Куче уби дете, осиновяват кучето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой трябва да понесе наказателна отговорност за смъртта на детето?

Родителите
26
47%
Роднините(собственици на кучето)
22
40%
Природозащитниците
7
13%
Някой друг
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 55
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от steeN » 28 Фев 2018, 12:52

Явно ги кефи ги да плащат за зоополиция :lol: Нали това е последната ни придобивка.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от dan-dam » 15 Мар 2018, 15:29

Да доживееш до 90 години и да загинеш по този начин... не знам какво да кажа...
https://www.bulnews.bg/article/318164

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Jordana » 15 Мар 2018, 16:21

Жалко , не са успели да открият глутницата . Няма да може никой да ги осинови и обгрижва .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 15 Мар 2018, 17:44

По принцип бих им предложил да осиновят няколко други кучета, но надали някой ще се занимава да осиновява кучета, които не са убили човек. Ако осиновяваха всички кучета, нямаше да има бездомни помияри.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 11 Апр 2018, 20:19

https://www.24chasa.bg/novini/article/6810098

Това освен осиновяване ще има и доживотна стипендия, защото е свършило работа в училище. Някой от Пазарджик?
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Jordana » 11 Апр 2018, 20:32

Има и още един случай в същия ден с друго дете нахапано пак от куче но по-леко се е разминало и мина метър нещо в медиите .
Ясно че децата са виновни , но поне в училищата да не ги разхождат тия помияри ще е добре .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от BaDxBoY » 11 Апр 2018, 20:36

https://www.24chasa.bg/novini/article/6809374

Ако това е истина, определено трябва да се приедприемат някакви мерки.

Няма такова нещо като ясно е че децата са виновни, звучи тъпо ! Даже не знам как може да напишеш, че едно 7 годишно дете е виновно. Явно и тебе са те хапали кучета по главата :clap:


Имам куче, разхождам го и често идват деца и дори се мъчат да го гушнат като плюшена играчка. Напълно нормално е децата да го правят. Все едно дали ще го ухапе куче, дали ще го блъсне кола, дали ще падне от някой парапет. Възрастните трябва да внимават, дори и ако родителите са изпуснали от поглед детето.
А ако това се случи в училище, детето ми да е разкъсано цялото и да остане инвалид до живот, аз лично бих заклал и собственика и кучето .
Последна промяна BaDxBoY на 11 Апр 2018, 20:40, променена общо 2 пъти


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 11 Апр 2018, 20:38

Jordana написа:Има и още един случай в същия ден с друго дете нахапано пак от куче но по-леко се е разминало и мина метър нещо в медиите .
Ясно че децата са виновни , но поне в училищата да не ги разхождат тия помияри ще е добре .


Какви помияри бе, човек, това са високоинтелигентни и абсолютно добродушни животинки. То предното успя да убие детето и пак се оказа, че животното не е агресивно, тука със сигурност е добро куче и детето го е удряло и ритало. Баси гадняра си.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от BaDxBoY » 11 Апр 2018, 20:43

дори е 6 годишно детето, не 7.

Колко тъп трябва да си за да кажеш че детето е виновно, не знам.
Виновно е, че е в двора на училището и си играе пред толкова родители ?


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 11 Апр 2018, 20:50

BaDxBoY написа:дори е 6 годишно детето, не 7.

Колко тъп трябва да си за да кажеш че детето е виновно, не знам.
Виновно е, че е в двора на училището и си играе пред толкова родители ?


Не мога да те разбера - предния път колегите за 3-годишно дете казаха, че е виновно, ти сега за 6-годишно...
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Jordana » 11 Апр 2018, 20:55

Бащата също определено има вина че го е оставил без надзор в училищния двор .....детето имам пред вид .
Ето и за другия инцидент . Явно кучето е било в добро настроение щом само по краката е нахапано детето . Смятай ако бяха агресивни тия кучета ...но те не са агресивни , за всеки е видно че не са такива .
https://news.bg/regions/vtori-sluchay-n ... ofiya.html
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 11 Апр 2018, 21:11

Jordana написа:Бащата също определено има вина че го е оставил без надзор в училищния двор .....детето имам пред вид .
Ето и за другия инцидент . Явно кучето е било в добро настроение щом само по краката е нахапано детето . Смятай ако бяха агресивни тия кучета ...но те не са агресивни , за всеки е видно че не са такива .
https://news.bg/regions/vtori-sluchay-n ... ofiya.html


Като гледам гласуването от предния случай, сигурно и тука бащата ще е виновен.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 11 Апр 2018, 21:22

Сега за да могат да ме хейтнат всички помиярозащитници - какво ще кажете за закон, че имам право да убия всяко куче без намордник на обществено място?
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от drago_pavlov » 11 Апр 2018, 21:35

efren написа:Сега за да могат да ме хейтнат всички помиярозащитници - какво ще кажете за закон, че имам право да убия всяко куче без намордник на обществено място?

По-скоро собственика.
Какво е виновно кучето, че стопанинът му е малоумен?
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Exclusive89 » 11 Апр 2018, 21:46

efren написа:Сега за да могат да ме хейтнат всички помиярозащитници - какво ще кажете за закон, че имам право да убия всяко куче без намордник на обществено място?

Виновен е кухоглавият стопанин на кучето!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1

Последни теми
Facebook