Пазаруване от Полша

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Пазаруване от Полша

Мнение от v3n0m » 11 Фев 2018, 8:14

Здравейте колеги, искам да попитам дали някой колега от форума е пазарувал някога от полски сайт и ако е - какви са приблизително разходите по куриерските услуги. Намерих фарове за е60 lci доста изгодно в един сайт но е написано всичко на полски, когато дам превеждане на страницата ми сменя езика на български и в момента в който се опитам или да купя продукта или да се свържа с продавача започва да ми иска регистрация. При опит за регистрация обръща отново езика на полски и не ми дава опция за смяна на език, а на полски не разбирам нищичко. Моля за помощ или ако случайно някой знае за човек или фирма която се занимава с пазаруване от полски сайтове :help:
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Пазаруване от Полша

Мнение от vld » 11 Фев 2018, 8:25

v3n0m написа:Здравейте колеги, искам да попитам дали някой колега от форума е пазарувал някога от полски сайт и ако е - какви са приблизително разходите по куриерските услуги. Намерих фарове за е60 lci доста изгодно в един сайт но е написано всичко на полски, когато дам превеждане на страницата ми сменя езика на български и в момента в който се опитам или да купя продукта или да се свържа с продавача започва да ми иска регистрация. При опит за регистрация обръща отново езика на полски и не ми дава опция за смяна на език, а на полски не разбирам нищичко. Моля за помощ или ако случайно някой знае за човек или фирма която се занимава с пазаруване от полски сайтове :help:

дай линк да видим?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 12.02.2013
Пол: Мъж

Re: Пазаруване от Полша

Мнение от MartinP » 11 Фев 2018, 12:28

Защо не пишеш на съпорта на английски и те ще ти ги пратят и цената за доставка може да кажат

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Пазаруване от Полша

Мнение от Фидел Кастро » 11 Фев 2018, 13:00

Един приятелски съвет - внимавай с поляците! Другарувал съм с тях и за малко имах гадже полякиня, но винаги съм имал едно наум с мъжете поляци. Не искам да кажа, че са лоши, но...
За дамите само хубави думи, но и те са търговки в кръвта си! :yes: :lalala:
През 1999 г. на пазара в Утрехт, Холандия имаше една групичка, които предлагаха почти нови и лъскави коли. Представяха се и говореха немски, но опитните знаеха, че са поляци. Даже най-добрите български търговци категорично не желаеха да имат работа с тях. :shock:
Провери всичко и дали няма вероятност да те изработят!
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 31.03.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d, E46,150 hp, 2002, automat
Детайли за колата: facelift

Re: Пазаруване от Полша

Мнение от xaxo » 11 Фев 2018, 15:40

Фидел Кастро написа:Един приятелски съвет - внимавай с поляците! Другарувал съм с тях и за малко имах гадже полякиня, но винаги съм имал едно наум с мъжете поляци. Не искам да кажа, че са лоши, но...
За дамите само хубави думи, но и те са търговки в кръвта си! :yes: :lalala:
През 1999 г. на пазара в Утрехт, Холандия имаше една групичка, които предлагаха почти нови и лъскави коли. Представяха се и говореха немски, но опитните знаеха, че са поляци. Даже най-добрите български търговци категорично не желаеха да имат работа с тях. :shock:
Провери всичко и дали няма вероятност да те изработят!



Земи доразвий идеята в една от онези теми :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Пазаруване от Полша

Мнение от DigitalExile » 11 Фев 2018, 16:04


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Пазаруване от Полша

Мнение от Фидел Кастро » 12 Фев 2018, 9:19

xaxo написа:Земи доразвий идеята в една от онези теми :mhihi:

Пич, няма какво да доразвивам, а предупреждавам за т.нар. "рискова дестинация". Най-малкото писах с цел да си почеша пръстите. Другата рискова в ЕС са т.нар. "Бивши прибалтийски републики от СССР".
Точно с поляци близък на мой познат щеше да пие неотдавна една огромна студена водица.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Пазаруване от Полша

Мнение от vld » 12 Фев 2018, 11:20

Нашите авто джамбази пасти да ядат спрямо техните, мога само да ви кажа, че са виртуози в измамите с автомобили...
Ходил съм доста пъти (имам рода там) обикалял съм насам натам и съм виждал за какво става въпрос.
Там съвест няма, държавата е голяма и се преебават на общо основание за всичко възможно...
Редките и интересни части за БМВ са по скъпи от колкото тук, знаят много добре кое се търси и на какви пари.
Много малко коли от Италия влизат там и съответно пазара на авточасти втора ръка е по дебел спрямо в България.
За сметка на това има много от Германия, Австрия, Холадния, Англия и тн.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Пазаруване от Полша

Мнение от BorislavB » 12 Фев 2018, 16:16

Аз бих посъветвал колега да търси тук в фарове. Може да ти излязат 100-200лв. по-скъпи,но при проблем поне можеш да отскочиш на място или върнеш часта по куриер.

п.с. разбира се и тук има кой да те наиграе.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook