Куче уби дете, осиновяват кучето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой трябва да понесе наказателна отговорност за смъртта на детето?

Родителите
26
47%
Роднините(собственици на кучето)
22
40%
Природозащитниците
7
13%
Някой друг
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 55
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от dan-dam » 02 Фев 2018, 18:11

efren написа:


Мярката за неотклонение няма никакво значение, повдигнатото обвинение си остава, просто няма да хрантутиш с данъците си някой, който е арестуван. :wave:
Не е хубаво да се бърка арест и затвор, но е хубаво, че човека все още твърди, че кучето е добро и мило. Тоя може да е скрит помиярозащитник.


И как разбра, че бъркам арест и затвор? :shock: На няколко пъти ти показах, че логиката не ти е силна страна.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 02 Фев 2018, 18:27

dan-dam написа:
efren написа:


Мярката за неотклонение няма никакво значение, повдигнатото обвинение си остава, просто няма да хрантутиш с данъците си някой, който е арестуван. :wave:
Не е хубаво да се бърка арест и затвор, но е хубаво, че човека все още твърди, че кучето е добро и мило. Тоя може да е скрит помиярозащитник.


И как разбра, че бъркам арест и затвор? :shock: На няколко пъти ти показах, че логиката не ти е силна страна.


И кой ти каза, че ги бъркаш господин Логичен?
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от dan-dam » 02 Фев 2018, 18:35

efren написа:
dan-dam написа:
efren написа:


Мярката за неотклонение няма никакво значение, повдигнатото обвинение си остава, просто няма да хрантутиш с данъците си някой, който е арестуван. :wave:
Не е хубаво да се бърка арест и затвор, но е хубаво, че човека все още твърди, че кучето е добро и мило. Тоя може да е скрит помиярозащитник.


И как разбра, че бъркам арест и затвор? :shock: На няколко пъти ти показах, че логиката не ти е силна страна.


И кой ти каза, че ги бъркаш господин Логичен?

По пътя на логиката... :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 10.08.2009
Пол: Мъж
Кара: тази
Мечтае да кара: онази

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Stoqnov_1979 » 02 Фев 2018, 18:36

Колко години съм в този форум и не съм се ядосвал никога толкова много,колкото от тази тема.
За мен единствените виновни са родителите на цигането. Те носят отговорност за него. Ако беше това в Америка,сигурно до сега щяха да са по затворите. Кучето по никакъв начин няма как да е виновно,то си е куче.
Ето друг пример от днес с 4 годишното дете на министъра. Бива ли такава безотговорност. Сигурно шейната сега ще е виновна ако съдим по тази тема :dunno:


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 02 Фев 2018, 18:36

Малко като вица за портокала...
Това беше за колегата dan-dam
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 02 Фев 2018, 18:41

Stoqnov_1979 написа:Колко години съм в този форум и не съм се ядосвал никога толкова много,колкото от тази тема.
За мен единствените виновни са родителите на цигането. Те носят отговорност за него. Ако беше това в Америка,сигурно до сега щяха да са по затворите. Кучето по никакъв начин няма как да е виновно,то си е куче.
Ето друг пример от днес с 4 годишното дете на министъра. Бива ли такава безотговорност. Сигурно шейната сега ще е виновна ако съдим по тази тема :dunno:



Ти си го повтаряй това, докато върви другия случай и като видиш крайния резултат, вземи решение за твоите кучета, дето си ги вързал за да стане беля :wave:
Между другото в тази тема има колеги които са живели/живеят в САЩ, защо не ги питаш, вместо да играеш на познаванка?
Последна промяна efren на 02 Фев 2018, 18:43, променена общо 1 път
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от dan-dam » 02 Фев 2018, 18:42

efren написа:Малко като вица за портокала...
Това беше за колегата dan-dam

Чудя се, какъв е бил тоя дето е измислил подобен виц :mhihi:


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 02 Фев 2018, 18:47

dan-dam написа:
efren написа:Малко като вица за портокала...
Това беше за колегата dan-dam

Чудя се, какъв е бил тоя дето е измислил подобен виц :mhihi:




Ако питаш за този:

https://www.actualno.com/joke/view/9132

Не знам нали ти си логичен.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от dan-dam » 02 Фев 2018, 18:50

efren написа:
dan-dam написа:
efren написа:Малко като вица за портокала...
Това беше за колегата dan-dam

Чудя се, какъв е бил тоя дето е измислил подобен виц :mhihi:




Ако питаш за този:

https://www.actualno.com/joke/view/9132

Не знам нали ти си логичен.

Същия :yes:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от alx » 02 Фев 2018, 18:50

alx написа:
acho.rs написа:
alx написа:Куче което хапе винаги ще хапе. Затова при такива трагедии кучето трябва да се приспива а притежателите му съдени за кръвнина.

Завиждам ти упоритостта, да казваш истини на място, където това не се иска...


ми.. в този случай какви други логични варианти има? (вдигам рамене и гледам глуповато)


а, ама кучето е било в двор и вързано... и детето е влязло в двора? взимам си думите назад. притежателя на кучето не е виновен. нито кучето. прокурора ако сметне за уместно да съди родителите. жалко за детето.

...но аз ако съм на място на собственика- ще приспя кучето- както казах- веднъж яло човек- пак ще яде- и може този път притежателя да е виновен...
Последна промяна alx на 02 Фев 2018, 18:52, променена общо 1 път
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от (bubsa) » 02 Фев 2018, 18:52

alx написа:
alx написа:
acho.rs написа:
alx написа:Куче което хапе винаги ще хапе. Затова при такива трагедии кучето трябва да се приспива а притежателите му съдени за кръвнина.

Завиждам ти упоритостта, да казваш истини на място, където това не се иска...


ми.. в този случай какви други логични варианти има? (вдигам рамене и гледам глуповато)


а, ама кучето е било в двор и вързано... и детето е влязло в двора? взимам си думите назад. притежателя на кучето не е виновен. нито кучето. прокурора ако сметне за уместно да съди родителите. жалко за детето.

А сега да видиме професор Ачо какво ще каже :mhihi: :mhihi: :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 02 Фев 2018, 19:02

alx написа:
alx написа:
acho.rs написа:
alx написа:Куче което хапе винаги ще хапе. Затова при такива трагедии кучето трябва да се приспива а притежателите му съдени за кръвнина.

Завиждам ти упоритостта, да казваш истини на място, където това не се иска...


ми.. в този случай какви други логични варианти има? (вдигам рамене и гледам глуповато)


а, ама кучето е било в двор и вързано... и детето е влязло в двора? взимам си думите назад. притежателя на кучето не е виновен. нито кучето. прокурора ако сметне за уместно да съди родителите. жалко за детето.

...но аз ако съм на място на собственика- ще приспя кучето- както казах- веднъж яло човек- пак ще яде- и може този път притежателя да е виновен...


Нищо де, тя прокуратурата му е повдигнала обвинение... пък той нека не е виновен. Детето е влязко в двора на роднините, където е ходело ежедневно и където собственика е твърдял , че няма опасност (той и досега твърди, че кучето е добро и не представлява опасност).
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от alx » 02 Фев 2018, 19:06

efren написа:
alx написа:
alx написа:
acho.rs написа:
alx написа:Куче което хапе винаги ще хапе. Затова при такива трагедии кучето трябва да се приспива а притежателите му съдени за кръвнина.

Завиждам ти упоритостта, да казваш истини на място, където това не се иска...


ми.. в този случай какви други логични варианти има? (вдигам рамене и гледам глуповато)


а, ама кучето е било в двор и вързано... и детето е влязло в двора? взимам си думите назад. притежателя на кучето не е виновен. нито кучето. прокурора ако сметне за уместно да съди родителите. жалко за детето.

...но аз ако съм на място на собственика- ще приспя кучето- както казах- веднъж яло човек- пак ще яде- и може този път притежателя да е виновен...


Нищо де, тя прокуратурата му е повдигнала обвинение... пък той нека не е виновен. Детето е влязко в двора на роднините, където е ходело ежедневно и където собственика е твърдял , че няма опасност (той и досега твърди, че кучето е добро и не представлява опасност).


кучето е в двора и е вързано. детето е отишло при кучето. всичко друго е "ама той това, тя онова".... мисля, че това изчерпва тая 9 страници тема...

както казах- аз лично ако беше кучето мое щях да го приспя след този инцидент, но това си е мое разбиране а не продиктувано от някакъв закон.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от N.Mihaylovski » 02 Фев 2018, 19:57

Yanko Petrov написа:
efren написа:
Yanko Petrov написа:
Maxmadness написа:Аз съм твърдо против кучето да бъде приспано !


+1

Животното с нищо не е заслужило да бъде умъртвено!

efren написа:https://dariknews.bg/regioni/plovdiv/pernichanka-iska-da-osinovi-pitbula-ubil-dete-2075942

Докъде може да стигне лудостта? Природозащитниците се притеснявали дали кучето не е малтретирано. Баси изродите са тези природозащитници.


Изрод си ти!


Минимум, даже повече, а ти предполагам си природозащитник при тази агресия, която проявяваш. Вчера разгледах и страницата на "осиновителите", доста агресивни копелета, също като теб, даже вече са сигурни, че питбула не е агресивен, а е кротко и добро куче (защото да убиеш дете не е някакво доказателство за агресия).



Веднъж ти паднах на нивото и ти отговорих, но тук мисля, че трябва да се намеси модератор.


Ще се намеси бъди сигурен.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Binev_OuT » 02 Фев 2018, 20:13

Това е поредния случай в който се оглеждаме в родната действителност :no:
Първо някякво дете ходи безпризорно насам натам без никой да го потърсва
Поле имаме куче което е гледано при нелепи условия , без внимание , без възпитание ...
Тази животинка седи по цели месеци вързана там , натрупана енергия , глад и какво ли не... някой да си представи за какво става дума?
От участващите в случилото се , единствения който НЕ е виновен е кучето!Стопанина и родителите са за съд!
Българина няма култура за нищо!
В една свястна държава населена с добър матРЯл нито кучето щеше да е гледано по този начин, нито това дете щеше да се размотава по чуждите дворове!
А пък за медиите да не споменавам - КОЙ ИМ КАЗА ЧЕ ТОВА Е ПИТБУЛ?Пишеше го в паспорта ли ... или на родословието ....?
Малоумни хора , малоумни медии , малоумна държава!!!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook