoxville_ написа:Вие извадете 7000 лева за номер, пък после страдайте от липса на креативност, колкото си искате :ok:

Викаш не е важно да си креативен, а 'ората да видят, че си дал 7к за номер, което става по-лесно с еднакви символи некви. Иначе кой видел, кой разбрал... нЬе сигурно :mhihi:


Който каквото го влече :ok:


@bubsa - както казах и моята кола е с 3 еднакви символа, без да е доплащано нищо над стандартната тарифа.

Сега, ако има вътрешен човек в КАТ, нека каже, но според мен табелите не трябва да застояват (макар и да не са храна :lol: ). Издават се някои определени номера, които уж са "по-така", чакат известно време и ако никой не си доплати за тях, ги раздават на стандартна тарифа. Говоря за номерата с 4 символа де, не тези от по 7 бона :ok:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Фев 2018, 1:34

Няма такъв филм колега, първите няколко близки цифри стоят горе при началника някои населени места направо и ако не кихнеш или не иде твой човек близък до него да ти избере, няма шанс. За да се даде даден номер 3003 примерно(давам този защото един познат има него такъв и на жена му, а на братовчед му 4004)трябва да има платена сума от 30 лв. в КАТ, иначе не се монтира подобно нещо, просто си отива серията без да бъде раздадено както и тези с 4 цифри. Примерно колите на Арсенал тук всичките служени са от сорта на 7117, 1771 с всичките серии. Изобщо не ги дават тези номера на други коли ако ще да минава серията. Имам един друг пък, който все дебнеше 0101 и 0110 за да е близък до тези на служебните на началниците в МВР в района, но накрая му писна защото си е тегаво все да чакаш да мине цяла серия и пак рег наново ако е минал скоро. Когато аз избирах за колата преди исках точно 0507, но го бяха взели, а 0001 не ми го дадоха защото тогава имаше служебна кола на МВР за рег в областта, а те си вземат все тези или близки до тези, та се задоволих с близък до този уж за да ме тормозят по-малко г-дата в синьо. :mhihi: Помагаше честно казано. Това е и втория път в живота ми през 2012-та когато дадох пари за номер и даже не съм цакал допълнително от онези 30 лв. ако толкова бяха тогава, втория път беше през далечната 2005-та и това е то. 2010-та задължително като се наредих на опашката и исках колата ми да бъде с 4 различни цифри за да не се помни лесно, идва ми реда и бам подаряват ми 3013. :mhihi: Той не се плаща разбира се запото само 2 цифри се повтарят, но казах, че не го искам, лелката ми каза, че трябва да отстъпя тогава ред и да изчакам другия човек да го вземе и така взех 3014. :mhihi: След 1 година се нареждам пак за същата работа и ми идва ред за 5292. :mhihi: Взех го защото не ми се чакаше, баща ми отиде в други КАТ защото имаше дни мотаници за цвета и му дойде ред да вземе 2592, което си беше явно някакъв знак защото колите бяха еднакви на марка, модел и 1:1 цвят. :mhihi: До ден днешен е така и редовно ни бъркат, което честно казано помага някога, понякога и пречи.

Knoxville_ написа:Не е задължително да има цифра. Преди няколко години много популярен беше един Land Cruiser ЕВ ЕВЕВЕВ :ok:

Мога да се закълна, че преди две години може би или три видях Каен с ТОЧНО този номер и го запомних точно защото сме съседни области и онзи си отиваше в посока някъде долу покрай Шипка!!! Нямам идея как е попаднал на Ленд Крузъра и кога, както и как след това на Каена. Дали няма приемственост ако кихнеш 7-мак отново? :shock: :mhihi:

K_Ilkov написа:
andy написа:Задължително е да е изписан окръга. След това свободно съчинение от 6 букви и/или цифри, като буквите трябва да са на кирилица, които се изписват по същия начин и на латиница. (незнам дали го обясних добре)

Ако е така мога само да кажа, че хората способни да дадат толкова пари за номер очевидно са лишени от фантазия :dunno:

Тва да имаш право на избор и да наредиш Х еднакви символа...

Ама сигурно гроздето е кисело и не разбирам мисленето на хората с пари :mhihi:

Ами така е, тук има един фес, който си е феодал в района може да се каже, познаваме се със сина му, който редовно взема 9999 или 1111, но тоя път взе точно СТ ХХХХХХ на една нова ЕС класа и е някакъв обикновен мотор, но пък номера в началото предизвикваше смут.

mangini написа:
Kroki написа:Евалата на тоя с Майбаха.


Точно пък тоя с Майбаха можеше да си сложи "PB MAYBAH" :dunno: Хубавите номера ме кефят, само ако са тематични с колата - например 3443 на М3 Е46 или 0507 на М5 Е60 и т.н.

И аз това си мислех, иначе колегата с DAGOEBA, във Флорида си е креативен :mhihi: но тук не може да сложи подобен номер, в смисъл дори в закона беше записано, че думи възприемани като обидни не могат да се слагат и ще ти откажат, пример беше даден точно с номера ОВ4АР, но пък някой беше написал, че точно такъв номер имало от сорта на ОВ 4444АР и го снимали журналята. Явно за г-дата в МВР като има повече 4-та и правят номера да изглежда по-малко обиден от ако е само с едно 4. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от dan-dam » 23 Фев 2018, 7:47

Top Gun Maverick написа:...
Мога да се закълна, че преди две години може би или три видях Каен с ТОЧНО този номер и го запомних точно защото сме съседни области и онзи си отиваше в посока някъде долу покрай Шипка!!! Нямам идея как е попаднал на Ленд Крузъра и кога, както и как след това на Каена. Дали няма приемственост ако кихнеш 7-мак отново? :shock: :mhihi:
...

Добре си си видял, ама са от различни серии и с различни букви :yes: Виждал съм снимка преди време и аз, бяха една до друга снимани отзад. Едно бързо търсене в гугъл даде този резултат
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Хубавите номера поскъпват 10 пъти

Мнение от Knoxville_ » 23 Фев 2018, 10:00

Да, и аз се разрових след поправката за Кайена и се оказа, че не съм бил прав. Тойотата е ЕВ АВАВАВ

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook