Пазара на труда

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Пазара на труда

Мнение от pampo » 29 Ное 2017, 14:51

Обаче ако биткойните беха поънАли, сега щеше да има един хой...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пазара на труда

Мнение от bum_bum » 29 Ное 2017, 15:07

top написа:Плащам си всички данъци, всичко ми е с договор и по банков път. Ремонта ще го видя, надявам се да е козметичен и да мина с едно пребоядисване и почистване :)


Не знам как седи въпросът с ФЛ, но предполагам ремонтът после ти е разход за да си намалиш данъчната ставка. Също така партидите ако са на твое име би могъл да намаляваш данъка с тяхната месечна стойност.
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пазара на труда

Мнение от TNT » 29 Ное 2017, 20:40

Е.Димитров написа:Е що?
Колко е лихвата в банката към момента- 0.01%
Елементарна сметка излиза, че ако вземеш един имот за около да кажем 100К лева, с ремонта да дадеш още около 12-15к лева и наема около 400 лева, тогава излиза съпоставено, че лихвата на тези около 115к лева е около 3-4%.

+ В дългосрочен план растат и цените на имотите. Сега пак някой може да ми изкара графика за цените от 2009 след супер голяма криза, но никой не ми обяснява как апартамента ми за 20 години е с нараснала стойност над 4 пъти :ok:

А и ако ще да фалират половината банки, апартамента си е там. Фалиралата банка няма да дойде с багера и да ти го бутне. А има и кешфлоу :ok:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Пазара на труда

Мнение от Borymeckata » 30 Ное 2017, 8:56

Вижте как от пазара на ТРУДА плааавно преминахме към ИНВЕСТИЦИИТЕ. Знаех си аз, че в този форум не сме много по бачкането... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Пазара на труда

Мнение от K_Ilkov » 30 Ное 2017, 9:15

Както казваше един колега - Работата и в сутиен да ми я сложат пак няма да я пипна! :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Пазара на труда

Мнение от ukelichko » 30 Ное 2017, 9:24

Да бачкат маймуните, та да станат Ора. Аз съм роден за бизнесмен и акъла го имам, само нЕмам парите. В тая връзка, да има някой да ми даде един милион на заем? Знам една страшна далавера. :lol: :lol: :lol:

Какво ставало, когато се срещнат човек с опит с такъв, който има пари. Обикновено този с опита си тръгва с пари, а този с парите си тръгва с опит :D
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Пазара на труда

Мнение от K_Ilkov » 30 Ное 2017, 9:26

ukelichko написа:Какво ставало, когато се срещнат човек с опит с такъв, който има пари. Обикновено този с опита си тръгва с пари, а този с парите си тръгва с опит :D

:mhihi:

Сега като забогатеят хората от биткойна ще има много нуждаещи се от опит :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Пазара на труда

Мнение от Knoxville_ » 30 Ное 2017, 9:55

@borymechkata, споко, това е работа, не е кон, че да избяга :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Пазара на труда

Мнение от ukelichko » 30 Ное 2017, 11:21

Според градските легенди, когато един виден мутряга от нашия град влизал в затвора, го информирали за офертата, че ако работи, всеки два дни от присъдата ще му се броят за три. На тази оферта той отговорил:
- Що си не ебетЕ майката! Аз съм дошъл в затвора да лежа, не да ви бачкам :D
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Пазара на труда

Мнение от Мордехай » 30 Ное 2017, 11:50

Ебаси и аз тръгнáх да се ориентирам към наемите, па то се оказá, че много рентиери, много нещо. Аз пък понеже съм малко тъп и мързелив, не мога да си намеря из източната част едно хале като хората, нит под наем, нит за продажба. Ужким пазара на труда зле, ора нема, па всичко пълно и навсекъде работат. С изключение на мързелите от форума де.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Пазара на труда

Мнение от ukelichko » 30 Ное 2017, 12:10

Да бе, да...мързелите от форума. Ами като всички сме супер аристократи и свръх богати в тоя форум, за какво да работим. Тука всички в момента държат поне по сто биткоина на склад, имат по два апартамента и две вили или по 500 квадратa къща. Ако си купиш часовник под 1500 лева, парфюм под 250 лева и уиски по-ветино от 70 кинта, администраторите те наказват един месец без достъп до форума, за просия :D
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Пазара на труда

Мнение от Borymeckata » 30 Ное 2017, 12:41

ukelichko написа:Да бе, да...мързелите от форума. Ами като всички сме супер аристократи и свръх богати в тоя форум, за какво да работим. Тука всички в момента държат поне по сто биткоина на склад, имат по два апартамента и две вили или по 500 квадратa къща. Ако си купиш часовник под 1500 лева, парфюм под 250 лева и уиски по-ветино от 70 кинта, администраторите те наказват един месец без достъп до форума, за просия :D

Всичко е така, само с тия биткоини не мога да "вляза в крак". Четох из мрежата и пак не разбрах какво представлява това и как се добива... :dunno: :dunno: Колкото повече чета и слушам за виртуални и крипто- валути, толкова в мен се затвърждава убеждението, че трябва да накупя златни монети, да ги затворя херметично в буркан на винт и да ги закопая на Крушов баир по месечина... Знам, че не звучи особено напредничаво, но така ги виждам дългосрочните финансови инвестиции с нулева доходност, нисък риск и потенциално добра ликвидност...
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пазара на труда

Мнение от TNT » 06 Дек 2017, 16:56

Да възобновим малко темата и защо на българите все не им стигат парите :ok: :ok: :ok:

Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Пазара на труда

Мнение от Don_Diego » 06 Дек 2017, 21:56

Изкуствено са завишени цените - на вип сепаретата надуват още 25-30% на цената :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Пазара на труда

Мнение от Jordana » 06 Дек 2017, 22:10

Домашняка май не влиза в тая сметка с разходите . Там кирията е почти пълна , та място в тая статистиката няма :mhihi:
Последна промяна Jordana на 06 Дек 2017, 22:11, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: mirko0

Последни теми
Facebook