Задържан автомобил от КАТ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Задържан автомобил от КАТ

Мнение от Bavarcho » 09 Фев 2018, 19:38

520i написа:Абе канала в Пловдив, мани ти. Имал съм случай колата е минавала без проблем канал в Хасково и на другия ден в София ми я заключиха. С познати ли са, схема ли е някаква, не знам, ама вяра нямам никаква вече.


Хасковсия КАТ е известен с това че там минават нередовняците и най-много измамени с нередовни коли са с хасковска регистрация. (това беше преди, сега е друг шефа не знам как е)

От сега колегата да търси връзки изобщо да не чака срокове. Там все някой от регистраторите трябва са е по-силен и са има връзка с шефа на кат (или някой офицер)
Чакаш ли на институциите.. дано имаш късмет.
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Задържан автомобил от КАТ

Мнение от Митко Стоянов » 09 Фев 2018, 21:44

Няма файда от никакви връзки, още същия ден комисията е решила колата да се задържи. В момента нещата са на фаза преписка, като ми беше обяснено, че процедурата е с максимален срок един месец и има за цел да разбере дали има престъпление или не. Първо ще се провери дали не се издирва, след това би трябвало да изискат по служебен ред документите по регистрацията от КАТ Пловдив и евентуално да ме разпитат. Имам голям късмет, че разследването ще се води в районното, където половината са ми приятели и има вероятност да се поускорят нещата, доколкото зависи от тях на местно ниво.
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Задържан автомобил от КАТ

Мнение от Митко Стоянов » 07 Юни 2018, 14:03

След 4 месеца чакане и доста потрошени нерви, си взех джипа. Тия дни, като ми остане повече време, ще опиша как протича цялата процедура.
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

320i
320i
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 10.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E39
Мечтае да кара: Мковица
Детайли за колата: BMW E39 525d Touring 02"titanium silver metallic 354 / BMW E36 318i Touring 98"cosmosschwarz metallic 303.

Re: Задържан автомобил от КАТ

Мнение от B1ZzY_BMW » 11 Юни 2018, 16:22

Много се радвам за добрата развръзка. Аз ти бях звънял преди 1 месец за информация. Ще се радвам да разясниш как точно са протекли нещата докрай. :bchug: :bchug: :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 3.10.2022

Re: Задържан автомобил от КАТ

Мнение от MGT » 03 Окт 2022, 20:18

Митко Стоянов написа:След 4 месеца чакане и доста потрошени нерви, си взех джипа. Тия дни, като ми остане повече време, ще опиша как протича цялата процедура.


Връщам Ви назад във времето, но бихте ли споделили как протича връщането? Какво се случи с автомобила, регистрираха ли го. Имам същия проблем с автомобил задържан при пререгистрация след като вече е бил регистриран в БГ

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Задържан автомобил от КАТ

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Окт 2022, 10:28

Как очакваш да погледне в тема от 4 години? Пиши му на лично. Кой знае дали изобщо влиза, няма последни данни. Но последното му мнение е от 2019-та. :help:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook