Формула 1 - обща тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 22 Мар 2020, 22:16


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 302
Регистриран на: 22.07.2009
Пол: Мъж
Кара: E46 320d facelift

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от acidburn-525tds » 22 Мар 2020, 23:02


Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alozavar » 23 Мар 2020, 2:17

Мен вторият сезон нещо не ме изкефи, нямаше доста от най-пикантните моменти :nono: Първият като че ли ми беше по-интересен...

А онлайн състезанието одеве беше много зле, дано успеят да навият повече настоящи пилоти да участват, не някакви туристи непускали PS4 през живота си :lol:

Все повече си мисля обаче, че това ще са единствените "състезания" тази година, вече и Азербайджан и Канада май висят и то какво остана и закога най-вече :help:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 04 Апр 2020, 23:38

Местните вече почти отписаха състезанието. Говорят за 50:50, ама с премиер идиот и неадекватна политика, ...

И докато чакате втория кръг утре вечер на децата пред екрана, ето нещо по-различно:


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 23 Апр 2020, 13:58

Фетел отказал драстично намаление на заплатата, явно още си вярва че става за шампион :mhihi:
Шарл пък с 2 поредни победи във виртуалните състезания
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от немо » 23 Апр 2020, 19:01

Аз като че ли чух,че искал 2 год.договор,а му предлагали 1 год.?Но може да не съм чул правилно... :dunno:
п.п.Не ги следя тези вече,безинтересни са ми.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alekangg » 24 Апр 2020, 6:24

Точно, намаление и 1 год само договор.
Поне е отказал, не е стигнал нивото на Кими, който приемаше всичко.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 12 Май 2020, 10:41

Фетел ще напусне Ферари след сезона 2020 :shock: Предвид ситуацията във Ферари и примката която се затягаше около врата му мисля че е взел правилното решение, варианта да остане във Ферари и да помага на Шарл явно не му е харесал. От думите му не става ясно и какво ще направи след сезона, дали ще премине в друг отбор или просто ще се откаже. Малко ще е жалко да спре да пилотира предвид качествата, които притежава.
Най-разумното според мен ако иска да кара още е да се размени със Саинц в Макларън, иначе ако се откаже Нико Хулкенберг ще е много добър избор за Скудерията в лицето на пилот който ще помага на младия Шарл :)

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 13 Май 2020, 0:37

BMW_POWER написа:22 Окт 2018, 18:11
TheDriver написа:Ако в началото на сезона догодина Леклерк започне да понатупва Фетел както Рикардо го направи през 2014 в Ред Бул, с Фетел е свършено.

Не мисля, че има психиката да издържи на натиск от млад и амбициран пилот който може да кара.

2014 в Ред Бул имаше цялата подкрепа зад гърба си и въпреки това Рикардо го отнесе. След този сезон италианците по-скоро го ненавиждат така че ще му е още по трудно в сравнение с 2014.

Разбира се всичко зависи от качествата, амбицията и клаузите в договора на Леклерк. Ако трябва да съм честен ми се струва, че за момента медиите излишно го величаят. Прави силни карания, но ги редува с провали и някой доста левашки грешки. Тази година има доста завъртания в моменти в които условията не са идеални, което поне за мен означава, че му липсват някои качества с които описваме големите пилоти.


Младежа е за първа година във формулата и директно смля много по-опитния Ериксон. Догодина с определено много по-добра кола и екип, вещерчето ще бере ядове.



BMW_POWER написа:14 Юли 2019, 17:43
На това му се вика КАРМА. С нетърпение чакам момента, когато Шарл ще задмине швабата в класирането по точки. Дано жабарите не се намесят в типичен стил с цел опазването на една позаставяраща звезда. Ф1 има нужда от свежа кръв и раздвижване на пластовете. Шарл и Вестапен са двамка. Дано Маковете се засилят и вкарат още интрига в състезанията. Най-интересното в момента е, кога ще падне и последния рекорд на Шумахер. Хамилтън е уникален пилот и мачка много здраво. Мерцедес са на светлинни години пред останалите и ако не се случи чудо, ще се интересуваме само от класирането след 5-то място.


Нямам какво да допълня :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 14 Май 2020, 8:26

А какво следва :dunno: Пазара във формулката или по-точно слуховете рязко се раздвижиха в почти всички отбори. Има най-различни схеми но мен най-реално ми се струва Сайнц да се метне във Ферари, а Дани Рик да отиде в Макларън. Фетел уж се отказал от Макларън като разбрал, че щели да направят кола която да се бори за победи чак 22-ра година. Като вариант остава или да почака Мерцедес или да се преквалифицира в механик или нещо от сорта, което е казвал че го влече :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alozavar » 14 Май 2020, 11:22

Дани Рик е в Макларън вече, явно Сайнц е 100% във Ферари. Защо Ферари не се пробваха направо за Дани Рик, на мен ми се струва по-добър вариант от Сайнц :paranoid:

Но при всички положения се разместиха много нещата за 2021 - ще остане ли място за Фетел? :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 14 Май 2020, 12:27

Потвърдиха Сайнц във Ферари!
Доста млад тандем сформираха, интересно как ще подредят пилотите. Сайнц беше 1 в Макларън...Шарл пък си извоюва според мен правото да е 1 във Ферари и то срещу Фетел.

Фетел пък доста тънко е пуснал критика към отбора на Ферари, казвайки че вече не усеща синхрон с тима за да постигат успехи

"За да се постигат най-добрите резултати в този спорт, и за двете страни е от съществено значение да се работи в хармония. Отборът и аз чувстваме, че вече липсва общо желание за съвместна работа след края на настоящия сезон. Финансовите подробности нямат връзка с взетото решение".
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 14 Май 2020, 12:29

Я взел че съм познал едната врътка :mhihi:
Сега остава да стане ясно дали Фетел ще се пенсионира или ще успее да си уреди място в Мерцедес при Хамилтън. Могат да врътнат някоя схема като за последно както беше с Нико и да разформироват отбора след 22ра :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 14 Май 2020, 12:37

А Валтери къде ще ходи? Да кара колело ли :mhihi:
Съмнявам се да се съгласи да отиде в Рено след силни сезони в Мерцедес :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 14 Май 2020, 12:51

Валтери е бита карта и винаги е бил такава. Съмнява ме че ако Мерцедес нямат толкова силна кола и е нужно повече от 2я пилот той бързо ще фръкне от там. Аз от Валтери не съм видял нищо кой знае какво от престоя му в Мерцедес, освен да пази гърба на Хамилтън и да печели тогава когато му дадът от бокса :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook