Къща с. Владая

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Къща с. Владая

Мнение от Bogat-Beden » 20 Фев 2018, 13:53

Аз харесвам повече село Люлин, встрани от магистралата и на по-високо, с хубави гледки.
Мало Бучино е доста добре в комуникативно отношение, но цените са осезаемо по-високи.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Къща с. Владая

Мнение от adovet » 20 Фев 2018, 15:49

Bogat-Beden написа:Аз харесвам повече село Люлин, встрани от магистралата и на по-високо, с хубави гледки.
Мало Бучино е доста добре в комуникативно отношение, но цените са осезаемо по-високи.

Гледах и в с. Люлин но там общо взето пътя е по кофти и през лятото има проблем с водоснабдяването. Иначе в Г. Бучино където съм си взел мястото е до реката на главния път и магистралата не се чува. Шумно е в по горните махали към магистралата, ама там и духа и изобщо не си е работа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Къща с. Владая

Мнение от adovet » 25 Фев 2018, 8:32

Брейй явно има наистина засилено търсене. Вчера си пуснах къщата в Олекса и двама ми звъняха до сега.

Изпратено от моят MYA-L41 с помощта на Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 31.08.2019
Пол: Жена

Re: Къща с. Владая

Мнение от 09887 » 31 Авг 2019, 1:05

Владая - НЕ! Това е ад под небето. Тук живеят такива дебили, че ще съжалявате че сте дошли. И на други места са идиоти, но тези тук май ги надминават всички.
Регистрирах се специално да напиша този коментар.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 31.08.2019
Пол: Жена

Re: Къща с. Владая

Мнение от 09887 » 31 Авг 2019, 1:12

Мордехай написа:болшинство от затъпели, закърнели, завиждащи и плюещи всичко, долнопробни селяни, ненамерили място в живота си; единици бизнесмени, точещи еврофондове и раздаващи го "собственици на всичко в околията и аз коля и аз беся"; малко хора идващи в края на седмицата да починат, разнообразят, но най-вече да изпият несметни количества алкохол.

За Владая ли става дума ;)

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook