Въпрос за щета по гражданска

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 680
Регистриран на: 16.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от wladio » 21 Дек 2017, 18:00

я да кажеш,изплатиха ли ти?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 22 Дек 2017, 10:28

wladio написа:я да кажеш,изплатиха ли ти?



Още не са. Звъня по 100 пъти в седмицата, явно им е писнало да лъжат хората и ми казаха да ходя да си пусна жалба. Изплащали щетите и моята била на касата за изплащане всеки момент, това го слушам от 2 месеца. Познат в офис на Лев Инс ми каза да изчакам до 29 този месец, ако не са ги изплатили да пускам жалба, или да ги давам на съд. :mhihi:

Пълни измекяри, бягайте далече от тези!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от E.5KOV » 22 Дек 2017, 10:36

На Лев Инс е такава системата им на работа. "Щетата е за плащане" и чакаш. Това им е редовния отговор. Само че имат една стая пълна до тавана с щети чакащи за плащане...
Имаш три варианта да получиш пари:
1. Чакаш, чакаш и пак чакаш и след някакво време може и да ти дойде реда, може и да не ти дойде.
2. Намираш човек от вътре и той ти придвижва щетата за плащане. Проверено! Това работи.
3. Осъждаш ги. На следващия ден ти плащат в едно с разходите по делото.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 22 Дек 2017, 10:51

E.5KOV написа:На Лев Инс е такава системата им на работа. "Щетата е за плащане" и чакаш. Това им е редовния отговор. Само че имат една стая пълна до тавана с щети чакащи за плащане...
Имаш три варианта да получиш пари:
1. Чакаш, чакаш и пак чакаш и след някакво време може и да ти дойде реда, може и да не ти дойде.
2. Намираш човек от вътре и той ти придвижва щетата за плащане. Проверено! Това работи.
3. Осъждаш ги. На следващия ден ти плащат в едно с разходите по делото.



До края на месеца ако не ми ги преведат, ще ги дам на съд, имам позната адвокат и ще задвижа нещата, няма да им се размине. Повече нито каско нито застраховка от тези измамници, може да си плащам 1-2 дни преди падежа на застраховката, но трябва да чакам 5 месеца след това при завеждане на щета, това е абсурдно. Поне разбрах колко трябва да ми изплатят от вътрешен човек, сумата за счупен фар и броня ремонт+боя - 550лв.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от k.milanov » 23 Дек 2017, 13:19

Страшни изманици са от ЛЕв Инс. :nono: :banghead: :bang:

Преди време един бакшиш ме подпря под моста на влюбените. Звъняхме на 112 писахме протокол. На другия ден отивам снимаха ми колата и писаха заден панел и задна броня за боя. Попълвах някакви формулари дадоха ми входящ номер. След месец звъня и ми заявяват, че трябвало бакшиша да отидел да му снимат и неговата кола и да попълва въпросния протокол, който споменахте преди това. Аз вече си бях оправил колата и имайки предивд какви са измамници и възрастта на колата ми не ми се занимаваше за някаква кирлива сума...

Нямате ли каско, просто карате и палите редовно свещички да не ви удари някой :ranting:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 23 Дек 2017, 13:48

k.milanov написа:Страшни изманици са от ЛЕв Инс. :nono: :banghead: :bang:

Преди време един бакшиш ме подпря под моста на влюбените. Звъняхме на 112 писахме протокол. На другия ден отивам снимаха ми колата и писаха заден панел и задна броня за боя. Попълвах някакви формулари дадоха ми входящ номер. След месец звъня и ми заявяват, че трябвало бакшиша да отидел да му снимат и неговата кола и да попълва въпросния протокол, който споменахте преди това. Аз вече си бях оправил колата и имайки предивд какви са измамници и възрастта на колата ми не ми се занимаваше за някаква кирлива сума...

Нямате ли каско, просто карате и палите редовно свещички да не ви удари някой :ranting:



При мен поне виновния дойде да му снимат и неговата кола, като знам какви ги има, можеше и въобще да не дойде и щях да пия една студена вода. И с каското същата работа, просто не им се плаща на тия смешници, само лъжат хората. Миналата година на е39-ката заведох щета по каско, един ми забърса бронята. Чаках 3 месеца, отивам в офиса им да видя какво става и ми заявяват че трябва да си платя вноската иначе няма да ми я изплатят, а в същото време аз си платих втората вноска по каското и след 5 дни ме удрят. Каското единствено за кражба иначе пак същата работа, макар че и до там да се стигне да не дава господ, на никой не го пожелавам, се ходи цяла година по мъките и пак не е гаранция че ще изплатят нещо, само въртят и усукват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 680
Регистриран на: 16.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от wladio » 24 Дек 2017, 10:14

най отговорно ви казвам,че от началото на годината-февруари-отмениха със закон явяването на другия участник от птп,в дружеството.всичко останало са прищевки техни си,на които веднага обжалвате.
тези номерца само лев инс си позволяват да правят.и много пъти им минават-колко водачи на годинки си тръгват разочаровани от там като има кажат че трябва да дойде и другия участник............

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от NGneer4eto » 24 Дек 2017, 11:01

Един познат имаше ПТП преди 2 години като не беше виновен с гражданска на виновника в Лев инс. Каза, че отишъл в офиса им с протокола от КАТ и направо му дали парите на ръка. Беше много доволен и много ги хвалеше. Доста бях изненадан при масовите слухове за тази компания. Не помня каква сума беше, но ако е била малка, може и да са по-отзивчиви.
Относно подобни случаи Каското е доста от полза, защото фирмата от каското ти си търси парите от застрахователя на гражданската на виновника. Ти изобщо не се занимаваш с тях. Аз имах подобен случай и само си оставих колата в сервиза и си я взех с оправени пребоядисани 2 елемента и нищо не съм плащал.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 12.02.2013
Пол: Мъж

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от MartinP » 24 Дек 2017, 12:28

При подобен инцидент от Евроинс ми изплатиха за 1 седмица ,бях викал полиция дойдоха 3 патрулки

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 29 Дек 2017, 13:51

Още един изревал човек от "лоялната" компания за която се представят ЛЕВ ИНС.

https://www.facebook.com/ivo.radevv/pos ... 5764384198

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от NGneer4eto » 30 Дек 2017, 13:27

Затова е полезно човек да има каско. Когато се случи такава простотия, имаш си сума за тоталка, писана в застраховката, на която е оценена колата. Вярно ти изплащат 80% или нещо подобно, но е по-добре от 30%. Даже можеш ако искаш да я завишиш при сключването на каското. А те как ще си вземат тези пари от Лев инс си е тяхна работа. Да се съдят ако искат. Всички филосовстват колко загуба на пари било каското на година, ама като ги застигне градушката, пожара или пияницата без книжка и без гражданска, гледат тъпо и мигат на парцали. Може накрая колата ти да струва по-малко отколкото си дал, но в повечето случаи е важен момента, в който ще ти потрябват тези пари и ще ги получиш.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Ganchev__ » 30 Дек 2017, 13:36

Вече 4-ти месец чакаме плащането по каско точно от Лев Инс.Ремонта мина и замина, платихме си от джоба и до там.На няколко пъти звънях и ходих при застрахователя, все казва другата седмица ще ги преведат.
Безсмислено го виждам това каско, освен ако не става въпрос за много нова кола на висока стойност, която се кара в голям град.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от NGneer4eto » 31 Дек 2017, 11:47

Не съм казал, че каското трява да е в Лев инс. Има много други компании, които изплащат що-годе добре.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 06 Яну 2018, 16:36

Още нямам преведени пари, колкото и да не ми се искаше другата седмица се впускам в съда с тези измамници. Звънях миналата седмица пак за последно, казаха ми да звънна на касата като ми дадоха номер. Два пъти звънях но никой не вдига, а гледам лъжат хората в социалните мрежи колко били лоялни и колко били важни техните клиенти. Пълен цирк! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от NGneer4eto » 06 Яну 2018, 21:02

Gpenev написа:Още нямам преведени пари, колкото и да не ми се искаше другата седмица се впускам в съда с тези измамници. Звънях миналата седмица пак за последно, казаха ми да звънна на касата като ми дадоха номер. Два пъти звънях но никой не вдига, а гледам лъжат хората в социалните мрежи колко били лоялни и колко били важни техните клиенти. Пълен цирк! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Обикновено тези измамници като видят, че работата отива към съд и си оправят задълженията. Надявам се и при теб да е така.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook