TSB онлайн банкиране проблем

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

TSB онлайн банкиране проблем

Мнение от Kurtov » 06 Яну 2018, 12:54

Здравейте.
Честита нова година на всички!
Направо ще започна с проблема и дано има хора минали през този път с желание за помощ.
Баща ми работеше във Великобритания и му изкараха карта на TSB.
Та имам проблем с въпросната карта TSB(английска банка), която искам да я регистрирам и да използвам онлайн банкирането в България, а и не само.
Влизам аз в сайта, регистрирам се по описания от видеото начин - https://www.youtube.com/watch?v=AuNaSz3WAOc с разликата, че накрая не съм избрал да ми изпратят кода за активация на телефонен номер, а по пощата мислейки си, че ще го изпратят на електронната поща :banghead: .
При регистрацията съм дал UK POST CODE, където е работил бащата в UK и най-вероятно ще изпратят там кода по реалната поща.
Като поискам друг код, те само ми казват, че до няколко дни ще изпратят друг и код и не ми дава опция да избирам къде да го пратят.
Доста търсих в сайта на tsb как да си поискам да ми пратят кода на телефонен номер, но не успях.
Най-лесно е да звънна, но ако ми беше добър английския нямаше да се стигне до тук.
Ще се радвам някой да помогне.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 12.02.2013
Пол: Мъж

Re: TSB онлайн банкиране проблем

Мнение от MartinP » 06 Яну 2018, 13:19

Гледам имейл май нямат освен да им пишеш по фейса или туитър

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Кара: W221 S550 AMG / CLA 220d / X5 3.0d

Re: TSB онлайн банкиране проблем

Мнение от AngelG » 06 Яну 2018, 14:35

Аз съм клиент на TSB от години и съм почти сигурен , че не можеш да си активираш онлайн банкирането от България . Даже последно като пробвах да си изтегля приложението от друг телефон ( от България ) ми пишеше , че услугата не е достъпна в страната .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: TSB онлайн банкиране проблем

Мнение от Kurtov » 06 Яну 2018, 22:28

MartinP написа:Гледам имейл май нямат освен да им пишеш по фейса или туитър


Благодаря за съвета, ще опитам във Фейсбук.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: TSB онлайн банкиране проблем

Мнение от Kurtov » 06 Яну 2018, 22:29

AngelG написа:Аз съм клиент на TSB от години и съм почти сигурен , че не можеш да си активираш онлайн банкирането от България . Даже последно като пробвах да си изтегля приложението от друг телефон ( от България ) ми пишеше , че услугата не е достъпна в страната .


В клипчето което съм дал в първия пост накрая показват, че може да избереш, дали да го активираш от мобилния, но аз не помня да съм видял такива работи :dunno: , клипа с обясненията го гледах след като се регистрирах :confused: .

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook