Черен петък ли е черния петък в България?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Реален ли е черният петък в Бълария?

Да
9
5%
Не
96
54%
Донякъде защото все още е пълно със злоупотреби от продавачите
72
41%
 
Общо гласове : 177
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Kurtov » 20 Ное 2018, 10:24

Сега цените са най-високи.
В България черен петък няма, с малки изключения.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от dan-dam » 20 Ное 2018, 11:09

Аз се оглеждам за машинка за подстригване, че старият ми Филипс вече направи 4 години. Все още работи безотказно, но искам нещо на батерия.
Също така ще взема и една машинка за вакуумиране, че тези пастърми и луканки трябва да се съхраняват някак :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Knoxville_ » 20 Ное 2018, 11:28

Аз купих тази преди почти 2 години, но за 40 лева. Изчакай да мине черния паток и пробвай :ok:
https://www.emag.bg/mashinka-za-podstri ... ction=view

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от alekangg » 20 Ное 2018, 11:55

Аз чакам самолетни билети, миналата година купих 7-8, да видим тая.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от acho.rs » 20 Ное 2018, 17:44

90% е майтап, 10% от стоките наистина си струват. Трябва доста да си запознат и да знаеш какво точно търсиш. Лаптопи, монитори и най-вече телевизори трябва много да се внимава, защото всяка година търпят голямо развитие и от излизането, например на OLEDa през април, до края на живот на модела 10 месеца по-късно цената не рядко пада на 50% и без черни петъци.
С бялата техника е по-лесно - нито се измисля нещо ново, нито и пада цената през годината, нито работи по 12 часа на ден, като мостра

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от dan-dam » 21 Ное 2018, 10:41

Knoxville_ написа:Аз купих тази преди почти 2 години, но за 40 лева. Изчакай да мине черния паток и пробвай :ok:
https://www.emag.bg/mashinka-za-podstri ... ction=view

В тази съм се загледал за сега :yes:
https://www.emag.bg/mashinka-za-podstri ... DQZ2CBBBM/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Knoxville_ » 21 Ное 2018, 10:55

Доста по-добре е :yes:
На мен бюджетът ми беше 50 лева, затова дадох и моята като пример :mhihi: А и на мен не са ми нужни 90 минути автономна работа както и приставки за брада и т.н. Но определено е доста добра.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Don_Diego » 21 Ное 2018, 12:15

:OT: Аз си взех машинка от промоциите на някоя бензиностанция (не помня вече коя), по спомен беше на 50 или повече процента намалена. https://www.carrera.de/en/grooming/carr ... r-622.html
Уникална е, даже като ходя да се подстригвам я нося защото мога да я регулирам на идеалната дължина. Фризьорката все ме кара да и я подарявам :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от TNT » 21 Ное 2018, 12:18

Аз съм с тази с приставките за брада, ама без приставка за брада :mhihi: От 2 години и половина. Нямам проблеми, не съм забелязал разлика в батерията. Много държи. Турбо режима също е добър. Направо полудява :mhihi: Без приставката за брада беше 10-ина лева по-евтина преди. Потърси същата без. Разлика в ножчетата спрямо други машинки не намирам много (ама и аз малко оплешивявам де :mhihi: ), но за турбото си заслужава.

Преди имаше и някаква схема с гаранцията. Регистрирах я във сайта на Филипс ли... къде беше, не помня. И се удължаваше гаранцията.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Bogat-Beden » 21 Ное 2018, 13:54

С риск да ме освиркат, ще призова - За бога, братя, не купувайте от Емаг! :nono: :censored: :banghead:
Лесно вземат парите, обаче ако продуктът е дефектен ( в много голям процент от случаите..) , вземането на парите обратно е голяма мъка!
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от dan-dam » 21 Ное 2018, 14:13

TNT написа:Аз съм с тази с приставките за брада, ама без приставка за брада :mhihi: От 2 години и половина. Нямам проблеми, не съм забелязал разлика в батерията. Много държи. Турбо режима също е добър. Направо полудява :mhihi: Без приставката за брада беше 10-ина лева по-евтина преди. Потърси същата без. Разлика в ножчетата спрямо други машинки не намирам много (ама и аз малко оплешивявам де :mhihi: ), но за турбото си заслужава.

Преди имаше и някаква схема с гаранцията. Регистрирах я във сайта на Филипс ли... къде беше, не помня. И се удължаваше гаранцията.


Аз съм загледал тази с приставка за брада, понеже от 6-7 години лицето ми не е виждало самобръсначка. Поддържам брадата с машинка. Също така се подстригвам през 7-8 дена. Та за това съм отпуснал една идея повече бюджета. ползвам я често и искам да е удобна. Това е причината и да искам с батерия, че да опъвам кабели всяка седмица ме дразни :)

Bogat-Beden написа:С риск да ме освиркат, ще призова - За бога, братя, не купувайте от Емаг! :nono: :censored: :banghead:
Лесно вземат парите, обаче ако продуктът е дефектен ( в много голям процент от случаите..) , вземането на парите обратно е голяма мъка!

:yes:
Като цяло ги разглеждам там, понеже имат добри ревюта в общия случай.
Иначе си проверявам цената на още няколко места.
А и не ми е спешно, та и да изпусна в петък "далаверата" не е проблем. Не мисля да навивам аларми и да дебна 2-те бройки, които ще пуснат :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 19.03.2008

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от boris_dy » 21 Ное 2018, 14:38

Тва Емаг-а е странно животно... преди 2 години трябваше да си купувам телевизор и след като си избрах кой модел ще е, започнах да следя по магазините цените... В техно веригите конкретния модел беше 1700, а в Деком 1800. Гледам Емаг - 2300 :kuku: След 2-3 часа пак гледам....1430 лв :clap: Натискам - КУПИ и ми приеха поръчката. След 5 минути цената пак 2300... и така си остана! Малко бях притеснен кво ще дойде на вратата въпреки, че имаше опция за преглед, ама на тв кво да му преглеждаш освен да не е счупен панела. В крайна сметка още си работи....

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 19.11.2018

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Jarvis » 21 Ное 2018, 15:30

При теб ще да е бил някакъв бъг.
Странна работа е там де, миналата година по това време си купих Макбук еър на под 1500лв, тази година, абсолютно същия модел под 1900 хич го няма?! Сега гледам Айфони - ми последните две седмици цената всеки ден е променена с по стотина лева нагоре-долу. Доларът не мърда чак толкова, че да влияе до такива граници.
Но каквото съм купил от там проблеми не съм имал, а имам вече над десетина неща... засега съм доволен от магазина.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от frizzante » 21 Ное 2018, 15:53

boris_dy написа:Тва Емаг-а е странно животно... преди 2 години трябваше да си купувам телевизор и след като си избрах кой модел ще е, започнах да следя по магазините цените... В техно веригите конкретния модел беше 1700, а в Деком 1800. Гледам Емаг - 2300 :kuku: След 2-3 часа пак гледам....1430 лв :clap: Натискам - КУПИ и ми приеха поръчката. След 5 минути цената пак 2300... и така си остана! Малко бях притеснен кво ще дойде на вратата въпреки, че имаше опция за преглед, ама на тв кво да му преглеждаш освен да не е счупен панела. В крайна сметка още си работи....
Същото ми се случи с едни тонколони. Не ми бях зор и просто ги бях сложил в "любими" в Емаг-а. Навсякъде бяха 400+ лв. Чат пат проверявах и в един момент хоп 299 лв. Праснах поръчката, всичко точно. След няма и час цената беше 429 лв. Не знам какъв е принципа на работата им, но понякога изпадат неща.
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от TNT » 21 Ное 2018, 16:15

Аз пък миналата година на черен петък си купих 2 зимни якета за 2лв (само доставката) :mhihi: Мислех си, че е грешка да са 0лв, ама дойдоха. Бяха гадни, само един размер, Lee Cooper. Ама толкова гадни, че за 3 месеца в олх, само едното продадох за 30лв :mhihi: Сега обаче съм 28лв напред и имам едно яке :ok: Сайта е mymall.bg . Имат някакъв договор със sportsdirect изглежда, 99% от нещата са от там.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook