Убийствата в Нови Искър

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Убийствата в Нови Искър

Мнение от speeder88 » 03 Яну 2018, 11:21

Във всички медии се говори за тежките убийства в Нови Искър от вчера. Няма да копирам конкретна новина. Какво е вашето мнение? Убийство, мъст, психопат и т.н.?
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от c04 » 03 Яну 2018, 11:28

То че е убийство е ясно, но кой, кога, защо? Аз ги виждам нещата в 2 варианта. Или тази жената, която е избягала с Х5-цата ги е убила и се самоубила, или 3-то лице ги е убило всичките и после е проследил/намерил и довършил и нея. :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от ukelichko » 03 Яну 2018, 11:46

Колата са я намерили. До нея и жената убита. Не казаха по новините с какво са се занимавали жертвите.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от Borymeckata » 03 Яну 2018, 11:56

Не виждам смисъл да си съчиняваме хипотези, на база оскъдната информация от медиите. Нека почакаме с предположенията, докато кажат нещо по-конкретно.

Според мен, такова тежко престъпление ще го разплетат бързо, максимум за седмица до 10 дни.
Excellent! Steven is my name!

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от c04 » 03 Яну 2018, 11:58

Borymeckata написа:Не виждам смисъл да си съчиняваме хипотези, на база оскъдната информация от медиите. Нека почакаме с предположенията, докато кажат нещо по-конкретно.

Според мен, такова тежко престъпление ще го разплетат бързо, максимум за седмица до 10 дни.

При този отзвук и аз така мисля.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от speeder88 » 03 Яну 2018, 12:05

Ясно е, че информацията е оскъдна, навсякъде информацията за броя изстрели е различна, не се знае има ли открити оръжия. Идеята ми беше за предпложения и т.н. А оттам и какъв човек трябва да си, за да извършиш нещо подбно, какво да те е подтикнало.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от zvetiko » 03 Яну 2018, 12:12

„Работим по всякакви версии. Уведомен е и премиерът. Много е тежко престъплението, ако има престъпление. Надявам се бързо да стигнем до истината“, заяви по-рано вътрешният министър Валентин Радев.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от 520i » 03 Яну 2018, 12:41

Това е я някаква рода, я някой зарязан баджанак, любовник нещо подобно е. Емоционално свързан човек със семейството. Точно поради тази причина е решил баш на нова година да ги трепе. Ако беше за пари, делби, имоти или каквото и да е друго, бак се трепат хората, но на 2ри, 3ти, 4ти януари, другия месец... Нещо хич не ми се връзва, ако не си емоционално свързан със семейството по някакъв начин, да ги убиеш на нова година.

Само защо намират жената на майната си в кола? :dunno: Може би, планът е бил с любовника да ги утрепат и да си завижеят двамата щастливо, ама после да са се скарали нещо или размислили и да е утрепал и жената. А е възможно и жената да не е знаела, лудия да е утрепал семейството и да е взел жената, като си е мислил, че ще заживеят щастливо. Ама тя нещо да се е дърпала, шок, едно друго и да е убил и нея.

Знам ли, гадаем :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от barty » 03 Яну 2018, 13:38

Или са замесени в каналджииство, вкарали са в България терорист, които ги е свитнал за да не го издадат? Или са откраднали пари или дрога?
От любов не се убиват 6 човека, по-друга е работата.
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от 520i » 03 Яну 2018, 13:56

barty написа:Или са замесени в каналджииство, вкарали са в България терорист, които ги е свитнал за да не го издадат? Или са откраднали пари или дрога?
От любов не се убиват 6 човека, по-друга е работата.


За мен си е баш по любов и ревност. Ако е каналджийство, наркотици или нещо подобно, ще те гръмна теб, не цялата ти рода с все кучето и то баш на нова година. Ще те дебна след работа по разни улички, но не се влиза в къщата и се изтрепват до крак цялата рода.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от bioz » 03 Яну 2018, 14:03

520i написа:
barty написа:Или са замесени в каналджииство, вкарали са в България терорист, които ги е свитнал за да не го издадат? Или са откраднали пари или дрога?
От любов не се убиват 6 човека, по-друга е работата.


За мен си е баш по любов и ревност. Ако е каналджийство, наркотици или нещо подобно, ще те гръмна теб, не цялата ти рода с все кучето и то баш на нова година. Ще те дебна след работа по разни улички, но не се влиза в къщата и се изтрепват до крак цялата рода.


Кучето е убито да не лае и вдига шум. А щом е лаело значи убиеца е непознат за него, демек не е от семейството. Най-вероятно е бил любовника.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от speeder88 » 03 Яну 2018, 14:08

Мотива за кучето е ясен, то първо е паднало в боя! Ама останалото - не мога да си го обясня, каналджийство, наркотици, любовници - убий само тоя, дето е трън в задника. Останалите ги остави. Издебни момент, както каза по-горе колегата - тъмна уличка и до там. Освен, че е бил перфектно подготвен явно е бил и фанатизиран и дотста обсебен от жаждата за мъст.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от 520i » 03 Яну 2018, 14:37

speeder88 написа: Освен, че е бил перфектно подготвен явно е бил и фанатизиран и доста обсебен от жаждата за мъст.

Абсолютно, само някой любовник ще да е, от най психиясалите. Абсолютен перко, може и да не е бил любовнки, а да си е бил тайно влюбен в жената, а тя да не му е обръщала внимание и накрая съвсем да е изперкал. Гледал ги е как се забавляват на нова година скрит в някакъв храст, било му е тежко как щастливото семейство си празнува, а той е сам и още повече откача.

Издебва жената да излезе или я излъгва по някакъв начин и отиват с джипа в гората уж "да се разберат". Там се скарват и айде, оня откача и й тегли куршума. Ама я е познавал преди това, защото е била на седелката до шофьора. Ако бяха непознати я в багажника щеше да я набута, я направо да си я терепе, а не да я вози с нейната кола... Пък и тя едва ли щеше да седи мирно на седалката.

Трепе жената, после се връща и гхи почва в къщата по ред на номерата. Само че тук друго не ми се връзва, да отрепа жената и да остави джипа там, а той пеша да ходи по чукарите 3 километра до къщата... По скоро да е трепал първо тея в къщата, после жената и да зареже джипа тогава. Ама пък защо жената ще е спокойна, ако преди минута са изтрепали семейството й до крак и защо въобще убиеца ще я мъкне където и да е било :dunno:

Едно е сигурно не е наркотици, каналджийство или нещо подобно, а чист влюбен перко. Няма начин, ако е друг мотива да се прави толкова сложно и да рискуваш толкова много да те хванат. Да ги трепеш, да местиш трупове от кухнята в спалнята, да се опитваш да чистиш кръв... няма начин. В този случай, ще хванат извършителя до седмица макс. Помнете ми думата, само фейсбука да й проверят и е готова работата. Убиецът със сигурност е досаждал и преди това и е оставил маса следи.

Само да се разбере кой пръв е убит и е готова работата, а полицията това лесно може да го разбере. За мен най-вероятно е жената. Убиецът е отишъл до тях, я по телефон звънял, я на вратата, жената казла "Оф пак тоя досадник, ей сега оотивам да се разбера ведъж за винаги с него да не ме занимава повече и да не ме търси никога повече и се връщам". да де, ама оня се е ядосал като му е казала това, утрепал я е и се е върнал в къщатата, защото другите са знаели кой е ;)

Ставам за Инч Хай :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от zvetiko » 03 Яну 2018, 15:09

Направо са си наркотици и то за много пари- не се избива току- така цяло семейство, заедно с кучето. Семейния бизнес е бил подготовка на тирове, знаем какво се кара с тях между стоката. Решили са да откраднат нещо и някой е дал заповед да се избие цялото семейство. Между другото 22-ри калибър е калибъра на професионалните убийци- има една дузина предимства, но да не ги изброявам, за да не му хареса на някой. ;)Има и една особеност- мястото където се стреля за да е ефективен и пича го е спазил перфектно... Това, което ще кажат официално за причината, ще определи дали е работа само на чужда или е замесена и нашата мафия, но като гледам накъде отиват нещата...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Убийствата в Нови Искър

Мнение от Elesar74 » 03 Яну 2018, 15:28

Всякакви приказки за някакъв психопат убиец, са просто глупости. Да убиеш 6 човека, че и едно куче и никой да не разбере, с по един куршум всеки, това е работа на професионалист. Не вярвам да го намерят.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook