Форд мустанг 2017

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 24.06.2009
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 520i

Форд мустанг 2017

Мнение от emil_shumanov » 18 Окт 2017, 2:11

Колеги интересува ме в Форд мустанг на задните седалки дали е удобно за двама човека деца да речем около 12 годишни или те са предназначени само за малки покупки и предмети. Знам, че някои имат лични впечатления.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от 3186 » 18 Окт 2017, 6:21

Зависи колко са високи. Аз съм 180 и главата си я накланям настрани(!) за да мога да гледам напред :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от barty » 18 Окт 2017, 6:53

В момента на автосалона в София има изложен такъв Мустанг, ако можеш ела и пробвай как е с мястото?

Някой има ли впечатления от мотора 3.7?
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от inspite » 18 Окт 2017, 17:45

Ако са наистина 12 годишни нормални деца, а не днешните мутирали лонгури по 2 метра става.

Sent from my Lenovo A2020a40 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от Мордехай » 18 Окт 2017, 22:08

Днес се разходих из изложението за автомобили, с тайната надеждичка да разгледам някой корвет, ама нямаше. Та гледам един жълт мустанг седи и ми се чумери. Викам си, дай да го видя, дали е много по-различен от моя от едно време. Та тоя е по-тесен, отзад май е и по-нисък, е не колкото опел тигра, ама си е тесен доста и отпред. То едвам се доредих да седна, пълно с народ, всички яко се снимат със/във колите, чак ти е неудобно да се доближиш. Има много красиви автомобили. Едно червено аудио рс5 ме грабна...
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от alx » 18 Окт 2017, 22:11

отговора е- зависи колко са високи тези дето седят отпред... ако шофьора е нормален на ръст - 175-180см задните седалки са с чисто информативна цел... за малки деца...

иди в някоя автокъща дето ги има и виж в твоя конкретен случай... всичките мустанги последните години 2 години са еднакви отзад като място...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 24.06.2009
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 520i

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от emil_shumanov » 18 Окт 2017, 23:57

Много благодаря за отговорите колеги, но днес се качих в Додж Чалънджър и просто останах очарован.Мустанга отпада като вариант

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от BorislavB » 19 Окт 2017, 4:05

:OT: Еее няма ли да има спор и да се стигне до... нова Дачия? :mhihi:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от barty » 19 Окт 2017, 6:01

BorislavB написа::OT: Еее няма ли да има спор и да се стигне до... нова Дачия? :mhihi:

Еее, дай ни малко време де :mhihi:
:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 14.12.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Не и БМВ

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от Hater » 19 Окт 2017, 8:50

Миналата година сядах и в Мустанг и в Чалънджър на изложението и въпреки, че съм почитател на Мустанг, то Додж-а е в пъти по-удобен, а и от вътре ми харесва повече. Мустанга ми е нисък дори и отпред, а съм само 1.80 висок.
Минавам само, за да хейтя в "Извън темата".

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от Kroki » 19 Окт 2017, 9:12

Kroki написа:Изображение

С ето тая кола минахме 600км за 1 ден. Отзад бяха още 2 момичета като тая на снимката, високи по 1.60.
С 2 такива деца ще си бог и няма да имаш проблеми. Доджа е доста по-широк отзад от Мустанга, защото задния джам не е толкова скосен. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от DLVasilev » 20 Окт 2017, 22:42

:OT: А да не се обаждам :mhihi:
Изображение
Изображение
ATR-42/72

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от Top Gun Maverick » 22 Окт 2017, 9:20

Мустангите винаги са ми харесвали, ама с този новия нещата са тотално различни. Няма я онази визия, изобщо даже, да не говорим за разните там мини-двигателчета, които монтират масово и се срещат по нашите пътища под път и над път. С тази масовост, изгубиха и чара на екзотиката. Откакто ги пуснаха и в официални продажби навсякъде из Европата, вече разбирам какво ми говореше един мой приятел, че ми харесват просто защото ги няма, а в САЩ където беше той са нещо обикновено и да речем едно БМВ там е къде, къде по-добрия вариант. Същата работа става и с Камарото. С 3 ръце съм за Доджа, ако има избор. С 4 ръце съм за Корвета, ама той пък няма място отзад, изобщо даже. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от TNT » 22 Окт 2017, 16:35

На изложението (както и на всички изложения), в 99% от случаите седалката е макс назад. Аз съм 181см и на половината коли не стигах педалите, като седнех. На мен обаче също ми се струват малко декоративни тези седалки на Мустанга :mhihi: По-скоро като да си оставиш якето и чадъра.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Форд мустанг 2017

Мнение от steeN » 23 Окт 2017, 2:10

Top Gun Maverick написа:...


Не знам какво не ти харесва дизайна, но Мустанг никога не е бил по-добра кола. Аз лично не мога да намеря кусури на новия за парите му. Може би иска малко по-твърди амортисьори само. Всичко му е истинско... и обратната връзка на волана и модулация на спирачките и баланса и ергономията... аз съм адски впечатлен.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook