Куче уби дете, осиновяват кучето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой трябва да понесе наказателна отговорност за смъртта на детето?

Родителите
26
47%
Роднините(собственици на кучето)
22
40%
Природозащитниците
7
13%
Някой друг
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 55
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Е.Димитров » 09 Май 2018, 11:17

efren написа:
Е.Димитров написа:
efren написа:Да бе вярно, да споменеш че има разкъсано дете е хейт, как не се сетих.
Поднасям ви искрени извинения, че ви занимавам с някакви разкъсани деца и майки.
Да живеят помиярозащитниците.
И да смените дилъра.

Добре де, ти всъщност какво точно се опитваш/правиш, освен да сееш някаква омраза и да клеймиш всичко и всеки на около?!


Нали разбираш, че когато смяташ споменаването на разкъсани деца и майки за хейт, омраза, клеймене и т.н. си за смяна на хардуера? Как ви изпразниха главите толкова до дъно, че чак дори и споменаването на разкъсани деца не ви се нрави и ревете за помиярите?
Предлагам да се приеме закон, че всеки който спомене за разкъсано дете получава 10 години затвор за всяване на омраза?

Агресията у хората също е толкова неприятна, колкото агресията при животните, а ти си доста агресивен.
Освен това, аз не видях никой в темата да "реве" за кучето.
Мисля, че призива да се смени дилъра (вероятно смяташ, че всеки човек използва наркотици, вероятно съдиш по себе си) е доста тъп.
В крайна сметка, аз не виждам ти специално да не правиш нищо, освен да "ревеш" във форума.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 09 Май 2018, 11:59

Това, което ми харесва в помиярозащитниците е огромния им набор от субективни преценки и заключения - за агресията, омразата, наркотиците (това как го измисли?), реването, оправданията, гавренето и убиването на животни и т.н. и т.н.
От другата страна са фактите - малко разкъсани хора и същите помияри, които са си все там (благодарение на помиярозащитниците). Извинявайте, че го споменах - знам, че е насаждане на омраза, агресия и т.н.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от ylaine » 09 Май 2018, 15:49

Е.Димитров написа:Агресията у хората също е толкова неприятна, колкото агресията при животните, а ти си доста агресивен.
Освен това, аз не видях никой в темата да "реве" за кучето.
Мисля, че призива да се смени дилъра (вероятно смяташ, че всеки човек използва наркотици, вероятно съдиш по себе си) е доста тъп.
В крайна сметка, аз не виждам ти специално да не правиш нищо, освен да "ревеш" във форума.


Не се хаби колега.. половината форум се изреди да му го каже, ама.. сещаш се. Добре, че кучето ми схваща доста по-бързо :smoke:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Don_Diego » 09 Май 2018, 18:51

Колко от хората защитаващи тезата, че кучето не е виновно в случая (и като цяло, че агресивни животни не трябва да се трепят ами да се превъзпитават) биха осиновили ТОЧНО това изстрадало куче?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Jordana » 09 Май 2018, 19:49

Много са , пълно е с извратеняци особено в големите градове .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 09 Май 2018, 21:43

ylaine написа:
Е.Димитров написа:Агресията у хората също е толкова неприятна, колкото агресията при животните, а ти си доста агресивен.
Освен това, аз не видях никой в темата да "реве" за кучето.
Мисля, че призива да се смени дилъра (вероятно смяташ, че всеки човек използва наркотици, вероятно съдиш по себе си) е доста тъп.
В крайна сметка, аз не виждам ти специално да не правиш нищо, освен да "ревеш" във форума.


Не се хаби колега.. половината форум се изреди да му го каже, ама.. сещаш се. Добре, че кучето ми схваща доста по-бързо :smoke:


Кучето ти схваща по-бързо от теб, това е хубаво, предполагам те води на разходка и те къпе, защото не можеш сам. Няма значение, важното е да разбереш, че като спреш да гледаш латино сериали ще ти намалеят бисерите от типа :

"омразата струи от всяка твоя думичка, всеки ти го казва. Така че, замисли се.. помисли как да си помогнеш, защото омразата ще те изяде отвътре. "

Щеше да е тъпо, ако не беше толкова смешно.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Exclusive89 » 10 Май 2018, 19:44

Кучето е животно, ама този тип?! https://www.dnes.bg/notifikacii/2018/05 ... aga.376044
Нещо да кажеш помяромразещ ....?! Някои хора нямат мозъЧЕ колкото животните дейВа...
Изображение


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 10 Май 2018, 21:54

Exclusive89 написа:Кучето е животно, ама този тип?! https://www.dnes.bg/notifikacii/2018/05 ... aga.376044
Нещо да кажеш помяромразещ ....?! Някои хора нямат мозъЧЕ колкото животните дейВа...


Честно, трябва да се лекуваш. Не знам какво общо има това с темата за кучетата? :dunno:

Мнението ми за велосипедистите, които смятат, че за тях не важат правила съм го написал отдавна в тази и още една тема, като и двете ги заключиха заради мен, така че може да дадеш малко почивка и да се успокоиш. Или пък можеш да качиш малко снимки на деца жертви в Сирия и да ме питаш какво мисля за тях в темата за помиярите :kuku: .

viewtopic.php?f=4&t=396706
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от ylaine » 11 Май 2018, 16:30

дадох ти приятелски съвет, ти ми отвръщаш с обида.. и не виждаш, че по този начин обиждаш само себе си

както не виждаш, че употребявайки думата "помияр" във всеки свой пост се самоопределяш като такъв

продължавай в същия дух


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 11 Май 2018, 18:04

ylaine написа:дадох ти приятелски съвет, ти ми отвръщаш с обида.. и не виждаш, че по този начин обиждаш само себе си

както не виждаш, че употребявайки думата "помияр" във всеки свой пост се самоопределяш като такъв

продължавай в същия дух


Пикльо нещастен, другия път като кажеш на някой, че кучето ти стопля по-бързо от него, не се прави на ощипана ученичка, ами ходи си гледай латино сериалите.

П.С. Темата е за помиярите, така че е нормално да се среща думата "помияр" по-често.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от Knoxville_ » 14 Май 2018, 14:36

Ти ще се успокоиш ли малко?
Модератори в този форум няма ли?


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от efren » 14 Май 2018, 16:25

Knoxville_ написа:Ти ще се успокоиш ли малко?
Модератори в този форум няма ли?


Да разбирам ли, че ми държиш сметка?
Или те притеснява поведението на колегата кучкар с интелигентното куче, който първо е мн отворен, пък после се прави на засегнат?
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Куче уби дете, осиновяват кучето

Мнение от B U L L I » 14 Май 2018, 19:35

efren написа:
Knoxville_ написа:Ти ще се успокоиш ли малко?
Модератори в този форум няма ли?


Да разбирам ли, че ми държиш сметка?
Или те притеснява поведението на колегата кучкар с интелигентното куче, който първо е мн отворен, пък после се прави на засегнат?


този тон е неприемлив :nono:
целта на БМВ клуб България и в частност този форум е да събира и сплотява колектива си.
ти очевидно имаш проблем с това,затова модераторския колектив ще ти наложи временно отстраняване от форума!
ако и след това продължиш в този дух всяко от следващите ти мненията ще преминава през одобрение на модератор или директен бан,а ние айпитата не ги миришем :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook