Куче уби дете, осиновяват кучето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой трябва да понесе наказателна отговорност за смъртта на детето?

Родителите
26
47%
Роднините(собственици на кучето)
22
40%
Природозащитниците
7
13%
Някой друг
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 55

Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 11 Апр 2018, 21:54

Вече втори човек ми отговаря с въпроса "какво е виновно кучето?" Аз не съм казал, че е виновно, но мисля и децата ни не са виновни, ама кученцата си ги хапват.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от drago_pavlov » 11 Апр 2018, 22:36

Тоест твоята теза е "Кучетата хапят, понеже стопаните им са малоумни -> трепем кучетата"?
Ти си направо за нобелова награда, минимум...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 12 Апр 2018, 0:08

И ти си за нобелова награда - по дефолт кучетата са невинни, неагресивни, и т.н. Тъпо, но си го отстояваш.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Exclusive89 » 12 Апр 2018, 7:52

А ве аз от близо 20 години гледам/стопанисвам кучета.. до сега не са ухапали/убили никой. Ако ухапе естествено, че аз ще съм виновника, а не кучето. И ей такива дет се канят да убиват, да ги влачат връзвайки по колите си много ги обичам... :evil:
Изображение


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 12 Апр 2018, 8:41

Превъзбуди се нещо, а? Какво връзване по колите, какви пет лева? Вземи проба от сутрешното кафе да не си сложил нещо. Като напиша за връзването, тогава отговаряй.
Мога да ви изложа списък със странните ви мотиви:
-кучето винаги е невинно (по дефолт).
-кучето никога не е агресивно.
-виновен е винаги стопанина(не сте чели закона, сигурно за това се чудите защо собственика е освободен, а е останал арестуван човека, който го е разхождал)
-куче се разхожда на каишка само по тротоара до парка, като стигнеш до парка се пуска да се разходи на свобода.
-куче никога не се разхожда с намордник ('щот то добро, за какво му е намордник, то намордника е мъчение за кучето... тука не мога да изброя всички простотии, които пишат помиярозащитниците за намордниците).
-Еби го у мамата детето, то циганче (и сега като е българче ко прайм?- пак еби го у мамата, да е живо и здраво кучето)
-АКО (случайно) някой спомене за намордник - тоя ебаси изрода, връзва кучета за колата и ги влачи :kuku:

99% от хората, които си вземат агресивни породи са тежки комплексари (забравих, няма агресивни породи, има агресивни стопани).
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Exclusive89 » 12 Апр 2018, 9:29

Аре бЕгай земи пушката и излизай на лов бе помяромразещ... тръгнал да ми обяснява кое как. Пак повтарям близо 20г...ако не знаех закона или да стопанисвам със сигурност щях да имам проблем до сега... и внимавай с пушката или жИлката, да не те срещне някакъв “помярозащитник”
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Knoxville_ » 12 Апр 2018, 10:09

Човекът си е направил тема, в която да си излива омразата, много му се напрягаш.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от BaDxBoY » 12 Апр 2018, 10:32

Човекът е напълно прав. През ден някое дете е изядено от някой помяр. Аз лично коренно си промених отношението към помярозащитниците.
Да имам куче и цял живот съм имал кучета. Обожавам ги, но и в дупката в която израснах си спомням като вчера, няколко комплексара с питбули с шипове по врата как ги бият от сутрин до вечер,хвърлят им кокошки и какви ли не други изрудщини.

Пуснеш ли такова 35кг псе в двор на училище с 30 малки деца на лов си е чисто убийство !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Knoxville_ » 12 Апр 2018, 10:46

Значи стопанинът е виновен, не мислиш ли? Аз тук освен хейт по "помярите" друго не виждам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от BaDxBoY » 12 Апр 2018, 11:04

Значи защо е незаконно човек да си купи пистолет, ами за 100-200лв да си купи това ?

Защо за 3 години в Германия не видях един питбул или ротвайлер, а в България всеки втори циганин или гъзар е с такова псе ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от adovet » 12 Апр 2018, 11:22

Интересно ми е кой ще даде някакви гаранции, че щом едно куче веднъж е убило човек няма да го направи и втори път. Кой ще се подпише с подписа си и ще е отговорен, че втори път това куче няма да убие. Обичам животните , свързано ми е с професията, лично аз имам и кучета и други животни, но в такива ситуации трябва да се гледа малко и от научна гледна точка, все пак прародителя на това куче е вълк.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от boris » 12 Апр 2018, 11:33

Спазвайте добрия тон.
Изображение


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 12 Апр 2018, 11:37

Exclusive89 написа:Аре бЕгай земи пушката и излизай на лов бе помяромразещ... тръгнал да ми обяснява кое как. Пак повтарям близо 20г...ако не знаех закона или да стопанисвам със сигурност щях да имам проблем до сега... и внимавай с пушката или жИлката, да не те срещне някакъв “помярозащитник”


Първо измисли, че ги влача, сега пък ги стрелям с пушка - наистина богата фантазия.

Knoxville_ написа:Човекът си е направил тема, в която да си излива омразата, много му се напрягаш.


Да, даже инсценирах 2 убити (едното дете) и няколко ранени за да звучи по правдоподобно.

BaDxBoY написа:Значи защо е незаконно човек да си купи пистолет, ами за 100-200лв да си купи това ?

Защо за 3 години в Германия не видях един питбул или ротвайлер, а в България всеки втори циганин или гъзар е с такова псе ?


Имам един познат, който е отраснал в Германия, говорил съм с него - пробвай да излезеш с питбул в парка и ще разбереш защо не си виждал никога.

Към всички помиярозащитници - къде видяхте омразата ми към кучетата? Защо желанието ми опасните породи да се разхождат с намордник е омраза и защо желанието ми куче което е убило човек (без значение на причините) да бъде приспано е омраза?
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Jordana » 12 Апр 2018, 13:28

Във всички нормални страни такива животни се умъртвяват а собственика носи наказателна отговорност . Тука ги осиновяват кучатата , а собствениците си ходят по живо по здраво все едно кучето нахапало картоф . Случило се , повече няма да правя така кво толкова....
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от ylaine » 12 Апр 2018, 13:48

Knoxville_ написа:Човекът си е направил тема, в която да си излива омразата, много му се напрягаш.


факт.. чак е жалко като видиш човек пропит с толкова омраза в себе си

efren, омразата струи от всяка твоя думичка, всеки ти го казва. Така че, замисли се.. помисли как да си помогнеш, защото омразата ще те изяде отвътре.

За случаите описани в темата съм напълно съгласен с теб. Просто недей да се настройваш така против всички животни, заради единици. Както е при хората, както е с всичко в живота. Пълно в с боклуци, убийци, изнасилвачи и т.н. ,но това означава ли че трябва да мразим всичко и всички? По-леко с хейта, защото обиждаш единствено себе си с него.

Няма закони, или ако има не се спазват.. Не може да се гавриш с животни, да ги осакатяваш и убиваш, или развъждаш за бой и да няма наказание. Не може животни да убиват или осакатяват деца и да няма наказани. Абсурдно е!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook