xHP Flashtool - Ремап на автоматични скоростни кутии за БМВ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: xHP Flashtool - Ремап на автоматични скоростни кутии за

Мнение от Dextuar » 15 Фев 2018, 11:04

Момчета, голямо разследване направихте, браво :yes:

Не помня с нито един от Вас да съм разменял някакви ЛС-та, телефони или разни други контакти, че да ме свързвате към каквото и да е било.

Единствената идея за създаването на тази тема беше популяризацията на този софтуер, защото вярвам, че е наистина добър, както и хора, които реално са го пробвали, да споделят опит. Аз съм с ръчка, както съм писал и в началото и не мога толкова обективно да пресъздам разликите.

По никакъв начин не съм целял финансова изгода от това на гърба на форума, ако това е нещото, което Ви притеснява, към момента (15/02/2018) такава не е й имало, поне не й благодарение пряко на тази тема.


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: xHP Flashtool - Ремап на автоматични скоростни кутии за

Мнение от Хаос » 15 Фев 2018, 13:31

Нямаше ли бан за неплатена реклама?
Хем си им представител по твои думи (23.11.2017), хем си "чул от приятели" в началото на тая тема 03.01.2018, някакви си 10 дни по-късно, хем си доста добре осведомен, чак и сайта на хората даваш.

Това си е за пермабан директно. Не че на някого му пука за форума вече.

Нищо протиф софта и хората, които се занимават с него, правилата са си правила.
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: xHP Flashtool - Ремап на автоматични скоростни кутии за

Мнение от bioz » 15 Фев 2018, 14:08

Викаш форума и без това си отива дай да баннем и последните който пишат нещо за коли в него.


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: xHP Flashtool - Ремап на автоматични скоростни кутии за

Мнение от Хаос » 15 Фев 2018, 16:15

bioz написа:Викаш форума и без това си отива дай да баннем и последните който пишат нещо за коли в него.

няма да му е първия, но може да му е последния
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: xHP Flashtool - Ремап на автоматични скоростни кутии за

Мнение от host » 15 Фев 2018, 16:23

а колегата що не си направи "платена тема" и готов ? няма да има нищо нередно ... да си плати от датата на пускането на тази и готово

нали има такава опция ... ся ... пробвал е да мине метър ама ако е склонен да стане както трябва що да се банва

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: xHP Flashtool - Ремап на автоматични скоростни кутии за

Мнение от Mollov » 15 Фев 2018, 17:18

Не знам защо за пореден път скачате като ужилени, без да имате цялата информация по въпроса...

По желание на автора темата поне временно се заключва. НО... всички тези, за които беше важно да се уточни кой-какъв бил, кога е пусната темата и от кога е дилър и т.н., сега да почне да обяснява на заинтересованите потребители на тема xHP цялата нужна информация по въпроса, защото темата няма да е достъпна.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: vixx

Последни теми
Facebook