Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: Astra j 1.4 t

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от b.bonev » 01 Дек 2017, 21:40

Тука като гледам отговорите май повечето хора не са склонни да се разделят със стария "дръгел",освен ако не го осребрят за минимум 50% от вложенията си по него. В резултат на това пред блоковите пространства, а и не само са пълни с разни "мечти" от края на 80те до към 2000г., които никога няма да тръгнат отново, но и собствениците не ги продават. Интересен парадокс. После ще говорим за екология.
"Не Русия е проблемът на света в момента. Проблем са самозабравили се бездушни хора, които управляват Запада. Утре ще измислят още нещо. Това са някакви "зомбита", които само се стремят да рушат. Не знам до кога ще е възможно Русия да ги възпира, дори с цената на самоунищожение. Но ще направим каквото можем..."- завърши Путин.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от sixstraight » 01 Дек 2017, 22:13

dextuar написа:
exvitermini написа:
sixstraight написа:Оооо да сравняваш нова е класа със е34 сега ще ти сипят с големия черпак феновете на шкода и дачия :mhihi:

Иначе за смяна на е34 с по-нова кола заради икономия екология предавателни числа това може да се постигне и на е34 само трябва да има желание, сигурност може би не може да стане по-сигурна, но има едно голямо НО и то е че по-принцип бмв не са толкова сигурни по-добре нещо с предно шкода, дачия и тн.


Аз мисля, че сигурността на един автомобил е в главата на водача му.
Ти може да си супер водач, но как ще попречиш на леля Мирче да не те нахендри някъде и направи на консерва с Х6-цата?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


То това се случи вече сега сменяваме купе и продължаваме напред, каквото ти е писано това е ако искаш карай най-сигурната кола
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от Maxmadness » 02 Дек 2017, 3:52

НЕ.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от DLVasilev » 02 Дек 2017, 22:49

sixstraight написа:
dextuar написа:
exvitermini написа:
sixstraight написа:Оооо да сравняваш нова е класа със е34 сега ще ти сипят с големия черпак феновете на шкода и дачия :mhihi:

Иначе за смяна на е34 с по-нова кола заради икономия екология предавателни числа това може да се постигне и на е34 само трябва да има желание, сигурност може би не може да стане по-сигурна, но има едно голямо НО и то е че по-принцип бмв не са толкова сигурни по-добре нещо с предно шкода, дачия и тн.


Аз мисля, че сигурността на един автомобил е в главата на водача му.
Ти може да си супер водач, но как ще попречиш на леля Мирче да не те нахендри някъде и направи на консерва с Х6-цата?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


То това се случи вече сега сменяваме купе и продължаваме напред, каквото ти е писано това е ако искаш карай най-сигурната кола

Кажи ми честно направи ли го на пастет тоо леген :twisted:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от sixstraight » 03 Дек 2017, 0:19

Не съм го гледал много не изглеждаше зле, моята изглеждаше по-зле въпроса е защо са толкова неадекватни хората - минава на червено, не ме вижда че приближавам и не прави никакви корекции, удрям го той се движи с 10км завърта се и се качи на бордюра и се удари в колче отпред без да натисне спирачките. Колкото повече стават модерни колите с автопилот темпомат дистроник и тн. толкова повече деградират тия хора :kuku:
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от DLVasilev » 03 Дек 2017, 0:34

много вярна приказка за съжаление...
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от michev » 03 Дек 2017, 1:10

bum_bum написа:Трима познавам, които имат много хубави и сравнително нови коли и си купиха компакти. Двамата 323, другия 1.9. И посмъртно не се качват на другите си коли. А едната е М5

Иначе аз в сравнение с времето през което съм го притежавал съм дал съвсем скромна сума за поддръжка сравнено с това, ако беше по-нов модел и го бях поддържал с части от Камор и Дару.

В общи линии за мен излиза по-добре да караш стар дъргел и да го поддържаш с оригинални части от по-нова с "оригинални от един много точен колега".

И аз от година имам компакт, от последните, доста натоварен с екстри, с 1,9 мотора. Ами и аз само него си карам /другите 2 БМВ-та я съм им врътнал по 3000 км тази година, я не/, допадна ми някак си, пък нека да не стават :D
only rear wheel drive

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от (bubsa) » 03 Дек 2017, 10:01

Стига да ми е влязла мухата в главата продавам всичко за да постигна това което съм си наумил :mhihi: Нямам ли някаква "добра" идея не продавам независимо от цената.
Ако сметна последно време колко пари съм назад от тези бързи и изгодни сделки
е ме заболи главата много сериозно :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от Dextuar » 03 Дек 2017, 11:33

За всички фенове, които загърбиха Дачията за нова Шкода :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от Don_Diego » 03 Дек 2017, 12:14

Ако някога имам възможност да си купя М760Li, то никога не бих продал тази кола. Най-маниашката и емоционална кола, която съм карал. Брутална мощ (тази кола е плашещо бърза) опакована в невероятен лукс - перфектна every day бегачка. Качваш се, палиш и усмивката грейва на лицето ти и най-важното - когато влезеш от колата се обръщаш просто за да я погледнеш пак!
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от c04 » 03 Дек 2017, 20:40

А вече и за тези, които не са загърбили Дачията :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от host » 03 Дек 2017, 20:47

съжалявам, че няма да коментирам автомобилите, но този типаж е сред най-безформените и промити от "комерса" водещи някога попадали пред очите ми , включително и епизодите му за собственото му Порше

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от rve » 03 Дек 2017, 21:24

Изобщо не ми минава през главата подобна еретична мисъл. Нагласил съм си я колата с модове по вкус и всеки ден й се радвам не по-малко от първия ден, в който се качих в нея преди почти... 8 години :) Да не говорим, че и от пазарна гледна точка няма смисъл продажбата, защото цената й уверено върви нагоре. Решил съм да си взема друга кола за да я позапазя малко повече 46-цата (че гони 300к), но за нищо на света не бих я продал. Просто няма друг модел на мараката, който да ме е грабнал повече. Карал съм и М4 и М2 - мерси, ама не са мойта бира.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 202
Регистриран на: 23.11.2010
Местоположение: Ел Марконе
Пол: Мъж
Кара: E46i

Re: Ще продадете ли колата си за точната сума... НА МОМЕНТА?

Мнение от NIKMAN » 03 Дек 2017, 21:35

Продавам я на момента за точната сума, но не я щат защото за тези пари щели да си купят Опел корса-нов внос. Е така стоят нещата с продаването на момента за точната сума.
Изображение Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook