Космос

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Космос

Мнение от Jordana » 12 Яну 2018, 16:55

Само прешлените ли се отпускат и се удължават ? :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Космос

Мнение от Top Gun Maverick » 12 Яну 2018, 20:41

Jordana написа:Пътуването няма да е толкова дълго че чак непоносимо - 3 месеца до колкото знам .

Ами мисля грешиш, но не съм сигурен с колко, цялото пътуване май ще бъде около година и половина В ПОСОКА.
Относно ходенето до Марс аз нямах предвид заселването, а просто ходенето. За тогава имаме амбиция да отиде някой там, да кацне и да си дойде невредим след някакъв доста кратък период престой на планетата. Иначе заселване на Марс съм ги гледал тези епизоди, за които говори колегата по NGC, уж ще търсят материали издържащи на радиацията доста дълго време.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Космос

Мнение от Jordana » 12 Яну 2018, 21:42

Последно четох някъде че ще има някаква суплай база на средтата на разстоянието , след което ще стартира самата доставка на хората и некви такива ..Полета е еднопосочен - 24 калпака само в едната посока , слизат на спирка "червена планета " и после никога няма да се завърнат .
А това :
Засега Mars One се финансира от волни пожертвования, но авторите на проекта възнамеряват в бъдеще да трупат печалба. Подготовката на астронавтите, техният полет и животът им на Марс ще се излъчват по един телевизионен канал – този, чиито шефове предложат най-добра сума за първо излъчване.

и оценките за стойност от 10 млрд долара на полет без колонизация - само гъз път да види дет се вика .....правят проекта поредната утопия :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Космос

Мнение от Borymeckata » 12 Яну 2018, 22:50

Да, и аз четох някъде, че мисията ще бъде нещо като 24/7 реалити шоу - ще се излъчва непрекъснато. То е ясно де, нали авантюрата трябва да се финансира по някакъв начин.

Аз не си представям, как нормален човек, с нормален живот, ще тръгне на таква еднопосочна мисия. Каква може да бъде мотивацията да идеш с непознати хора (психопати като теб...) на пустинна планета с отрицателни температури и отровна атмосфера и да прекараш остатъка от живота си в постоянни лишения, в подземен бункер като затворник? И без изглед някога да се върнеш обратно на Земята... Според мен - доброволно ще тръгнат само някакви аутсайдери, отхвърлени от нормалното човешко общество, хора без любими и приятели, без хобита и интереси, с други думи - асоциални типове, психопати. А как такива хора ще живеят заедно и какъв принос могат да имат за решаване на някакви научни въпроси? :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Космос

Мнение от Jordana » 12 Яну 2018, 23:45

Така си е , има неща които нормалните хора биха пропуснали . Но има все пак някакви бонуси в тая работа . Вероятно ще са 12 чифта - тоест предварително ще са чифтосани и едната цел ще е да се клецат на марс докато колонията се умножи . В последствие може да се рекомбинират тоест да си менкат женските за обогатяване на марсианския генофонд , опцията обаче да дадеш началото на нова раса - марсианци , изключително примамлива . Тия ще бъдат първите - боговете на тая планета за останалите след тях :mhihi:
След години , когато земята се самоунищожи тия марсианци може да пратят мисия до земята . 24 марсианци на еднопосчна мисия до земята ..... :P
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Космос

Мнение от Borymeckata » 13 Яну 2018, 1:28

Нещо не съм оптимист за "раса", живееща като затворници в подземни бункери и контейнери. Какви отношения ще имат и какви деца ще отгледат в такава ненормална обстановка - без да са виждали природа изобщо? Без слънце, без вода, без зеленина и животни? Според мен ще изкарат няколко години, преди да полудеят, да се избият един друг или да ги измори някоя болест...

Точно сега гледах "Плажът" с Леонардо ди Каприо - малко общество на някакъв райски остров. И пак не можеха да се самозадоволят напълно (ходеха да купуват разни неща от цивилизацията), и пак вътрешните конфликти и болестите им развалиха купона до толкова, че накрая всички се изнесоха... Ами ако бяха натъпкани в някакъв контейнер и си брояха глътките вода и въздух? Ами ако нямаше откъде да се снабдяват и къде да избягат? Не знам, но според мен човек просто не е създаден да живее така...
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Космос

Мнение от Jordana » 13 Яну 2018, 9:58

То никой не е убеден че е възможно и правилно . Това е един както технологичен така и социален експеримент . За душевните терзания на тези марсианци ще има и медикаменти , едва ли ще си лекуват депресията и фобиите при психоаналитик . Авантюристи и психопати не липсват - 200 000 кандидати има досега , желаещи да се превърнат в новите марсианци амиши на 21 век . Ще си произвеждат всичко сами , ще се чифтосват само в общноста и ще се молят бог да ги остави живи още един ден в марсианската пустош .Предполагам че ще завърши плачевно тази мисия ако въобще бъде реализирана , но нека видим . За сега залаганията са само кой и кога , като че ли няма притеснения за успеха :mhihi:
Има и още един момент който не трябва да се подценява - гуруто на проекта . Ето някои от идеите които ще променят живота на марсианците :
....Това, което имах предвид, е серия от много големи, по нашите стандарти, но малки в глобален мащаб детонации“, казва Мъск. „Представете си две пулсиращи слънца над марсианските полюси“. Пулсиращите слънца трябва да се получат със серия от термоядрени експлозии, които в последствие ще загреят ледените шапки на Марс, ще ги стопят и ще наситят атмосферата с въглероден диоксид. Това ще доведе до парников ефект и покачване на температурите на цялата планета.....

Звучи примамливо нали ? :mhihi:
Като се има предвид ефективноста на плутониевите бомби около 15% превръщане на плутония то останалото количество от десетина двайсе бомби ше превърне марс не само в гореща пустиня но тя ще бъде и радиоактивна . Но те пък ще живуркат под земята в бункер ...кво им пука ??!!!!
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Космос

Мнение от NGneer4eto » 13 Яну 2018, 21:39

Jordana написа:То никой не е убеден че е възможно и правилно . Това е един както технологичен така и социален експеримент . За душевните терзания на тези марсианци ще има и медикаменти , едва ли ще си лекуват депресията и фобиите при психоаналитик . Авантюристи и психопати не липсват - 200 000 кандидати има досега , желаещи да се превърнат в новите марсианци амиши на 21 век . Ще си произвеждат всичко сами , ще се чифтосват само в общноста и ще се молят бог да ги остави живи още един ден в марсианската пустош .Предполагам че ще завърши плачевно тази мисия ако въобще бъде реализирана , но нека видим . За сега залаганията са само кой и кога , като че ли няма притеснения за успеха :mhihi:
Има и още един момент който не трябва да се подценява - гуруто на проекта . Ето някои от идеите които ще променят живота на марсианците :
....Това, което имах предвид, е серия от много големи, по нашите стандарти, но малки в глобален мащаб детонации“, казва Мъск. „Представете си две пулсиращи слънца над марсианските полюси“. Пулсиращите слънца трябва да се получат със серия от термоядрени експлозии, които в последствие ще загреят ледените шапки на Марс, ще ги стопят и ще наситят атмосферата с въглероден диоксид. Това ще доведе до парников ефект и покачване на температурите на цялата планета.....

Звучи примамливо нали ? :mhihi:
Като се има предвид ефективноста на плутониевите бомби около 15% превръщане на плутония то останалото количество от десетина двайсе бомби ше превърне марс не само в гореща пустиня но тя ще бъде и радиоактивна . Но те пък ще живуркат под земята в бункер ...кво им пука ??!!!!


Кой е казал, че трябва да е плутоний. Не може ли да са водородни бомби? Термоядрен синтез. Ако не се лъжа, радиацията е многократно по-ниска отколкото при ядрения разпад. Между другото Марс си Е радиоактивна пустиня. При него няма електромагнитно поле, да го пази от слънчевата радиация. А и рехавата атмосфера едва ли нещо пази от радиацията. Предполагам всяка прашинка на Марс може да подлуди гайгеровите броячи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Космос

Мнение от Borymeckata » 13 Яну 2018, 21:57

....Това, което имах предвид, е серия от много големи, по нашите стандарти, но малки в глобален мащаб детонации“, казва Мъск. „Представете си две пулсиращи слънца над марсианските полюси“. Пулсиращите слънца трябва да се получат със серия от термоядрени експлозии, които в последствие ще загреят ледените шапки на Марс, ще ги стопят и ще наситят атмосферата с въглероден диоксид. Това ще доведе до парников ефект и покачване на температурите на цялата планета.....


Ами тя марсианската атмосфера не е ли 95% въглероден двуокис? Колко още да я "насищат" - 96%, 97%? И какво ще промени това... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 23.10.2007
Пол: Мъж
Кара: е91 320d, e46 325i
Мечтае да кара: M3 E92

Re: Космос

Мнение от kinetism » 14 Яну 2018, 0:41


Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Космос

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Яну 2018, 8:32

Чак толкова перфектен не ми е Английския, че да издържа четенето на статията. :mhihi:

Добре де, аз съм сигурен, че преди имаше новини за мисия до Марс тип Лунната - фър, кац, боц там кКвото ще гледат и обратно. За около 2030-та и там се споменаваше година и половина в посока.
Що се отнася до вашия проект за Марс, да не го бъркате с онова където щяха да правят някаква станция в космоса от типа на онази във филма с Мат Деймън "Елизиум"? Защото за нея набираха доброволци и имаше много кандидати, даже моя син, който е на 9 и половина, като го чу по новините и каза, че искал да се запише и това да бил живота му като голям. :mhihi:
Но мисля събираха бая повече от 24 човека.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Космос

Мнение от Jordana » 14 Яну 2018, 9:46

Ами това за колонизацията на марс коментираме . Аз го мярнах някъде покрай темата за соца и твърденията на стинката за частната американска космическа програма :mhihi:
Сега не ми се рови да го тъърся къде точно беше описано как смятат да превземат марс , но тука има нещо :
Маск заявил о том, что SpaceX работает над созданием новой сверхтяжёлой ракеты, которая отправится на Красную планету уже в 2022 году. Ракета-носитель пока что носит кодовое название BFR. По замыслу конструкторов, она станет самой мощной ракетой в истории и превзойдёт все предыдущие разработки SpaceX и NASA.

Высота ракеты составит 106 метров, диаметр – 9 метров (для сравнения: ранее заявленные параметры – 121 метр в высоту и 12 в диаметре). У BFR будет 31 двигатель нового типа под названием Raptor. Их прототипы, впрочем, ещё не готовы: пока инженеры представили лишь топливный бак.



Ракета (кстати, с рекордной полезной нагрузкой в 150 тонн) должна будет вывести в космос межпланетный космический корабль высотой 48 метров и весом 85 тонн. Время полёта до Марса составит около 80 дней.

Само не знам термоядрените заряди с тоя първия полет ли ще ги карат или ще ги идстрелват от тук направо на марс ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Космос

Мнение от Top Gun Maverick » 16 Яну 2018, 20:31

Тук едно видео от мъглявината Орион, показано от НАСА:
https://btvnovinite.bg/article/lifestyl ... orion.html

Сега открили пък, че имало бая повече масивни звезди във времето на Големия взрив:
https://btvnovinite.bg/article/lifestyl ... ritie.html
А на 27-ми юли ще се гледала Марс като говорихме за нея. :mhihi:

Та като стана дума за толкова разпръснати елементи из космоса, то една много интересна теория за произхода на живота на Земята. Да потърся информация ме накара една новина, която чух днес по емисията на Радио 1, че открили някакви астероиди със съдържание на някакви соли и други вещества, което било основа за органичен живот и можело така е донесен на Земята:
http://nauka.offnews.bg/news/Biologiia_ ... _4313.html
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Космос

Мнение от NGneer4eto » 17 Яну 2018, 22:12

kinetism написа:10 Неща, които вероятно не знаем за Млечният път
От преди 2 дни от National Geographic :type:


Доста ме заинтригуваха две неща:
1. За тъмния ореол (Dark halo) около галактиката.
2. Масивния център на галактиката изхвърля балони с газ
Определено не съм ги чувал досега и звучат доста интересно от научна гледна точка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Космос

Мнение от Elesar74 » 18 Яну 2018, 11:50

Jordana написа:Каква е твоята теория по точно ? Аз не видях формулирана такава в нито една тема до сега . Само завоалирани надменни намеци за някакви просветени на които им е дадено да знаят нещо които другите кокошки не могат да асимилират .
Какъв точно е смисъла в съществуването на човешкия род ? Бог си е създал безмозъчни фенове за да му ръкопляскат и да не задават въпроси , това излиза от попската доктрина . То бива нарцисизъм , ама чак толкова нема нужда .

Уж си интелигентен човек и много четеш, а задаваш подобен въпрос? Аз нямам теория драги, ти и другите боравите с теории. Ти определяш хората като кокошки, не аз. Ти слагаш квалификациите "безмозъчни фенове", не аз. Кой е нарциса тук? Аз знам и не се колебая между разни мнения по този въпрос. Може и да имам пропуски и определено не знам всичко, но това, което знам, е истина и то не някаква сложна такава, а проверена истина. Именно, че този свят и ние в частност, сме създадени не от нищото, а от вечния Бог, с определена цел и смисъл. Целта е да живеем вечно на земята, да я владеем и управляваме и да живеем в общение и връзка със своя Създател. Всичко това, слънцето, звездите, небето, земята, растенията, животните, природата изобщо, е създадено заради нас, да ни служи, да ни заобикаля и да ни насочва към това, кой е нашият Създател. Свидетелството на заобикалящият ни свят, е толкова силно, че за него дори не са необходими думи. Няма нужда някое животно да ти проговори и да ти каже, моят създател е Бог. Понеже същият Бог, ни е дал разум, съзнание, съвест, интелект, все неща, които ни отделят от останалите живи същества, неща, които ни приближават при Бога, понеже сме създадени по Негов образ и подобие, венец и слава на цялото творение. Замислял ли си се, защо всички животни се страхуват от човека например? Което е в диаметрална противоположност със съвременните теории, които натикват човека и неговият произход, в калта и го сравняват с най-простите живи организми. Едно унизително и долно състояние. Независимо колко си умен и за какъв се мислиш, твоите прародители са едноклетъчните. Твоят произход е в калта. Комфортна позиция, няма що. Не съзнава ли никой това? Да, човек трябва да избере на какво да вярва, на това, което му казва науката, контролирана и финансирана от международни корпорации и конгломерати или това, което е казал Бог. Няма среден път. И аз съм избрал. Нещо повече, дадох ти прости примери, с които да докажеш своята позиция, но ти не го правиш. Предпочиташ да поставиш разговора на лична основа, пък даже не ме познаваш, а ми приписваш нарцистични уклони. Това ли са ти доводите? А аз мога да го направя предложения експеримент, вкл. пред теб, имам няколко дъна тука, ще се намери и памет, процесори старички, кабелчета, захранване даже, да направим този експеримент? От теб пиратките. Но няма да искаш, сигурен съм, защото знаеш какъв ще е резултата. Разпилени, разпарчетосани и разбити компоненти, разхвърчали се навсякъде, за нищо не ставащи повече. Интересно как с един такъв взрив и подходящ изходен материал, се постига точно обратния ефект на това, което е станало в момента на Големият взрив, при непознат изходен материал и неконтролиран процес, във време. Излиза, че ти вярваш на неща, които не могат да бъдат проверени и доказани по никакъв начин, а моята вяра може да бъде проверена с прости действия. Излиза, че писаното в Библията подхожда на реалността, както пише например, че видовете са създадени в строги граници и дори според днешната наука, излизането от тези граници е вредно, непродуктивно и като цяло неестествено. А пак според съвременната наука прескачането от вид във вид не само не е проблем, но и е задължително условие за еволюцията. Което си е живо противоречие с казаното за мутациите, от същата тази наука. Интересно е как уж критично мислещи хора, не могат да се откъснат от инерцията и посоката на стадото. После Бог имал безмозъчни фенове. А хората, които не мръдват и на милиметър от официално заявените научни постулати и принципи, къде им е критичното мислене, къде са неудобните въпроси, къде е съмнението в тези теории? Никъде. Следователно, безмозъчните фенове, са в стадото.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook