BMW до 20 000 лв

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от hell's angel » 10 Ное 2017, 21:45

Начи не съм се объркал - странно ми се стори т'ва V6 с веригите отзад. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Беемвейски дизели, верно само на картинки съм виждал :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от Exclusive89 » 10 Ное 2017, 22:12

А тоА мАтор дет си карал 3.0тфсимфси е доста сериозен мотор :smoke:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от немо » 10 Ное 2017, 22:32

bioz написа:Колега ukolichko уникален.

+1 :clap:
K_Ilkov написа:Я пишете и на някой с Ауди да се регне тука, че така е някак сухо ... ония са по-амбицирани :ok:

Колегата с Мерцедесите нещо ми слабее :mhihi:

"Гостите" трябва да се държим възпитано все пак... :D
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от K_Ilkov » 10 Ное 2017, 22:45

То че трябва, трябва ама не винаги ви се получава :lol:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от Мордехай » 10 Ное 2017, 23:13

Ей у другата тема се предлага зетка за 8500 евро, ма не е сигурно, може некое пежо да дойде.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от K_Ilkov » 10 Ное 2017, 23:26

Коттакоа таман ще е по-практично :D
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 12.12.2010
Пол: Мъж
Кара: E270 CDI W211
Мечтае да кара: Самолет
Детайли за колата: Mercedes-Benz E270 CDI 177 hp

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от SlackLine` » 10 Ное 2017, 23:59

Мен направо за мезе ме взехте тука, човек да не пише какво кара маа му дрЪта.. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ако напиша, че търкалям и Фокус сигурно мe изхвърлихте от тука :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от michev » 11 Ное 2017, 0:44

K_Ilkov написа:То че трябва, трябва ама не винаги ви се получава :lol:

Немо е наше момче, за него гарантирам, а и не съм загубил надеждата, да хване правата вяра :D Засега е леко неориентиран, ама поне си купува немски коли с редови шестаци на задно, та и шперове му се намират :D
only rear wheel drive

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Ное 2017, 8:34

barty написа:Чудесна Новогодишна спам тема се оказа :mhihi:

Взел си НИ думите. :mhihi: Даже автора го няма, пусна ли монката и край.
Иначе колегата за ХаЛди и гоУф... :bowdown: :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от немо » 11 Ное 2017, 9:18

michev написа:
K_Ilkov написа:То че трябва, трябва ама не винаги ви се получава :lol:

Немо е наше момче, за него гарантирам, а и не съм загубил надеждата, да хване правата вяра :D Засега е леко неориентиран, ама поне си купува немски коли с редови шестаци на задно, та и шперове му се намират :D

:OT:
Ааааа,не,и тук ли?
Ще се оплача от тебе :lol: :bchug: след последната ми покупка не ти ли умря надеждата? :lol:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Ное 2017, 10:19

Няма майтап, някой читав Сенатор да си намери човека, те ги няма вече, но все ще се намери някакъв за съответната сума. :mhihi:
Ей, това едно време как вървеше не е истина направо. Имаше страшна тяга за ония години. Аз винаги съм харесвал Опел, а и сега карам такъв, макар и ван. :mhihi:
Та по ония години имах мерак и за Калибра, ама още нямах книжка. :mhihi: Това винтили, минтили, чудо бяха с тия дълги скорости... :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от ukelichko » 11 Ное 2017, 10:52

Vra4anin написа:ukelichko :bowdown:, нещо за хондаджиите да споменеш :mhihi:?

За Хондаджийте важи същото, което важи за всички притежатели на японски автомобили. Притежателите се разделят на два вида: Първият вид собственици по някакво стечение на обстоятелствата, някога назад във времето са се сдобили с Хонда. До тогава са карали или соц кола, или велосипед, или каруца. И вече притежаващи нещо, което е било кола, когато те са си играли в пясъчника, сами се надъхват да си го обичат истински и да му станат фенове. Хондата е като лошото дете в семейството, което родителите въпреки всичко обичат и с времето започват да вярват, че разни форсмажорни обстоятелства са го направили негодник. Като за първа кола, различна от соц возило, Хондата се държи повече от чудесно. Бяга повече от Лада 1500 ЕС, харчи по-малко от Москвич, чупи се по-малко от Вартбург и воланът се върти по-леко от този на ЗИЛ. Има даже някой зашеметяващи екстри, като например ел стъкла и плавно регулиране на осветлението на уредите на таблото, които собственикът приема за някакви невероятни постижения на японската техническа мисъл. Седнал в барчето между собственици на здрави немски коли, които нямат чупене и невероятни бегачки, собственикът на Хонда изпитва някаква потребност да стане и той фен на марката, която притежава. С годините собственикът на Хонда така се надъхва, че когато родителите му продадат част от семейната земя или къщата на починалата му баба на село и му дадат едни пари, изобщо не стои на дневен ред каква марка кола да си купи. Неговият наследник също е закърмен от малък с фенството, докато е гледал неподвижната Хонда в двора, през четирите седмици през които е пътувала някаква част за нея от Азия. Това разбира се е било в зората на демокрацията, сега е много по-различно. Части могат да се намерят във всеки магазин, разбира се на чертеж в някакъв каталог на някаква пловдивска фирма, която ги доставя свръх бързо, само за една седмица. Ако разбира се от фирмата някой вдигне телефона в близките два дни.
Вторият вид притежатели на Хонда са някакви премерени индивидуалисти, които чрез покупката на такава кола искат по един интелигентен начин да изразят бунта си към установените норми за здравата немска кола, която няма чупене, приети в нашето общество. Казвам премерени, защото все още не са достигнали това ниво, че да си купят Фиат Мултипла или лилаво Рено и да обуят розови дънки. Този лек индивидуализъм на собствениците на Хонда може да се забележи и във всекидневните им действия. Маратонките им са Адидас, но някакъв модел, който само те имат, операционната система на компютъра им е някаква рядка незнайна дистрибуция на Линукс, телефонът им е Уан плус нещо си, дънките им са тип индиго с пет джоба, но на някаква холандска фирма(създадена преди 4 века и с 5 човека персонал, трима от които са неплатен отпуск), любимото им вино е някаква италианска марка, която в самата Италия се продава на цена колкото половин кутия цигари, часовникът им е някакъв изчанчен модел на Ориент и мразят някаква масова храна, като например сирене.
Последна промяна ukelichko на 11 Ное 2017, 10:59, променена общо 3 пъти
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от Kroki » 11 Ное 2017, 10:55

:ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Ное 2017, 11:33

Ти се смееш, ама един от най-добрите ми приятели и мой кум си купи един Акорд за такси преди няколко години(фен си е иначе на старите Опели, покрай мен харесва и БМВ, даже идва понякога на съборите)и остана доста доволен. Кара го няколко години и го продаде на доста хубава цена. Покара едно Пежо 407 дизел половин година докато търсеше друга Хонда през това време. Сега тия дни след дълго избиране си намери такава от Швейцария, 2010-та от по-новия за 20 хиляди някъде ще му легне(с обслужване, боядисване и газ) 2.4 бензин(за него Хонда нямали дизел)малко над 200 коня с куп екстри като разни камери и асистенти и бла-бла. Изобщо не беше евтина за годината си, но на 100 хил. км. със сервизна история. Каза, че в БГ изобщо нямало избор точно на такива и били или курници, или без екстрите, а тая и с голям дисплей и бая неща си има, затова ходи и си я взе сам от Швейцария, въпреки разните техни такси. Та не всички собственици на Хонда са от тия два типажа, за които иначе съм съгласен с бая неща. :mhihi:
П.п: доста държат цени тия коли.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: BMW до 20 000 лв

Мнение от Nickelback » 11 Ное 2017, 11:43

:ahah:

ukelichko написа:...операционната система на компютъра им е някаква рядка незнайна дистрибуция на Линукс, телефонът им е Уан плус нещо си...


Деб@... трЕбва и 'онда си взема накрая... Докъде го докарАх баси :mhihi: :ok:

:bchug:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook