Афтърмаркет ксенон и лед за рефлекторен фар

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Афтърмаркет ксенон и лед за рефлекторен фар

Мнение от efren » 07 Дек 2017, 11:04

Въпросът ми не е за пъхане на ксенон и лед крушки в рефлекторен фар, а за подмяна на целия фар с афтърмаркет или слагане във фара на ксенон или лед система с лупи. Конкретно мен ме интересува това:

http://www.morimotohid.com/projectors/b ... ctors.html

Ако има някой с опит с афтърмаркет системите с лупи...
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Афтърмаркет ксенон и лед за рефлекторен фар

Мнение от Leon » 07 Дек 2017, 11:09

Колега, има теми за вграждане на лупи. Има и тема за ксенонови крушки, направени за рефлекторни фарове. Потърси, има обяснения и снимки на колеги.
Never mistake motion for action...

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Афтърмаркет ксенон и лед за рефлекторен фар

Мнение от Lenco » 07 Дек 2017, 12:35

Преди повече от година сложих китайски би-лупи 3" на цена около 40$ с ксенон 4300К за още 130лв с canbus.
Следват нови стъкла за 100 лв, като светлината е неразличима от оригинални ксенонови фарови за е46, които се продават за 600 лв и в повечето случаи са с изгорели рефлектори и очукани стъкла.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Афтърмаркет ксенон и лед за рефлекторен фар

Мнение от ивчо » 07 Дек 2017, 14:43

efren написа:Въпросът ми не е за пъхане на ксенон и лед крушки в рефлекторен фар, а за подмяна на целия фар с афтърмаркет или слагане във фара на ксенон или лед система с лупи. Конкретно мен ме интересува това:

http://www.morimotohid.com/projectors/b ... ctors.html

Ако има някой с опит с афтърмаркет системите с лупи...


LUMENS:2812 :roll: :roll: малеят ми сякаш .. .И с таз цветова температура от близо 6000К - в Перник ли ще ходиш ????
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Афтърмаркет ксенон и лед за рефлекторен фар

Мнение от efren » 07 Дек 2017, 14:54

Цветовата температура и мен не ме кефи, но там няма много избор за лед с лупи.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: c04

Последни теми
Facebook