Допълнителни защити против кражба

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Допълнителни защити против кражба

Мнение от DLVasilev » 05 Ное 2017, 23:22

Витанов написа:Сложих една пипанка за палене, ако не знаеш къде да бутнеш можеш да я запалиш само ако и драснеш клечката.. :mhihi: Това е достатъчно според мен.

Те отдавна ги крадат без да влизат в тях дори ;)
Сещам се за оная Х5 ли Х6 ли беше натъпкана в един бус, та сигурно и тя е била подсигурена да не може крадец да я запали ама те са я разчастили по-бързо отколкото сработва бендикса :mhihi:
Иначе аз се отказах от каското преди 4 години или 5 не помня. Отидох на оглед и един леприкон там ми обясняваше, че не покривали джанти, лаисни, огледала, радио, волан и не знам си още какво. Викам що не каза да ти донесем само ключа на него каско да му направиш мама ти негодна...
С тия 300 лв дето ми искаше си накупувах по 2-3 комплекта от всичко дето се краде и досега едни огледала само смених щото едни дечурлига тичайки между колите им видяха сметката :mhihi:
Иначе тдс-а не го и заключвам пред нас. Те ората бегат от него като дявол от тамян или може би защото не знаят какво от него ще им падне върху краката :mhihi: Само една група тука от квартала го ползват за кафене като е лошо времето ама съм им казал да си чистят или ако ще го карат да сипват нафта :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Допълнителни защити против кражба

Мнение от Витанов » 05 Ное 2017, 23:54

Уби ма :mhihi: ясно е, че искат ли ти колата спирка няма, но поне балъците могат да се отсеят с хубава аларма и други жокери. Мойта коруба два пъти я разбиваха да я крадат и двата пъти я намирам сутрин само запалена и.. разбита със заключен волан :lol: та за тва реших да им стъжня живота с по-трудно палене и дано си спестя поне бензина за цяла нощ. :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Допълнителни защити против кражба

Мнение от DLVasilev » 06 Ное 2017, 0:29

Та те ми разбиха колата за една забравена вафла вътре...
Сега се сещам на един съученик му гепеха на ладата акумулатора в сряда и в петък понеже на лада 1500(съветския предшественик на Е30 :mhihi: ) като махнеш едната скаричка от капака дърпаш жилото и се отваря. Та с него един ден заварихме отдолу една ламарина под решетката, боядисахме я черна и с бели букви написахме КУР и щракнахме обратно решетката :mhihi:
Иначе ключ маса амаи там имахме циркови изпълнения. На моя бал всички бяха с лъскави скъпи коли а па я бех с реставриран москвич съответно с ключ маса. Е казвам ти толкова добра работа върши тая ключ маса, че след като го затрихме някъде ключето всички тръгнаха ние с един отключен москвич не се оправихме :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Допълнителни защити против кражба

Мнение от Витанов » 06 Ное 2017, 21:43

DLVasilev написа:Та те ми разбиха колата за една забравена вафла вътре...
Сега се сещам на един съученик му гепеха на ладата акумулатора в сряда и в петък понеже на лада 1500(съветския предшественик на Е30 :mhihi: ) като махнеш едната скаричка от капака дърпаш жилото и се отваря. Та с него един ден заварихме отдолу една ламарина под решетката, боядисахме я черна и с бели букви написахме КУР и щракнахме обратно решетката :mhihi:
Иначе ключ маса амаи там имахме циркови изпълнения. На моя бал всички бяха с лъскави скъпи коли а па я бех с реставриран москвич съответно с ключ маса. Е казвам ти толкова добра работа върши тая ключ маса, че след като го затрихме някъде ключето всички тръгнаха ние с един отключен москвич не се оправихме :mhihi:


Хахах, тва с ладата ме изкефи :lol: с руските кочинки винаги е било весело и спомените също. :D Иначе за разни нестандартни и допълнителни защити против кражби съм чувал, но колко е истина не знам за некъф дето му писнало да му разбиват колата за глупости та взел, че сложил една тромба със сгъстен въздух вътре в купето и след активация на алармата, когато вече крадеца е вътре тромбата се активирала за няколко секунди с умопомрачаващ "саунд" от който душата на човек напускала тялото за кратко време. :mrgreen:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook