Черен петък ли е черния петък в България?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Реален ли е черният петък в Бълария?

Да
9
5%
Не
96
54%
Донякъде защото все още е пълно със злоупотреби от продавачите
72
41%
 
Общо гласове : 177
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Borymeckata » 26 Ное 2017, 10:03

Така е, ако наистина ти тряба нещо - купуваш си го, няма да чакаш "черния петък". Пък ако не ти трябва - и на половина да го намалят - за какво ти е, само да ти се търкаля из дома... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Binev_OuT » 26 Ное 2017, 11:22

Тука по Германия е същата пумия.
Преди месец и малко си взех се-то 128ца за 439евро , оня ден намален струваше 459евро
Исках да си взема някой и друг парцал че не съм си купувал от година и горница нищо , като уточнявам че не съм следил цени преди това - нищо не ми се видя на добра оферта. Всичко е бошлаф работа.
За сметка на това си купих 7л кастрол 5в40 и всички филтри за 95евро от магазин не участващ в “черния петък” , ей тъй просто на фактурата ми написаха -45евро без да съм се пазарил или каквото и да било.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от TNT » 27 Ное 2017, 15:22

Изображение :ok:

На толкова картинки се нагледах в интернет от петък насам, че никой не може да ме убеди колко е истински черния петък в България. Реални намаления към мошеници са 1:10 сигурно.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Cyberloner » 27 Ное 2017, 15:58

За Jysk мога да потвърдя, че намаленията са им верни, бях набелязал една масичка за 250 кинта, преди 2 седмици беше на 130, а я взех в петък за 75.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от k.milanov » 27 Ное 2017, 19:36

1-2 седмици преди черния петък гледах в емаг xbox one + forza horizon 3 беше 530лв. На черния петък беше 520лв намален УЖ от 600 :mhihi:
Е имаше и XBOX ONE гол без игра за 300, но я е имало една бройка, я не :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Knoxville_ » 28 Ное 2017, 9:16

Аз купих храна на кучето за 75 лева. Обикновено е между 100 и 110 :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Е.Димитров » 29 Ное 2017, 16:05

Аз си купих лаптопа преди "черният петък", въпреки, че всички ми обясняваха да видя какво ще има на този ден по магазините.
Добре че го взех, защото този модел се изчерпа, а по магазини и емаг нямаше с подобни параметри на близка цена.
Все пак и мен леко ме хвана истерията и поразрових из емаг и си харесах една външна записвачка, че на моят няма такова

https://www.emag.bg/dvd-vynshna-zapisva ... DTMKY3BBM/

Обаче каква истерия имаше около техно магазините...

На другия ден, 25.11 бях в Алати и се оказа, че правили 15% отстъпка на всичко, с изключение на тези стоки, които са в промо.
Награбих едно шкафче с мивка за баня, плочки за стени за баня около 11 кашона и за под 2 кашона и половина, малко смесители за мивка и баня и това е. Доволен съм :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от DigitalExile » 29 Ное 2017, 20:31

Тая записвачка грам не си струва, една кутийка за записвачка е към 15-20 лв, а записвачките от лаптопите буквално ги подаряват по повечето сервизи за лаптопи.. просто защото имат твърде много

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 329
Регистриран на: 24.08.2008
Местоположение: Мездра
Пол: Мъж

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от KUM4o » 29 Ное 2017, 20:54

Ние се записахме с второ столче за другата кола за лапето. Преди 2 години го купихме за 200лв сега от 200 го бяха намалили на 144 доволен съм.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от bam-bam » 19 Дек 2017, 18:32

Просто за инфо да си гледате внимателно какво поръчвате и какво пристига от Емаг ...

Автор: Fifata
Дата: 19-12-17 11:26

Здравейте приятели!

Да ви разкажа какво ми се случи вчера и да предупредя всеки който иска да си купува нещо онлайн.
Поръчвам си от eMAG eMAG Bulgaria #emag фотоапарат Sony Alpha A6300 и с нетърпение очаквам новата играчка да пристигне в офиса на Econt, за да си я взема и да си играя.
Получавам имейл и смс, че имам пратка и се засилвам към офиса на Еконт, за да си взема пратката.
Дават ми кашона от eMAG и виждам, че си е от Sony Alpha A6300. Разопаковам го и почвам да вадя книжки и документи от Sony Alpha A6300, обаче...
Вътре сложен апарат Sony Alpha A6000, който разликата сравнен с A6300 е 2 пъти.
Добре, че не бях платил пратката и да си я взема на доверие за вкъщи и после да си го бия апарата от главата.
Добре, че в Еконт има опция преглед и тест, иначе си бях взел апарат за за 900лв, ама да съм го платил 2000лв и после да си го бия от главата.
Като поръчвате онлайн, дори и да не е от eMAG само, а и от другите онлайн търговци си искате опция преглед и тест и гледайте внимателно какво са ви сложили в кашона!



Автор: nice2mitiu
Дата: 19-12-17 15:08

по подобен начин и аз да се излъжа да купя от "разопакованите" продукти. Поръчах си процесор Ryzen 7, който беше с доста добра цена. Отварям кутията в офиса, на нея пише Ryzen 7. Вътре на чипа обаче пише Ryzen 5. Не съм пускал оплаквания, защото не ми се занимаваше, а от опит знам, че техния съпорт е ужасен (бях поръчал нещо дребно, което го чаках 3 седмици и така и не получих отговор на 3те ми запитвания).
Явно има тарикати, където правят такива измами и като се замисля, ако използват фалшиви профили, никой не може да ги барне за нищо.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Jordana » 19 Дек 2017, 20:32

Опцията преглед на пратката се маркира от изпратилия пратката а не от получателя . Ако не е маркирана и челна стойка да направиш в еконт няма да ти разрешат проверка . Отделно че много от продавачите си връзват гащите с таксата за транспорт която трябва да се заплати преди прегледа , ако откажете пратката след прегледа но може и продавача да приеме това за негова сметка . Тези неща е добре да се уточняват като поръчвате нещо а не на място при получаване . Аз съм поръчвал два пъти от емаг и то скъпи неща по 400-500 лв и си дойдоха в съответствие . Но това бе още като отвориха преди години .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от shlosera » 19 Дек 2017, 20:59

Опцията за преглед, ако я няма служителя в еконт звъни на подателя, пита го дали разрешава пратката да бъде прегледана, ако позволи гледаш, ако не по-добре я връщай :-D

Изпратено от моят E2105 с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от b0bituy » 24 Дек 2017, 19:34

Ако опцията получател/получател е маркирана, но не съм сигурен в стоката ги карам да звънят на подателя и да я махне. Ако не е както описаното двете посоки да са за негова сметка. Ако не се съгласи да си плаща двете посоки..
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Borymeckata » 20 Ное 2018, 9:27

Отново наближава - я кажете кой в какво се е прицелил?

На мен ми трябва много малък хладилник (минибар), като ония в хотелите. Ако някой може да препоръча оферта... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Черен петък ли е черния петък в България?

Мнение от Дидо85 » 20 Ное 2018, 10:23

Аз оглеждам за нов телевизор, но ако няма добри оферти може и да изчакам след коледните празници.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook