Въпрос за щета по гражданска

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 678
Регистриран на: 16.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от wladio » 10 Яну 2018, 12:37

Gpenev написа:Още нямам преведени пари, колкото и да не ми се искаше другата седмица се впускам в съда с тези измамници. Звънях миналата седмица пак за последно, казаха ми да звънна на касата като ми дадоха номер. Два пъти звънях но никой не вдига, а гледам лъжат хората в социалните мрежи колко били лоялни и колко били важни техните клиенти. Пълен цирк! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

моя съвет е ,отиди на място и пусни първо една жалба подробно със всичко,срок,обещания и т.н.,и предупреди в нея, че в най кратък срок ако не ти преведат паричките ти,отивате на съд.
успех.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 10 Яну 2018, 15:53

wladio написа:
Gpenev написа:Още нямам преведени пари, колкото и да не ми се искаше другата седмица се впускам в съда с тези измамници. Звънях миналата седмица пак за последно, казаха ми да звънна на касата като ми дадоха номер. Два пъти звънях но никой не вдига, а гледам лъжат хората в социалните мрежи колко били лоялни и колко били важни техните клиенти. Пълен цирк! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

моя съвет е ,отиди на място и пусни първо една жалба подробно със всичко,срок,обещания и т.н.,и предупреди в нея, че в най кратък срок ако не ти преведат паричките ти,отивате на съд.
успех.



Заел съм се да ги съдя вече колега. Достатъчно ги чаках, звънях, и какво ли не още и отговора е един и същ, всеки момент ще се изплатят, на касата са. Тези думи ги слушам от 2 месеца вече и ми писна. И да пусна жалба пак същата работа, кой знае колко още ще ги чакам. Принцове ли са та ще ги чакам, и си мисля че не съм само аз, защото масово лъжат хората, затова и са се затрупали с щети за изплащане и сега се чудат какво да правят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от 520i » 10 Яну 2018, 16:13

Я дай малко по-подробно как става работата със съда. И аз искам да пусна същите хубавци, за същата причина на съд,но ми е тъмна Индия. Щетата е за 250лв, да не ми излезат разходите за адвокат, такси и т.н. 300лв, та да стане общо 600лв назад с парите дето дадох за ремонта? :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 10 Яну 2018, 16:57

520i написа:Я дай малко по-подробно как става работата със съда. И аз искам да пусна същите хубавци, за същата причина на съд,но ми е тъмна Индия. Щетата е за 250лв, да не ми излезат разходите за адвокат, такси и т.н. 300лв, та да стане общо 600лв назад с парите дето дадох за ремонта? :mhihi:



Чакам адвоката да придвижи нещата, аз не се занимавам. Ако всички документи са ти налични, застрахователите ще ти платят делото, не се притеснявай. Съди ги до дупка, само това заслужават тия. Много хора не се занимават и затова печелят на тяхен гръб. Да ама не!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от 520i » 10 Яну 2018, 17:07

Добре, а този адвокат горе долу какви пари струва?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 18 Яну 2018, 10:34

Днес си проверявам сметката и Оооо чудо, парите ми преведени. Ножа опря в кокала и бързо, бързо ги преведоха. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Dextuar » 18 Яну 2018, 14:06

Gpenev написа:Днес си проверявам сметката и Оооо чудо, парите ми преведени. Ножа опря в кокала и бързо, бързо ги преведоха. :mhihi:
А сега ще трябва ли да платиш нещо по делото?


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 18 Яну 2018, 14:08

dextuar написа:
Gpenev написа:Днес си проверявам сметката и Оооо чудо, парите ми преведени. Ножа опря в кокала и бързо, бързо ги преведоха. :mhihi:
А сега ще трябва ли да платиш нещо по делото?


Sent from my iPhone using Tapatalk



Не! Заявих им че ги давам на съд до 1 седмица, ако не ми ги преведат, така ме посъветва адвоката да направим първо, да си спестим време и нерви. Ето че това даде резултат и ги преведоха.

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Spit-Fire » 23 Яну 2018, 13:49

Здравейте, колеги.

Следя темата понеже и аз имах заведена щета но към БулИнс. 3 месеца ги чаках и след много разговори преди 2 дена им звъннах, и директно им казах, че ако до края на седмицата нямам пари отивам при адвокат и КФН.
Е, днес имам пари вече - 670 лева.

Щетите са:
Опел Астра 2004 г.
- Предна броня - боя
- Преден калник - подмяна + боя
- Предна врата - подмяна + боя
- Джанта - подмяна
- Гума - подмяна
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Gpenev » 23 Яну 2018, 15:51

Spit-Fire написа:Здравейте, колеги.

Следя темата понеже и аз имах заведена щета но към БулИнс. 3 месеца ги чаках и след много разговори преди 2 дена им звъннах, и директно им казах, че ако до края на седмицата нямам пари отивам при адвокат и КФН.
Е, днес имам пари вече - 670 лева.

Щетите са:
Опел Астра 2004 г.
- Предна броня - боя
- Преден калник - подмяна + боя
- Предна врата - подмяна + боя
- Джанта - подмяна
- Гума - подмяна


Както някои колеги по-горе са написали, гледат да задържат максимално щетите за плащане. Като се стигне до това, да ги съдиме и веднага ги превеждат, както стана и при мен, само дето аз чаках около 6 месеца....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Въпрос за щета по гражданска

Мнение от Ganchev__ » 23 Яну 2018, 23:31

И при мен платиха преди около седмица.Общо 4 месеца и половина ме забавиха Лев Инс.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook