Къща с. Владая

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Къща с. Владая

Мнение от Пинтев » 14 Фев 2018, 21:44

Привет колеги.
Не искам да пускам нова тема,затова ще пиша в тази.
Март месец със съпругата ми ще обикаляме в района на Габрово и Севливо за да търсим къща.Ако има някой колега от този регион за да ни посъветва в кои села да търсим и в кои не.Също така предполагаме че ще трябва да използваме и услугите на агенция :( Освен ако не седнем в селската кръчма и непитаме дали не се продава някоя къща :):) :mhihi:

Поздрави
Антон Пинтев.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Къща с. Владая

Мнение от bum_bum » 14 Фев 2018, 22:20

Ми а дано се позадържат тия цени, че и да нарастнат да се видим в пари. :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Къща с. Владая

Мнение от pampo » 14 Фев 2018, 22:29

Всички, които продават имоти са чули, че се търсят такива и верно са полудЕли. Разглеждам от едно известно време пазара в Банкя на всякакъв тип имоти и е най нормалното нещо да пуснеш къща на груб строеж с напукана конструкция, стояла така поне 10 години, без дограма, без шпакловки, нищо, само бетон и тухла, двор 600-1000м2 и това удоволствие струва между 150 и 300к € в зависимост от степента на лудост на продавача...

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Къща с. Владая

Мнение от K_Ilkov » 14 Фев 2018, 22:40

Аз си мисля, че това с цените ще продължи още 1-2 години и ще има срив ама да видим ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 16.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Всичко с гуми !
Мечтае да кара: постояно с пълен резервоар !
Детайли за колата: Vw passat,
Audi a3,
Bmw e36,
Bmw e60,
Mitsubishi Evo X
Everyday S204 C220 :(

Re: Къща с. Владая

Мнение от Ranchev » 16 Фев 2018, 15:55

pampo написа:Всички, които продават имоти са чули, че се търсят такива и верно са полудЕли. Разглеждам от едно известно време пазара в Банкя на всякакъв тип имоти и е най нормалното нещо да пуснеш къща на груб строеж с напукана конструкция, стояла така поне 10 години, без дограма, без шпакловки, нищо, само бетон и тухла, двор 600-1000м2 и това удоволствие струва между 150 и 300к € в зависимост от степента на лудост на продавача...


https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1j150703296818336&slink=3hy7m8&f1=1 Ето една такава 30 години на груб строеж 120к евро :kuku:
Съжалявам за километричните постове :mrgreen:

"не съм богат ,за да купувам евтино"


SKYPE

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Къща с. Владая

Мнение от E34 » 16 Фев 2018, 16:23

Ranchev написа: Ето една такава 30 години на груб строеж 120к евро :kuku:


Е без пари е кво?! Мноо си е убаво къщето, таман за някое ай ти мераклийче ше си я направи чук за още 100к. Нищо пара....
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Къща с. Владая

Мнение от adovet » 16 Фев 2018, 17:24

Като гледам цените и мойта ще я засиля по брокери

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Къща с. Владая

Мнение от speeder88 » 16 Фев 2018, 19:28

Ranchev написа:
pampo написа:Всички, които продават имоти са чули, че се търсят такива и верно са полудЕли. Разглеждам от едно известно време пазара в Банкя на всякакъв тип имоти и е най нормалното нещо да пуснеш къща на груб строеж с напукана конструкция, стояла така поне 10 години, без дограма, без шпакловки, нищо, само бетон и тухла, двор 600-1000м2 и това удоволствие струва между 150 и 300к € в зависимост от степента на лудост на продавача...


https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1j150703296818336&slink=3hy7m8&f1=1 Ето една такава 30 години на груб строеж 120к евро :kuku:

Това чудо ако му се смъкнат малко евраци, документално е изрядно и квадратурите са така е сравнително ОК според мен! Притеснителното е, че 30 години не е била запечатана и дъжд, студ и т.н. са оказали влияние...
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Къща с. Владая

Мнение от cod-cdbp » 16 Фев 2018, 23:55

Тия няма да се научат да правят снимки като хората. Половината обява и продажба са снимките.

По-лесно е телефончето - цък-цък - обява.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Къща с. Владая

Мнение от BMW_POWER » 17 Фев 2018, 2:24

cod-cdbp написа:Тия няма да се научат да правят снимки като хората. Половината обява и продажба са снимките.

По-лесно е телефончето - цък-цък - обява.


Потвърждавам!
Като продавахме апартамента, брокерката извади едно апаратче (джобно за 50-десетина долара) и нащрака десетина снимки. Накарахме я да докара професионален фотограф (за нейна сметка естествено) и стайте излязаха съвсем различни. Отделно с помощта на светлината и обективите се поиздокусуряват малко размери и всичко изглежда по-различно.

В бг нещата обаче са си ... :ranting:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Къща с. Владая

Мнение от madafaka_donkele » 20 Фев 2018, 9:43

Къде около София става за живеене? Под около имам предвид зоните, граничещи с околомръсното, както и такива изцяло извън София, на макс. 30 мин. с кола от околомръсното/цариградско, а под става за живеене имам предвид:

- без орки и да не се краде много.
- налични аптека и магазинче, здравно заведение е плюс.
- налични стабилни ВиК, канализация, ток и нормален интернет. Стабилни т.е. непрекъсващи през ден интернет и ток с напрежение 220 волта и достатъчно налягане на водата. Без септични ями, помпи за вода от кладенец и т.н. архаични технологии.
- зимата, при голям сняг да се чисти пътя и да не остава откъснато от цивилизацията.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Къща с. Владая

Мнение от adovet » 20 Фев 2018, 9:54

madafaka_donkele написа:Къде около София става за живеене? Под около имам предвид зоните, граничещи с околомръсното, както и такива изцяло извън София, на макс. 30 мин. с кола от околомръсното/цариградско, а под става за живеене имам предвид:

- без орки и да не се краде много.
- налични аптека и магазинче, здравно заведение е плюс.
- налични стабилни ВиК, канализация, ток и нормален интернет. Стабилни т.е. непрекъсващи през ден интернет и ток с напрежение 220 волта и достатъчно налягане на водата. Без септични ями, помпи за вода от кладенец и т.н. архаични технологии.
- зимата, при голям сняг да се чисти пътя и да не остава откъснато от цивилизацията.

аз си взех имот в Големо Бучино. Има всякакви комуникации, на 10мин. е от София, спокойно е и има всички изисквания.
ПС: 10мин. е от София но до Люлин, иначе до Младост е повечко

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Къща с. Владая

Мнение от pampo » 20 Фев 2018, 10:54

За снимките и аз така си мислех, но говорих с брокер, и той каза, че клиентите не остават много доволни след посещение на имот от обява с пипнати снимки, защото на живо всичко изглежда много по-гадно от обявата и клиентите бързо губят интерес към офертата... Дори питат защо на снимките изглеждат перфектно, а на живо е толкова гадно... Но все пак смятам, че обявите с по-барнати снимки са по-привлекателни. Такива обикновено правят големите агенции обаче, където и комисионните са най-големи :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Къща с. Владая

Мнение от DLVasilev » 20 Фев 2018, 11:45

Пинтев написа:Привет колеги.
Не искам да пускам нова тема,затова ще пиша в тази.
Март месец със съпругата ми ще обикаляме в района на Габрово и Севливо за да търсим къща.Ако има някой колега от този регион за да ни посъветва в кои села да търсим и в кои не.Също така предполагаме че ще трябва да използваме и услугите на агенция :( Освен ако не седнем в селската кръчма и непитаме дали не се продава някоя къща :):) :mhihi:

Поздрави
Антон Пинтев.

Питай Кольо дългия от кабина като дойдеш на работа, той е по габровския район. Или ако искаш пиши да ти дам телефона му. ;)
Изображение
ATR-42/72

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 16.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Всичко с гуми !
Мечтае да кара: постояно с пълен резервоар !
Детайли за колата: Vw passat,
Audi a3,
Bmw e36,
Bmw e60,
Mitsubishi Evo X
Everyday S204 C220 :(

Re: Къща с. Владая

Мнение от Ranchev » 20 Фев 2018, 13:37

adovet написа:
madafaka_donkele написа:Къде около София става за живеене? Под около имам предвид зоните, граничещи с околомръсното, както и такива изцяло извън София, на макс. 30 мин. с кола от околомръсното/цариградско, а под става за живеене имам предвид:

- без орки и да не се краде много.
- налични аптека и магазинче, здравно заведение е плюс.
- налични стабилни ВиК, канализация, ток и нормален интернет. Стабилни т.е. непрекъсващи през ден интернет и ток с напрежение 220 волта и достатъчно налягане на водата. Без септични ями, помпи за вода от кладенец и т.н. архаични технологии.
- зимата, при голям сняг да се чисти пътя и да не остава откъснато от цивилизацията.

аз си взех имот в Големо Бучино. Има всякакви комуникации, на 10мин. е от София, спокойно е и има всички изисквания.
ПС: 10мин. е от София но до Люлин, иначе до Младост е повечко


Не е ли много шумно там, заради магистралата ?
Съжалявам за километричните постове :mrgreen:

"не съм богат ,за да купувам евтино"


SKYPE

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook