За "цъкането", смартфоните и cell хората

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Jordana » 26 Дек 2017, 18:55

Едва ли ще нажънеш лайкове без да снимаш селфи което да изтипосаш за гледане . И желателно е да има нещо екстремно .
Както са направили тези хора примерно
https://www.youtube.com/watch?v=waiTgRHCtPk
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Borymeckata » 26 Дек 2017, 20:27

Осени ме идея - аз не съм фотогеничен и не ставам за снимки, обаче Ямахата е готина... Не може ли на нея да й напрая профил във ФБ, да пиша истории и да качвам снимки от нейно име? Ще бъде атракция, даже може да си намери приятели, ако има и други профили на мотори във фейсбука...
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от NGneer4eto » 26 Дек 2017, 20:33

Borymeckata написа:Оня ден ходих до гаража да сваля акумулатора на Ямахата, да напръскам веригата за последно и да я завия... Ама преди да откача батерията си викам: Я да видя дали е останал някакъв ток в нея, не съм палил мотора 2 месеца... Чукнах стартера - запали! Гледам - и шлемът ми виси там на стената, и документите ми в джоба на якето... Пък и не беше много студено... Накратко - врътнах едни двайсетина километра из градеца. Да ви кажа, това дето разправят за шосейните мотоциклетни гуми и студения асфалт е вярно - сучеше задницата всеки път като навия масура. После прибрах мотора, завих го и се прибирах ухилен за обяд...

На другия ден се шляя по главната и срещам познати: Абе ти ли беше изкарал вчера мотора? Голяма работа си! Видях те вчера... еди къде си. Ей, изкефи ме да видя мотор на Коледа! И си викам - егати колко съм популярен?!? Сега ако имах ФБ - сума лайкове щях да събера...


За да имаш много гледания, трябва изпълнението на мотора да бъде или от "Epic fail" групата или от "like a boss". В единия случай може да страдаш повече, но гаранцията за успех е същата. :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Borymeckata » 26 Дек 2017, 21:31

Е, значи нямам никакъв шанс да стана ФБ-звезда... Никога не съм падал и не съм се блъскал, а моторът ми е 95% стоков - сamo опитно око може да оцени "тунинга"...

Изображение

Изображение

Изображение
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Nickelback » 26 Дек 2017, 22:25

Яка машина, поздравления! :yes: :bchug:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Borymeckata » 26 Дек 2017, 22:39

Да, но снимките са отпреди 5 години - тогава беше чист за последно... :mhihi: :mhihi: Сега не е много за снимане.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Knoxville_ » 27 Дек 2017, 2:51

Завалиите дори не са си направили труда да махнат номерата или да ги прикрият. То там няма и за какво де :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Jordana » 27 Дек 2017, 11:27

Много кал в тая пустиня бре , селфито да не е из русенско някъде ? :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Venko » 05 Яну 2018, 21:40

Колеги,

поразгледах нещата отблизо тези седмици.
Останах с впечатлението, че жените (в частност) гледат телефоните си, за да изглеждат заети.
Не, че има какво да видят там, но така изглеждат ангажирани с някакво внимание било то и онлайн.

Та - така ли жените компенсират липсата на внимание, или така ли се маскират като ангажирани с нещо?
Защото ми прави впечатление, че ентусиазмът им рязко спада, когато попаднат на желаният етаж и телефона влиза в джоба, т.е не са гледали нещо по-важно от етажа на който отиват.

От идната седмица ще взема направо да ги питам - какво толкова гледат....... днес видях една пред една будка за смляна захар в мола да чака да й "аранжират йогурта".... бате, така беше се изкълчила, че съжалих тазовият й ансамбъл, но гледаше телефона си стабилно докато чакаше йогурто (жив да не бях ЙОГУРТ да се продава в България на по-високи цени от киселото мляко).

Дойде химията й нараненият таз понесе красивите черни фафли надалече...
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от NGneer4eto » 06 Яну 2018, 21:40

Понеже колегата горе се опита да разгадае малко женската заетост с телефоните, да вметна и аз малко от теоретичната психология и да дам светлина защо някои жени зяпащи небрежно телефона си изглеждат привлекателни, а мъжете изглеждат като полуидиоти. Подсъзнателното масово възприятие на мъжа за привлекателна жена е по-слабичката, беззащитната, нуждаещата се от закрила. При жените търсещи мъж е обратното - търсят уверен лидер. Подчертавам - масовото подсъзнателно възприятие! Свеждането на поглед надолу по принцип се счита за знак на подчинение и когато се прави неволево, издава по-слабия субект. А нашето подсъзнание приема езика на тялото на човека отсреща като чиста монета. Съответно когато жена свежда поглед да си зяпа тамагочито, изглежда привлекателно, а когато е мъж - изглежда като загубеняк или аутсайдер. Наблюдавал съм доста това явление и наистина изглежда странно, когато някоя батка е забил глава надолу и не може да се отлепи от телефона. :D По същата причина едно време изглеждаше много гъзарско говоренето по Мобифона с изправено, изпъчено тяло с отворена мишница - демек мъжкарско поведение. Отделно собственото съзнание възприема продължителното гледане надолу като подчиненост и затова много зомбирани GSM маниаци започват да имат по-малко свое собствено мнение и съответно започват да приемат по-лесно чуждото мнение като тяхно.
Казвам ви теорията, вие си правете изводите! :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от BMW_POWER » 06 Яну 2018, 23:39

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от DaGa » 10 Яну 2018, 8:46

Jordana написа:Много кал в тая пустиня бре , селфито да не е из русенско някъде ? :mhihi:
То това е прах, къде видя как не знам....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Venko » 22 Окт 2018, 10:38

https://www.psychologytoday.com/intl/bl ... ic-partner

Още една гледна точка на въпроса :)
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Borymeckata » 22 Окт 2018, 12:41

Пичове, да ви светна за алтернативен вариант - електронна книга! Имаш някакви 20 - 30 минути свободни и вместо да се занимаваш с клюки и простотии - отваряш и си четеш... Пак изглеждаш зает (ако по някаква причина ти е важно), но не си губиш времето. Даже може да впечатлиш някоя интелектуална мацка (трябва да има и такива де, нали... :dunno: ), да те пита какво четеш и да я разбиеш с Камю, Бертолд Брехт, Оскар Уайлд, Сартр и други такива класици.

Аз си купих такава книжка и оттогава нямам скучни моменти - устройството е малко и батерията държи по един месец. :yes: :yes:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: За "цъкането", смартфоните и cell хората

Мнение от Е.Димитров » 22 Окт 2018, 14:13

Borymeckata написа:Аз си купих такава книжка и оттогава нямам скучни моменти - устройството е малко и батерията държи по един месец. :yes: :yes:

Колега, дай модел на това, което си купил и си доволен, както и от къде се свалят книги за четене?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Anarhiq

Последни теми
Facebook