Григор Димитров

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Григор Димитров

Мнение от adovet » 04 Сеп 2019, 13:54

Кой каквото и да си говори на дали скоро ще имаме толкова добър тенесист като Григор. Да се говори за който и да е тенесист в топ 100, че е посредствен е просто несериозно.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Григор Димитров

Мнение от madafaka_donkele » 04 Сеп 2019, 14:31

Всички които постоянно са в топ 10 са добрите и непосредствените. Всичко извън топ 10 до топ 100 000 000 е просто пълнеж. Тази година имаш късмет и си калитко топ 5. Догодина ти късат дупарата под път и над път топ 100 и т.н. Рекламодатели и медии се вълнуват и новините винаги са свързани с топ 10 хората, никой не го вълнува, че тази година си 105-и, догодина си мръднал до 95-и и вече си голямата работа в топ 100 :mhihi: Тва са фактите, дали ще го харесваме или не, колко е вървежен сред женската аудитория не е важно. Не си вади парите, като модел или евач, а като тенисист, затва е важно постоянно да се представя добре, а не епизодично. Не си ли постоянен, ми сори ама си посредствен и половина. То си е и за него - ако играЙ, шИ пИчелИ, като нИ играЙ шИ го духа. Милионите, които ги е изтървал от наградни фондове и рекламни договори са си негова загуба. Вместо 20, сега можеше да има 40-50, ама на калвата ракета космоса ѝ пречел, та и неговата същата. Ама ни е единствен. И? Дайте да му пуснем DMS Гришо и да му съберем парички за изгубени ползи :mhihi:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Григор Димитров

Мнение от Jordana » 04 Сеп 2019, 14:32

То това е проблема че само "играе " с големите а не ги побеждава . Аз не вярвам и на него самия да му е особено приятно от тия резултати но това е положението . В момента е на 28 години , сега му е момента да печели турнири и да радва публиката . Федерер на 25 е №1 , нашия е толкова непостоянен в резултатите си че на моменти се чудиш Григор ли е или не е Григор :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: Григор Димитров

Мнение от Georgi_G » 04 Сеп 2019, 14:36

В Хасково тази сутрин са се поздравявали с "Григор воскресе" :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Re: Григор Димитров

Мнение от xela » 04 Сеп 2019, 15:29

Спокойно, до края на седмицата вероятно ще падне, дали в петък или неделя все тая. Ще имате матерял за хейт.
Пък ако все пак бие, “той само контузени може да бие”, “срам ме е от публиката”, “добре, че беше съдията”.
В крайна сметка едно “знаех си” също ще е достатъчно.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Григор Димитров

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Сеп 2019, 18:59

Някой написа нещо абсолютно грешно, че срещу силните нашия играел и следващия слабак го ступвал. Не, ступаха го бая слабаци, но срещу силните НИКОГА не е играел. Аз съм му запомнил само един такъв мач и то срещу Надал когато на 1/2 финала на Аустрейлиън Оупън общо взето сам се би защото имаше шанс за пробив в прешаващия сет и обърка адски лесна топка. Срещу силните нашия има всичко на всичко 2 победи от не знам колко мача и едната бе снощи, едвам, едвам и то срещу подобие на Федерер, но това не я прави по-маловажна, просто казвам, че той не играе срещу големите никога. Срещу Джокович също веднъж би и то онзи игра от онези си мачове в които не знае къде се намира, типично з анего когато няма стимул да мачка или има лека контузия. Това са силните, всички останали извън тия тримата не спадат към силните. Другите са средна работа играчи като , Анди Мъри, Доминик Тийм, Раунич и т.н. после идват разни като нашия, които само се лутат и веднъж са направили силно класиране за годината когато тия силните са били контузени.
Сега мисля, че ще бие Медведев или поне така ми се иска, понеже кога ако не сега? За Австралия Джокович ще е на 100%-та да защитава титла, Федерер ще е почивал цяла зима дасе готив за тоя турнир, Надал също ще е отпочинал и колкото и да го няма на твърдо ще е свеж и се представя добре там. Нашият ще има далеч по-голям шанс да го бие сега на финала, отколкото да отстрани който и да е от тия тримата на пролет. После за Ролан Гарос го няма никакъв, за Уимбълдън също. Та кога ако не сега? Има сили, на 28 е, тези 3 сета всъщност бяха за малко повече от 3 часа и далеч не е като финала на Уимбълдън между Джокович и Федерер, та не може да е толкова изморен.
Дано спечели турнира и да има с какво да се гордеем всички тогава. Във всички останали случаи скептиците и критиците му ще са прави и той ще си остане посредствен тенесист. И не знам защо мислите, че всички, които го критикуват са негови хейтъри. Просто много хора ги е яд, че виждаха в него бъдеща звезда, а той точно в най-важния момент се срина. Нещо подобно на Божинката, който харесвах толкова като бе на 15-18, но после стана пълно леке и хаймана, която от в най-добрите отбори почна да се изявява само по медиите. Гришо поне не е тъпунгер и не се занимава с нашите чалга-миндили тука, но то и спорта му е далеч по-интелигентен де. Но наистина и в топ 100 да си пак може да си крайно посредствен тенесист. Това не е както във футбола да ги разделиш 10-те най-добри отбора и все едно всичките им 100 полеви играча да ги съпоставиш с топ 100 в тениса. Много повече като бройки са футболистите, а тениса е различно нещо. Някой много вярно каза, че медиите следят постоянните топ 10 и от време на време някой като Григор за кратко когато му е пика. Сега всички пак ще заговорят за него защото е турнир от шлема това и ако го спечели си гарантира цяла година медийно внимание както и влизане в топ 10. Хайде медиите по принцип се вълнуват и от някои до топ 25 защото често там има младоци, които сега изгряват или силни тенесисити, които са били контузени и са пропуснали половин или цял сезон. Както Джокович миналата година и се върна отупвайки всички и стана номер едно. Та едно е да си Джокович на 20-то място, друго е да си Циципас или Кириос на 20-то.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Григор Димитров

Мнение от adovet » 04 Сеп 2019, 19:25

Малееее като Ви чета писанията направо падам, пичове Вие въобще знаете ли какво е да си в 100те най добри в света. Нямате си и понятие от този спорт ама големи експерти се барате. Типично по български

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Григор Димитров

Мнение от Jordana » 04 Сеп 2019, 19:36

Ами той швейцареца с травма на гърба , масажи това-онова , чекръкчия вика през мача . Тоя Мечкаров ли ..Медведев ли и той контузен , едвам бие Вавринка ....Май сега е момента нашия лъв да разкъса още едно болно и недъгаво животно от стадото :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от pampo » 04 Сеп 2019, 23:49

Добре, че всички останали, особено тук у форума, са едни истински настървени мъжкари, не такива чакали като Гришо, иначе страната ни щеше да е в доста кофти политическо и икономическо състояние... Сички тука сме в топ 3, само тоя се дави у посредственост...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от Superexstatic » 05 Сеп 2019, 8:41

adovet написа:Малееее като Ви чета писанията направо падам, пичове Вие въобще знаете ли какво е да си в 100те най добри в света.



От "анализите" им си личи, че са били освободени от физическо. Как да знаят?
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Григор Димитров

Мнение от dan-dam » 05 Сеп 2019, 10:25

adovet написа:Малееее като Ви чета писанията направо падам, пичове Вие въобще знаете ли какво е да си в 100те най добри в света. Нямате си и понятие от този спорт ама големи експерти се барате. Типично по български

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Точно това си мислех и аз, като прочетох коментарите по-горе :yes:
Даже сега, като чета колко е лесно ме е малко яд, понеже съм близо 1.90(па тия почти всички са некви дългучи, като изключим Шварцман, Гофен и още 1-2 ма други). Та можеше вместо да уча вишО и да ходя на работа да си разцъквам тенисче и да докарвам по 100-200К доларес на година :mhihi:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Григор Димитров

Мнение от Jordana » 05 Сеп 2019, 11:02

Има професионални форуми за тенис , темата е за НЕ професионалисти каквито са всички подобни теми за футбол бокс или художествена гимнастика примерно . Поне на мен така ми се стори . Хората които никога не са стъпвали на корт не могат да имат мнение или какво ? Това си е част от спорта , коментарите , фенщината , персоналните оценки ...Ако има някакъв регламент да пишат само топ 100 от ATP ..ами кажете . Нямам нищо против няколко български тенисисти да разцъкат тука тънкостите в тоя спорт ..ама едва ли . Ако идеята е да се пеят само дитирамби за възхвала а негативното да се замита под килима ... :dunno:
Казуса с Григор е просто смешен ...до вчера му бройкаха любовниците и най важното беше с кого спал , днеска стана балканския лъв който разкъсвал на парчета противниците си :mhihi: Чета по информационните парцали , не си го измислям . Така че малко или много мненията тук са отражение на обществената нагласа към такива спортисти .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Григор Димитров

Мнение от ryan83 » 05 Сеп 2019, 15:51

madafaka_donkele написа:
Top Gun Maverick написа:Два мача има за да влезе в историята.


Забрави. Като запазена марка на нашия играе супер срещу големите и пада унижително жалко от посредствени играчи. Медведев ще го отупа ми се струва.

То нашия незнам как стигна дотук.. тва вече е невероятно :mhihi: :mhihi: и е наистина невероятно Григор да бие Федерер след като е изоставал с 2-1 сета :mhihi: :shock: :shock: Колкото и да е стар Федерер вече, е просто класа..и мой любимец.
Нещо си мисля че нашия с всеки мач с който играе вече няма шанс.. и за кви 2 мача говорите..та ако случайно отиде на финала нали трябва да бие Надал.
Там вече няма шанс! :mhihi: :mhihi: За мене тоя мач е 3-0 за Надал..!
Би Федерер и вече всички мечтаят да стане чудо и да вземе турнира.. :mhihi:
Като гледам коментарите от миналата година..не може Григор да е бил номер 5 ли беше непомня точно и след една година да е 78.. :shock: той преди 2-3 месеца беше 48-ми :mhihi: тва е защото не може да бие никой... :mhihi: :mhihi: тва е голям спад..направо срив..такова нещо не съм виждал..даже се чудя как не стигна до номер 100.. :kuku: Григор за мене е много слаб..пада от някви смешници цяла година..та той във всичките 3 големи турнира отпада още 1-ви кръг.. :mhihi: говоря за Австралия опън, Ролан Гарос и Уимбълдън..най-трудния.. не че не искам да го гледам срещу най-добрите, даже искам да го видя да вземе голям турнир...най-сетне. Трябва много мачове да вземе та да стигне до най-добрите..да влезе пак в топ 10. Не знам как ще стане тва.. :mhihi:
Искам да му видите мачовете в турнира досега..освен Федерер всички които би нашия са някви измислени :mhihi: ..единия нашия го би без игра..другия просто се отказа заради контузия :mhihi: :mhihi:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Григор Димитров

Мнение от ryan83 » 05 Сеп 2019, 16:01

Jordana написа:То това е проблема че само "играе " с големите а не ги побеждава . Аз не вярвам и на него самия да му е особено приятно от тия резултати но това е положението . В момента е на 28 години , сега му е момента да печели турнири и да радва публиката . Федерер на 25 е №1 , нашия е толкова непостоянен в резултатите си че на моменти се чудиш Григор ли е или не е Григор :dunno:

:yes: :yes:
Много искам да го видя да побеждава и да печели турнири..ама си е посредствен.. :kuku: казах че Григор е много слаб..тва е положението.
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Григор Димитров

Мнение от ryan83 » 05 Сеп 2019, 16:22

Top Gun Maverick написа:Някой написа нещо абсолютно грешно, че срещу силните нашия играел и следващия слабак го ступвал. Не, ступаха го бая слабаци, но срещу силните НИКОГА не е играел. Аз съм му запомнил само един такъв мач и то срещу Надал когато на 1/2 финала на Аустрейлиън Оупън общо взето сам се би защото имаше шанс за пробив в прешаващия сет и обърка адски лесна топка. Срещу силните нашия има всичко на всичко 2 победи от не знам колко мача и едната бе снощи, едвам, едвам и то срещу подобие на Федерер, но това не я прави по-маловажна, просто казвам, че той не играе срещу големите никога. Срещу Джокович също веднъж би и то онзи игра от онези си мачове в които не знае къде се намира, типично з анего когато няма стимул да мачка или има лека контузия. Това са силните, всички останали извън тия тримата не спадат към силните. Другите са средна работа играчи като , Анди Мъри, Доминик Тийм, Раунич и т.н. после идват разни като нашия, които само се лутат и веднъж са направили силно класиране за годината когато тия силните са били контузени.
Някой много вярно каза, че медиите следят постоянните топ 10 и от време на време някой като Григор за кратко когато му е пика. Сега всички пак ще заговорят за него защото е турнир от шлема това и ако го спечели си гарантира цяла година медийно внимание както и влизане в топ 10. Хайде медиите по принцип се вълнуват и от някои до топ 25 защото често там има младоци, които сега изгряват или силни тенесисити, които са били контузени и са пропуснали половин или цял сезон. Както Джокович миналата година и се върна отупвайки всички и стана номер едно. Та едно е да си Джокович на 20-то място, друго е да си Циципас или Кириос на 20-то.

Джокович си е Джокович..не случайно е номер 1. :yes:
Тоя мач на Гришо с Надал на Аустрелиън Опън и аз го гледах и много ме беше яд щото беше голям мач и замалко да спечели.. :yes:
Преди тва Григор имаше пак голям мач на Уимбълдън..но беше отдавна..не помня коя година беше.. та той срещу силните оттогава няма мач.. :mhihi:
Дано Григор да стигне до финала..но незнам как ще бие Надал..той мачка всичко живо.. :mhihi: :mhihi:
Който каквото иска да си говори за мене силните са до топ 20..айде най-много до топ 25-30, другите са смешници..същото е и при жените..кви топ 100 говорите.. :mhihi: :kuku:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook