Ти не ме разбираш...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от sobiss » 15 Дек 2017, 0:36

Как е беше оня лаф. 3 месеца настройки и правя, дойде майка и за 2 дни и и върне всичко по default. :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от Borymeckata » 15 Дек 2017, 8:05

Vra4anin написа:Щом не ти е викала "глупак, мръсник, боклук, най-хубавите ми години пропиля", значи не е толкова лошо.

Ние се оженихме на 36, та няма как да ме обвини за "най-хубавите години"... Но редовно ме хвърля в музиката с обвинението "Ти за нищо не се грижиш у дома, нищо не те интересува!". Оглеждам се из апартамента и се опитвам да намеря 1 (едно) нещо, което АЗ да не съм купил / направил / домъкнал от някъде. И... няма. Откъде си ги измисля тези обвинения - нямам представа... :dunno: :dunno: Май просто трябва да съм виновен за нещо...

Сега си мисля, нали имахме една еманципирана колежка във форума, дето ни разкритикува в темата за коледните подаръци? Дали няма да влезе и тук да ни направи на пух и прах?
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от DLVasilev » 15 Дек 2017, 8:06

cod-cdbp написа:Съгласен съм за чистачката, но усещането след като си оправил всичко, да си качиш краката на масата, да си капнеш едно .... кафе/уиски... е коренно различно. 8)

Изображение
:mhihi:
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от Jordana » 15 Дек 2017, 8:39

Добре де , кога горе-долу изчезват съкровище миличко писенце маценце ? :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от barty » 15 Дек 2017, 8:41

Ние се оженихме на 36, та няма как да ме обвини за "най-хубавите години"... Но редовно ме хвърля в музиката с обвинението "Ти за нищо не се грижиш у дома, нищо не те интересува!". Оглеждам се из апартамента и се опитвам да намеря 1 (едно) нещо, което АЗ да не съм купил / направил / домъкнал от някъде. И... няма. Откъде си ги измисля тези обвинения - нямам представа... :dunno: :dunno: Май просто трябва да съм виновен за нещо...

Сега си мисля, нали имахме една еманципирана колежка във форума, дето ни разкритикува в темата за коледните подаръци? Дали няма да влезе и тук да ни направи на пух и прах?[/quote]

И при мен е така + настройва децата срещу мен.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от ogata » 15 Дек 2017, 8:45

Представете си турбо кола с еку ремапнато с женско мислене.
1.2 бара, всичко наред и изведнъж от нищото - вземи тая бедна смес, щото си тъпак и не ме обичаш вече :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от Knoxville_ » 15 Дек 2017, 8:56

:ok:
Рано или късно всичко изчезва - любовта, парите, щастието..
От компресията обаче не го очаквах :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от DLVasilev » 15 Дек 2017, 9:23

ogata написа:Представете си турбо кола с еку ремапнато с женско мислене.
1.2 бара, всичко наред и изведнъж от нищото - вземи тая бедна смес, щото си тъпак и не ме обичаш вече :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Като ще намесваме жени и коли се сетих, че на руска кола вратата и на жена устата се затварят с ритник. Те тогава еку-то почва пак да си изпълнява задълженията :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от cod-cdbp » 15 Дек 2017, 11:08

DLVasilev написа:
ogata написа:Представете си турбо кола с еку ремапнато с женско мислене.
1.2 бара, всичко наред и изведнъж от нищото - вземи тая бедна смес, щото си тъпак и не ме обичаш вече :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Като ще намесваме жени и коли се сетих, че на руска кола вратата и на жена устата се затварят с ритник. Те тогава еку-то почва пак да си изпълнява задълженията :mhihi:


Баш ритник не, но командировка за известно време някъде е добро решение. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от DLVasilev » 15 Дек 2017, 11:51

cod-cdbp написа:
DLVasilev написа:
ogata написа:Представете си турбо кола с еку ремапнато с женско мислене.
1.2 бара, всичко наред и изведнъж от нищото - вземи тая бедна смес, щото си тъпак и не ме обичаш вече :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Като ще намесваме жени и коли се сетих, че на руска кола вратата и на жена устата се затварят с ритник. Те тогава еку-то почва пак да си изпълнява задълженията :mhihi:


Баш ритник не, но командировка за известно време някъде е добро решение. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

За вратата ми е ясно кажи с жената що да правим :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от cod-cdbp » 15 Дек 2017, 12:06

DLVasilev написа:
cod-cdbp написа:
DLVasilev написа:
ogata написа:Представете си турбо кола с еку ремапнато с женско мислене.
1.2 бара, всичко наред и изведнъж от нищото - вземи тая бедна смес, щото си тъпак и не ме обичаш вече :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Като ще намесваме жени и коли се сетих, че на руска кола вратата и на жена устата се затварят с ритник. Те тогава еку-то почва пак да си изпълнява задълженията :mhihi:


Баш ритник не, но командировка за известно време някъде е добро решение. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

За вратата ми е ясно кажи с жената що да правим :mhihi:


E нейната командировка визирах :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 31.03.2009
Пол: Мъж
Кара: го по тъч линията на живота..

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от M3 E92 » 15 Дек 2017, 12:24

После защо хомосексуалистите набирали сила, то в жените е проблемът :mhihi:
Наистина ти писва постоянно да си следиш подбора на думите и начина на изказ, защото а си сгрешил мъничко, а ти е излязло през носа :roll: Drama Queens 24/7 :help:

Психиатрите твърдят, че в днешно време на повечето дами им "изнася" да са т.нар. хистерични жени, т.е. като не им харесва нещо или не им се обръща достатъчно внимание, започват да повишават тон, правят се на обидени и веднага получават всичко. Те свикват с тази "настройка" и започват да я прилагат ежедневно в най-различни ситуации.
В общи линии, стават като деца в магазин за детски играчки, като не получат нещо, започват да се тръшкат на земята и да оглАсят цялото помещение с крясъците си. Затова ние, "родителят" в ситуацията, трябва да решим как ще процедираме по-нататък, дали ще им се вържем на номерата и занапред, или ще им теглим една възпитателна лекция и ще прекратим това поведение още в зародиша му :roll:

И една картинка по повод цялата тема :mrgreen:

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от DLVasilev » 15 Дек 2017, 12:34

cod-cdbp написа:
DLVasilev написа:
cod-cdbp написа:
DLVasilev написа:
ogata написа:Представете си турбо кола с еку ремапнато с женско мислене.
1.2 бара, всичко наред и изведнъж от нищото - вземи тая бедна смес, щото си тъпак и не ме обичаш вече :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Като ще намесваме жени и коли се сетих, че на руска кола вратата и на жена устата се затварят с ритник. Те тогава еку-то почва пак да си изпълнява задълженията :mhihi:


Баш ритник не, но командировка за известно време някъде е добро решение. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

За вратата ми е ясно кажи с жената що да правим :mhihi:


E нейната командировка визирах :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Я купи ми мили кожено палто,
златна огьрлица и едно пежо.
После на почивка ме прати в Хавай.
Ти недей да идваш, вярна ще сьм знай...
:mhihi: :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от c04 » 15 Дек 2017, 16:04

Knoxville_ написа::ok:
Рано или късно всичко изчезва - любовта, парите, щастието..
От компресията обаче не го очаквах :ok:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Ти не ме разбираш...

Мнение от mangini » 15 Дек 2017, 16:07

Vra4anin написа:Шегата настрана, но такъв тип жени "лигли", за тях (това което са), виновни са именно мъжете. Те (мъжете) са създали това поведение в този тип жени. Като има неуверени мъже и най-силният им коз (според тях самите) са парите или клякането (безапелационното "да права си") и като такива гледат да играят по свирката на такива инфантилки... много ясно, че ще им минава номера на коврите. Докато има балъци, ще има и кифли като поведение. Тва е. Пазара се саморегулира, така да се каже :mhihi:

Като един мъж не иска да е в такава ситуация, за мен правилно е следното - право куме в очи, още в началото се показва (БЕЗ БОЙ И ТЕРОР, просто с поведение, мъжкарско, и грамотно казано по правилния начин и в правилната ситуация... стига да притежава такова де, това е друг въпрос) кой е шефа и кой е "мъжа в къщата". АКО е попаднал на подходящата жена - ще има мир и хармония. Като вижда, че не стават нещата от първия път - кой от къде е и точка.


На "право куме в очи", една жена (особено някоя с по-високо самочувствие) винаги има подготвен отговор - примерно "никой няма да ме върне", един вид, ако не й играеш по свирката - next please. Ако жената е точна, не смятам, че трябва да се стига до такива ситуации (при условие че и мъжа е точен, разбира се). Въобще, като цяло мисля, че отношенията са сведени до доста примитивни изблици на емоция. Излезте в което и да е заведение, ресторант, бар и т.н. - ами положението не е добре. Много хора, жени, мъже, всеки се наточил, не за собствено удоволствие, а да демонстрира и ако може да комплексира хората на съседните маси. На висок глас се водят абсурдни теми за пари, за влияние, власт и т.н., явно с цел привличане на внимание. Не е от значение, че батката и коврата трудно връзват 2 смислени изречения, важното е да се тежкарее. При положение, че отношенията в обществото като цяло са базирани на надцакване, доминиране, демонстрация на сила и други подобни, как да има хармония в отношенията между мъжа и жената? В такава среда, женските номера, заради които е пусната тази тема, не просто минават - те са на почит и са особено уважавани. :dunno: :dunno: :dunno:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Georgi_G, Ивайло Димов

Последни теми
Facebook