Григор Димитров

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Григор Димитров

Мнение от dan-dam » 09 Фев 2018, 11:55

goshevv написа:
dan-dam написа:
bum_bum написа:Не знам какво сте го подхванали ама и аз да бях на негово място и аз нямаше да играя на тоя турнир. За къв чеп? На тоя човек капиталът му е таланта. Защо да го хаби за нещо, което няма да му донесе пари? Някой от вас утре ще иде ли на работа благотворително, щото ще работи за прослава на държавата?
...


За спечелването на турнира бил взел около 86К евро и отделно има хонорар само за участие, който е 150К долара. Около 400К наша пара за една седмица.
Сравнено с по-големите турнири не е кой знае какво, ама за родните стандарти са си пари. Та не е баш да се хаби за нищо.


Наистина ли мислиш, че тези пари са били фактор при вземането на решение да дойде да играе тук ?! Как ти се струва, дали по същото време няма още поне 3 турнира, които биха дали мило и драго да го привлекат, и няма да му дадат тройно на това ?
За трети път казвам - когато не сме наясно с нещо, не е нужно да хвърляме тъпотии във въздуха. И ако наистина масата от хора мисли така за него, е доста тъжно :)


Можеш ли да ми кажеш, на базата на какво реши това, че мисля, че парите са били фактор при вземането на решението да играе тук?!
С кое от това, което съм написал не съм наясно и е тъпотия хвърлена във въздуха?!
Аз просто констатирам и отговарям на bum. Това е факт. Взел ли ги е тези пари-взел ги е(заслужени и изкарани с талант, много труд и пот, разбира се). Просто отговорих на bum, защото не е играл благотворително.
Също така съм написал, че тези пари не са кой знае какво в сравнение с други турнири, така, че няма какво да ми се струва. Написал съм го ясно(явно не и за теб)

Правиш си някакви съчинения без картинка даже ;)

Аз не го упреквам, не го съдя, напротив. И ти, ако беше наясно с мнението, което съм написал по- назад...

dan-dam написа:...Аз си го подкрепям, следя му мачовете, гледам ги. Ама нещо се “контузи” май за турнира в София. За което не го обвинявам де. Още от първата година този търнир върви назад. Още преди месец четох, че турнирът май няма да го бъде, отдръпнали са се спонсори и т.н...


...може би нямаше да хвърляш тъпотии във въздуха.

И не е лошо да напишеш и прочетеш подчертаното отгоре още няколко пъти. Явно три не са ти достатъчни. Не мислиш ли, че е малко глупаво и иронично да ме обвиняваш, че не съм наясно с нещо, пък в случая точно ти да си този, който не е наясно(с мнението ми за Григор и какво мисля за него) и да ме обвиняваш в неща, които НЕ мисля?

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 17.04.2013
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от goshevv » 12 Фев 2018, 16:26

Още веднъж напиши и подчертай КОЛКО МНОГО не съм наясно, но това няма да промени факта, че мнението ти е изключително тъпо и плоско, и като такова, го коментирах.
Тънко подчертаваме колко е взел от турнира миналата година и че, видиш ли, не бил играл благотворително. После скачаме, че ние винаги сме го подкрепяли и гледаме мачовете му, разбираш ли :lol: Ама защо трябва да го споменаваш дори ?! Сметка ли му правиш, що ли ? На някой е длъжен ли ? Държавата да му е помогнала с нещо, или аз не съм осведомен ?
Докато сме такива тънкачи и разбирачи, ще продължавам да казвам, че НЕ заслужаваме такива спортисти и звезди. Сами са стигнали до там, където са и не е нужно капацитети като теб да смятат колко пари получават, за да играят в родната си страна :)
Иди да сметнеш колко пари ще вземе от турнира в Ротердам :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Григор Димитров

Мнение от E34 » 12 Фев 2018, 22:23

Гришльо ми падна в очите. Не че е важно тва де, се пак кой съм аз?! Обачеееееее досеа да ми се прави на ощипана селска мома ох ах и изведнъж ше играя в Ротердам, искам титла от Холандия некак си ми иде много гейско, даже педалско. Ся може си играе къде си иска, той си е тежко профи ма язък за младите кауни на възраст между 9-15 годишна възраст къде им е идол и много искаха да го видят лайф щото иначе възрастните им родители кауни не могат ги закарат до Монако или па Уимбълдън сеш' се! Ма на Дришльо кво му пука за некви чесъни къде се превъзнасят по тениса, къде са гледали тенис??!! И въобще по принцип. Хубу бе мааму що немаме един читав спортист бе?! Ма един дето да говори български нормално, да не е циганин от Харманли и да не излиза с гайдите бе?! Ей тва е трагична работа.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Григор Димитров

Мнение от dan-dam » 12 Фев 2018, 22:53

goshevv написа:Още веднъж напиши и подчертай КОЛКО МНОГО не съм наясно, но това няма да промени факта, че мнението ти е изключително тъпо и плоско, и като такова, го коментирах.
Тънко подчертаваме колко е взел от турнира миналата година и че, видиш ли, не бил играл благотворително. После скачаме, че ние винаги сме го подкрепяли и гледаме мачовете му, разбираш ли :lol: Ама защо трябва да го споменаваш дори ?! Сметка ли му правиш, що ли ? На някой е длъжен ли ? Държавата да му е помогнала с нещо, или аз не съм осведомен ?
Докато сме такива тънкачи и разбирачи, ще продължавам да казвам, че НЕ заслужаваме такива спортисти и звезди. Сами са стигнали до там, където са и не е нужно капацитети като теб да смятат колко пари получават, за да играят в родната си страна :)
Иди да сметнеш колко пари ще вземе от турнира в Ротердам :mhihi:

Съвсем ясно написах-аз нямам нищо против Григор Димитров. Не го съдя, не го упреквам. Напротив. В сряда пак съм пред лаптопа да го гледам. Написах го, защото не е истина това, че играе без пари и не съм целял нищо друго. Колко е изкарал са си негови изкарани честно. Явно имаш доста развито въображение и невероятни способности, щом от едно изречение ми направи психо-портрет.
И ако имаше елементарно възпитание нямаше да лепиш етикети и да използваш епитети без това да е предизвикано по никакъв начин. Мисля, че тук пишат и четат грамотни хора и могат да преценят чие мнение е “тъпо и плоско”! Със здраве ;)
Последна промяна dan-dam на 14 Фев 2018, 19:02, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 17.04.2013
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от goshevv » 14 Фев 2018, 15:57

Научи се първо да пишеш, ве мой, не мога да те приема сериозно така :)
Всеки е свободен да си мисли точно каквото реши - визирам теб и другия капацитет над теб. Доста е грозно да има такива коментари, ама нали знаете - такъв е материалът.
На негово място бих постъпил по абсолютно същия начин. Слаба организация в комбинация с контузия = никакъв смисъл. Единствените губещи са почитателите, но няма пълно щастие. Тенисист от такъв ранг е някак приемливо да е егоист.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Григор Димитров

Мнение от efren » 14 Фев 2018, 17:58

E34 написа:Гришльо ми падна в очите. Не че е важно тва де, се пак кой съм аз?! Обачеееееее досеа да ми се прави на ощипана селска мома ох ах и изведнъж ше играя в Ротердам, искам титла от Холандия некак си ми иде много гейско, даже педалско. Ся може си играе къде си иска, той си е тежко профи ма язък за младите кауни на възраст между 9-15 годишна възраст къде им е идол и много искаха да го видят лайф щото иначе възрастните им родители кауни не могат ги закарат до Монако или па Уимбълдън сеш' се! Ма на Дришльо кво му пука за некви чесъни къде се превъзнасят по тениса, къде са гледали тенис??!! И въобще по принцип. Хубу бе мааму що немаме един читав спортист бе?! Ма един дето да говори български нормално, да не е циганин от Харманли и да не излиза с гайдите бе?! Ей тва е трагична работа.


Не искам да те притеснявам, но за младите кауни имаше организирана среща с Гришо :wave: , просто не и се даде медийна популярност, защото срещата не беше за рейтинг, а за децата.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от Doberman_vas » 15 Фев 2018, 9:56

E34 написа:Гришльо ми падна в очите. Не че е важно тва де, се пак кой съм аз?! Обачеееееее досеа да ми се прави на ощипана селска мома ох ах и изведнъж ше играя в Ротердам, искам титла от Холандия некак си ми иде много гейско, даже педалско. Ся може си играе къде си иска, той си е тежко профи ма язък за младите кауни на възраст между 9-15 годишна възраст къде им е идол и много искаха да го видят лайф щото иначе възрастните им родители кауни не могат ги закарат до Монако или па Уимбълдън сеш' се! Ма на Дришльо кво му пука за некви чесъни къде се превъзнасят по тениса, къде са гледали тенис??!! И въобще по принцип. Хубу бе мааму що немаме един читав спортист бе?! Ма един дето да говори български нормално, да не е циганин от Харманли и да не излиза с гайдите бе?! Ей тва е трагична работа.

Имаме, Бербатов !
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Григор Димитров

Мнение от Knoxville_ » 15 Фев 2018, 11:19

:lol: :lol:

Без пенсионери, моля :ok:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Григор Димитров

Мнение от N.Mihaylovski » 15 Фев 2018, 13:44

goshevv написа:Научи се първо да пишеш, ве мой, не мога да те приема сериозно така :)
Всеки е свободен да си мисли точно каквото реши - визирам теб и другия капацитет над теб. Доста е грозно да има такива коментари, ама нали знаете - такъв е материалът.
На негово място бих постъпил по абсолютно същия начин. Слаба организация в комбинация с контузия = никакъв смисъл. Единствените губещи са почитателите, но няма пълно щастие. Тенисист от такъв ранг е някак приемливо да е егоист.

Колега спазвай добрия тон, за да не взимаме ние мерки.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 17.04.2013
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от goshevv » 15 Фев 2018, 15:14

Не мога да приема подобни "мнения", още повече написани неграмотно. Ако сарказмът и иронията се приемат за недобър тон - свободни сте да предприемате каквито мерки сметнете за уместни, аз проблем нямам :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Григор Димитров

Мнение от dan-dam » 15 Фев 2018, 17:17

goshevv написа:Не мога да приема подобни "мнения", още повече написани неграмотно. Ако сарказмът и иронията се приемат за недобър тон - свободни сте да предприемате каквито мерки сметнете за уместни, аз проблем нямам :)

Чие мнение визираш?
Ако е моето, вземете се разберете двамата goshevv-и най накрая :wave:
Същата ситуация, като по-горе с "хвърлените тъпотии" :mhihi:

N.Mihaylovski написа:
goshevv написа:Научи се първо да пишеш, ве мой, не мога да те приема сериозно така :)
Всеки е свободен да си мисли точно каквото реши - визирам теб и другия капацитет над теб. Доста е грозно да има такива коментари, ама нали знаете - такъв е материалът.
На негово място бих постъпил по абсолютно същия начин. Слаба организация в комбинация с контузия = никакъв смисъл. Единствените губещи са почитателите, но няма пълно щастие. Тенисист от такъв ранг е някак приемливо да е егоист.

Колега спазвай добрия тон, за да не взимаме ние мерки.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 2.08.2014
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi
Детайли за колата: в очакване на Волво ЕХ30, 428 к.с.

Re: Григор Димитров

Мнение от sssssl » 16 Фев 2018, 16:09

Чудесна игра на Гришата и убедителна победа над Рубльов. Има огромна вероятност, след няколко години руснакът да е №1. Затова победата на Гришата, поне за мен, е с голяма стойност!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Григор Димитров

Мнение от dan-dam » 16 Фев 2018, 16:24

sssssl написа:Чудесна игра на Гришата и убедителна победа над Рубльов. Има огромна вероятност, след няколко години руснакът да е №1. Затова победата на Гришата, поне за мен, е с голяма стойност!

:yes: не му даде и за миг да помисли, че може да измъкне нещо от този мач.
Следва мач с Гофен. И да се надяваме финал с Федерер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от Фидел Кастро » 17 Фев 2018, 0:57

Браво на Гришата! :bowdown:
Направо не мога да повярвам колко бързо му мина контузията! Точно като на уличен помияр, който от многото различни предци си е изработил невероятна способност за оцеляване и възстановяване в кратки срокове. :mhihi:
Нямам нищо против таланта и успехите на Гришко, но някак си не е красиво да лъжеш, като дрът сливенски циганин. :smoke:

p.s. Към колегата efren: Виждам, че явно нещо си обвързан с хаскьойското тарикатче и затова реших да не спорим повече. Покрай спорчето ни за кортовете на Малееви все ме контрираше с едни бензиностанции наоколо. Ще се опитам да ти предам след известно време точната фактология за тях и да те пооткрехна за прословутата заменка на тенисните корифейки-тарикатки. Вярно е, че сега подобни безобразия се вършат ежедневно защото ни управляват Винету, простата даскалица от Самоковско и тяхната команда, но тогава подобни неща бяха недопустими!
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Григор Димитров

Мнение от Jordana » 17 Фев 2018, 8:00

Стига бре , официално си заявиха хората че просто бил изморен и контузия няма . Все пак това не е Федерер , всяка година тъпо и упорито да не пропуска местния турнир . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook