Григор Димитров

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Григор Димитров

Мнение от ryan83 » 17 Юли 2018, 8:53

Джокович и Надал ги хванах накрая на мача 2 на 2 сета бяха.. в решителния 5ти сет равни 6 на 6 бяха :mhihi: Джокович сервираше и Надал имаше шанс да го пробие и да вземе мача..имаше 5 равенства в гейма..Джокович правеше точка за преднина и следваше пак равенство :mhihi: двамата направиха невероятни удари за точка..много добри.. :bowdown: накрая Джокович си взе гейма ама много трудно и след тва и мача..незнам как проби Надал :shock: баси мача..6 часа мач :shock: Финала беше ясен че Джокович ще го вземе след като Федерер отпадна..нямаше загубен сет :mhihi: :banghead: Браво на Джокович след като вече не е в топ 4..тримата бяха най-добрите. Нашия незнам как е под номер 5 и е толкова слаб :shock: все са надявам да направи нещо голямо на турнир от големия шлем ама Григор е много слаб.. :kuku: :kuku: Незнам как може да бие някой от тях тримата и да стане шампион.. :mhihi: :mhihi:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от Витанов » 17 Юли 2018, 19:01

Не може, всеки от големите еле пък швейцареца направо го спукват и това не е нормално за играч в топ 10... Аз лично спрях да го гледам, щото и нервите си ми трябват и след всеки негов загубен мач ходех депресиран по три дни. :mhihi: Нека си разцъква там за кинти и да поддържа някакъв статут щото нищо повече от това няма да стане според мен. Не че няма талант и физика за големи шлемове затова и хората по света които следят тениса се чудят какво му се случва всеки път когато загуби баламската. :conf:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Григор Димитров

Мнение от Jordana » 17 Юли 2018, 20:35

Швейцареца има агенция за тенисисти , и нашия беше при него но напусна миналата година . Няма как бившия му шеф да пропусне да го отупа , професионално изкривяване явно :mhihi: ...Според мен му е рядка плетката на ракетата за такива титли на Гришо .
...Федерер: С Григор ще пълним залите и като певци!....
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Григор Димитров

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Юли 2019, 20:53

Нямаме тема за тенис, ама тука ще пиша, че днешния финал беше просто нещо наистина грандиозно. Не знам защо тъпанараите от Англия гледат всяка година да правят Ф1 и Уимбълдън финала в един ден, ама откакто Ф1 затъпя(направо осакатя)не съм мислел и за секунда да сменя канала.
По едно време мислех, че ще стане като в оная реклама от едно време с Агаси и Сампрас - мача никога няма да свърши!
Честито на този, който исках да спечели, заслужаваше го, но и другия не заслужаваше да загуби. Странен мач поради много причини, особено как Джокович вървеше гейм за гем и в тай-брека биеше с лекота(с изключения на първи когато губеше, но обърна)а в следващия сет все беше неузнаваем, особено във втория когато биеше топките към Федерер както Калинич срещу противникова врата. В петият сет...то думи нямам. Първо Джокович просто трябваше да си спечели подаванията след като направи пробив, но освен нечовека Федерер и късмета леко го изостави с някои кофти мрежи и пропуски при наглед лесни удари. Лично аз честно да си призная го бях отписал при 7:8 и 15:40 когато сервиваше Федерер. Тоя човек как се съвзе не знам, но той самия обясни след мача, че просто е играл и мислил само за следващата топка. След тоя гейм имаше възможност да пробие в някои моменти в други да стигне до пробив, но и на Федерер много му вързаха нещата с ония къси топки. Нещата отидоха до тайбрек и сякаш Джокович играеше като програмиран. В самия край съдията щеше да прецака работата защото да видиш как печелиш, но съдия ти отнема титлата, това само в Милан и някои други изключения го знаем как става.
Не знам за вас, но аз след това останах с впечатлението, че Федерер въпреки това, че нямаше да има голям шанс да се върне в мача, някак умишлено избомби топката във въздуха защото усети грешката на съдията и знаеше, че морално вече бе загубил, а реално на 90%-та. Във всички случаи ако е така трябва и за това да му се свали шапка. След години може и да го признае, понеже сега не мисля, че е възможно, понеже бая народ ще подскочат.
Заслужаваха и двамата и въпреки симпатиите ми към Джокович, не исках да има загубил тоя мач. Самият Федерер след финала изглеждаше доста разочарован, но намери сили да говори като шампион, Джокович пък от своя страна не се израдва както му се искаше, просто защото е голям и отдаде заслуженото на друг също голям!
Най-дългия мач в историята ще бъде бая време още, но със сигурност един от най-паметните, въпреки, че Федерер каза, че иска да го забрави, което реално не е вярно и след време ще е горд, че е допринесъл да има такъв мач!
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Григор Димитров

Мнение от steeN » 17 Юли 2019, 12:26

Беше много добър мач, като от времето когато гледах тенис повече. Помня и финала 2008ма година. На Федерер винаги ми е харесвала повече играта от новото поколение тенесисти с бекхенд с две ръце.
Жалко, че не спечели, накрая просто не му издържаха нервите според мен, но уникална форма за възрастта му. Не че моята е много по-различна :mhihi:
Не мисля, че беше умишлено това с топката във въздуха, просто като удариш неволно с рамката при тези много бързи топки се получава точно така.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Григор Димитров

Мнение от ryan83 » 21 Юли 2019, 11:15

Федерер за тая форма и на тея години..тва е нечовек просто...гледах всичко интересно от мача на над 10 минути клип :mhihi: ..такъв мач не е за изпускане.. :shock: и двамата са страшно добри..заедно с Надал..миналия месец гледах Надал срещу Федерер на Роланд Гарос и Надал просто го разби..знаем че там той е най-добрият.. но тука на Уимбълдън Федерер му го върна :mhihi: ..като видях накрая Рожето колко поредни титли има на Уимбълдън.. :mhihi: :shock: мисля че имаше 5 поредни.. :shock: :kuku: всички шампиони ги пише на една стена вътре..след мача гледах Джокович вътре вървеше с купата..излезна на една тераса и отдолу всичко пълно с публика.. всички шампиони ги пише на стена тва не го знаех.. Федерер на Уимбълдън е просто краля! Но в такъв финал трудно можеш да кажеш кой е по-добрия. Видях че Джокович много трудно го е бил..На мен Федерер ми е любимец още когато беше номер 1..на тоя мач такива удари видях от Федерер..кефи ме как играе бекхенд с една ръка...просто ти прави неспасяеми удари от бекхенд :mhihi: :shock: Джокович също е страшно добър..
Григор Димитров кога ще спечели нещо..? Кога ще стигне нивото на някой от тримата..Кога ще победи някой от тримата най-добри..? Кога ще спечели голям шлем..даже да отиде на финал ще е голям успех.. Мисля че преди 2 години нашия беше номер 3 или 4.. :shock:
Григор неможе да ги стигне..просто е много слаб..той неможе да бие никой вече.. :mhihi: :kuku: :kuku:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Григор Димитров

Мнение от drago_pavlov » 04 Сеп 2019, 6:45

Наш Гришо бил Федерер :lol:
Явно липсата на секс му се отразява добре :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Григор Димитров

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Сеп 2019, 9:02

Уж си оправи рамото и затова е работата. :mhihi:
Аз предчувствах, че има голям шанс срещу вече изморени от годините Федерер, още Джокович като отпадна и реших, че сега му е момента за турнир на нашия. Два мача има за да влезе в историята.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Григор Димитров

Мнение от Jordana » 04 Сеп 2019, 9:30

Тя разликата им е само 10 години с "дядо" Федерер , нашия Григор след няколко години ще бъде също прекалено стар за тая игра :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Григор Димитров

Мнение от madafaka_donkele » 04 Сеп 2019, 10:02

Top Gun Maverick написа:Два мача има за да влезе в историята.


Забрави. Като запазена марка на нашия играе супер срещу големите и пада унижително жалко от посредствени играчи. Медведев ще го отупа ми се струва.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Григор Димитров

Мнение от adovet » 04 Сеп 2019, 11:44

madafaka_donkele написа:
Top Gun Maverick написа:Два мача има за да влезе в историята.


Забрави. Като запазена марка на нашия играе супер срещу големите и пада унижително жалко от посредствени играчи. Медведев ще го отупа ми се струва.

Медведев е новоизгряваща звезда в тениса и тепърва ще има много успехи, не знам защо го мислиш за посредствен. Снощи срещу Вавринка игра доста добре. Ако не се възстанови от трявмите Гришо има големи шансове да го бие.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Григор Димитров

Мнение от madafaka_donkele » 04 Сеп 2019, 12:26

adovet написа:не знам защо го мислиш за посредствен


Щото ми напомня на нашия преди време. Голям талант, големи възможности и....дотам. Няма титла от голям шлем, едно 3-то място за едва няколко месеца и сега 78-и. Ако отсреща е контузен, ако големия съперник падне и т.н. му изгряваше звездата на нашия. Реално му отне години и травма на дедко за да го бие. Срещу Надал и Джокович пак има по 1 победка. Това е посредствен играч за мен. Никога няма да стане втори надал, федерер, джокович и т.н. Медведев засега е същия. Има разни изблици, ама и той няма нещо major като титла.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от pampo » 04 Сеп 2019, 13:10

Баси, ако посредствен се нарича някой, дето може да си позволи да играе с най-добрите тенисисти на всички времена, какво трябва да се каже за некви, дето само ги гледат по ТВто :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Григор Димитров

Мнение от Don_Diego » 04 Сеп 2019, 13:28

Вадят се думите от контекста - просто е дразнещо как всички са върли фенове и го възхваляват колко е добър и какво бъдеще го чака само когато печели, ако е срещу някоя истинска звезда тогава хвалбите са още повече. И в следващия момент при следващата слаба игра и загуба - никой не е фен и почва да хули.
А щом губиш левашки, но от време на време правиш някоя отличителна победа - не си звезда и си посредствен тенисист попаднал на правилното място в правилния момент :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Григор Димитров

Мнение от pampo » 04 Сеп 2019, 13:43

Като цяло не съм фен на тениса, нито му следя кариерата на Григор, ма до неговата персона не бях чувал да има българсики тенисисти - мъже. Иначе колко е велик не мога да кажа, сигурно не е, ма играе с най-добрите от най-добрите. Иначе има и други БГ тенисисти предполагам, те посредствени ли се водят или са просто аматьори...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook